Куманово
                           
104 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DUCAN POD KIRIJA>>UL.MOSA PIJADE 61<<

POGODEN E ZA KANCELARIJA,ORDINACIJA,SMETKOVODSTVENO BIRO,PRODAVNICA I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 јул 10:43Dukan od 113m2 vo centar na Kumanovo

Se prodava ili iznajmuva ducan so povrsina od 113 m2 vo centar ima vg...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 јул 05:32Деловен простор во центар на Куманово за издавање

Деловниот простор е поврзан со подрумски дел од 60m2 кои е поврзан од...


300 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

10 јун 19:21Дуќан со магацински простор во Куманово

Се издава дуќан на улица Народна Револуција број 168 (Пчински Пат). В...


10.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

10 јун 18:42Деловен простор

Се издава деловен простор 30m2 погоден е за ординација,салон за убави...


5.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

09 јун 02:59Se iznajmuva dukjan kaj avtobuska

Se iznajmuva dukjan karsi avtobuska stanica dukanot e na dve nivoa 18...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 мај 12:43СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 44 М2 НАД `` WAIKIKI `` КУМАНОВО

СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 44 М2 НАД `` WAIKIKI `` КУМАНОВО, ВО СТР...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 апр 19:05Дуќан во центар на град

Се изнајмува дуќан под кирија на бул. Гоце Делчев, Куманово (до фото ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

14 апр 21:51Se izdava dukjan 80m2

Se izdava dukjan pod kirija 80m2 na Ul. 530 Br. 37 Pukovsko(Bela og...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 мар 21:32Се изнајмува дукан

Се изнајмува дуќан во Куманово на ул.Гоце Делчев бр.1 со површина од ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мар 08:38СЕ ИЗДАВА ДУЌАН НА БУЛ.3 МУБ

Се издава дуќан на бул.3 МУБ бр.126 (до игротека Бубамара). Дуќанот е...


8.500 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

14 мар 00:24Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на 3-та МУБ бр.68 во Куманово, на приземје ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 мар 09:53EXTRA PONUDA

vi ponudam deloven prostor od 220 m2 i podrum od 300 m2 komplet ured...


1.300 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 фев 14:10Se prodava Dukan 4 m2 lokalitet serava

Se prodava dukan 4 m2 lokalitet serava 1 sprat


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 јан 11:54Deloven prostor деловен простор

Деловен простор - Објектот се состои од 160 м2 плус балкон 80 м2 и па...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 дек 19:09Ducan se prodava ili izdava

Se prodava ili izdava ureden deloven prostor(ducan) na mnogo dobra lo...


8.900 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

08 дек 22:34Prodavam dukjan na 2 sprata

Prodavam dukjan na 2 Sprata vo naselba trgovski


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 ное 17:13Се издава дуќан лок.Гарнизон

Се издава дуќан од 30 м2 во центар на градот лок.Гарнизон . Цена п...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 ное 18:42Dukan lokalitet serava 4 m2

se prodava dukan na 1 sprat vo lokalitet serava 4 m2


1.700 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 ное 21:01Deloven Prostor

Prodavam ili izdavam Deloven proctor of 23 m2 Lokalitet Garnizon. ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

26 окт 10:30Izdavam dukan vo Gradski trgovski centar

Izdavam dukan vo Gradski trgovski centar,ul.Zlatarska. Poveke inform...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

28 сеп 11:22Izdavam ducan vo centar na Ku-Vo sproti sud

Izdavam ducan 16m2 vednas sproti osnovniot sud na mezanin.Klimatizira...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

31 авг 21:02дуќан - локалитед Водовод

Се изнајмува или продава дуќан со површина од 106м2. Дуканот е на две...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

20 јул 09:32СЕ ПРОДАВА ДУЌАН КАЈ МАЈ МАРКЕТ

Дуќанот се наоѓа карши главниот влез на Мај Маркет. Има имотен лист и...


26.550 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 јул 09:35Страна 3 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам