Подкатегорија:
                   
84 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Objekt

Se prodava objekt vo industriska zona vo kumanovo cena po dogovor 200...


200 €
или предлог цена
18 јан 20:01Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor ,pogoden za sekakov vid na rabota,raspolag...


По Договор
или предлог цена
01 дек 20:13Se izdava deloven prostor 70 m2 vo n. Pero Cico (KOŠAR)

Se izdava deloven prostor od 70 m2 vo n. Pero Cico (KOŠAR), pogoden z...


1 €
или предлог цена
29 ное 22:20Luftung za Skara Restorant

Luftung za skara Restorant


180 €
или предлог цена
28 ное 13:30Se Izdava, Deloven Prostor od 13m2 - Mosa Pijade 71

Se izdava deloven prostor od 13m2, pogoden za kancelariska dejnost. ...


6.000 МКД
или предлог цена
02 ное 11:44Se iznajmuva kancelariski deloven prostor - centar, Kumanovo

Se izdava kancelariski prostor vo centar na Kumanovo, zgrada Rim Pari...


По Договор
или предлог цена
13 окт 13:00DELOVEN PROSTOR VO KUMANOVO

IZDAVAM MNOGU SOLIDNO OPREMENI KANCALARI SO ITALIJANSKI MEBEL I GARN...


400 €
или предлог цена
01 окт 16:10SE IZDAVA DELOVEN/STANBEN PROSTOR

Se izdava 60m2 deloven prostor - ducan k Ducanot se naogja na nagori...


3 €
или предлог цена
16 сеп 14:13Dukanot se izdava

Pogoden za market povrsina 200 m2 vo naselba igo tričkovik na glaven ...


1 МКД
или предлог цена
10 сеп 07:44dukan

se prodava plac od 468m so deloven prostor1 od 85m i podrum 50m i duk...


115.000 €
или предлог цена
13 јул 09:17Se izdava pogoden za mal restoran za proslavi

078 246 475 Blagoja Se izdava objekt od 300m2 pogoden za mal res...


По Договор
или предлог цена
29 јун 09:08Se izdava Deloven Objekt - Centar, Kumanovo

Se izdava deloven objekt na Mosa Pijade br. 41 pogoden za sekakva nam...


400 €
или предлог цена
11 јун 10:31Se izdava pogoden za mal restoran za proslavi

Se izdava objekt pod kirija od 300m2 pogoden za mal restoran za pros...


По Договор
или предлог цена
06 јун 16:39Се издава плац во централно градско подрачје

Издавам плац од 380 метри квадратни на нагорички сокак веднаш до дубо...


По Договор
или предлог цена
31 мар 14:242000 m2 Objekt so Dvorno mesto

Se prodava objekt so dvorno mesto sproti Zeleznicka Stanica Kumanovo....


1 €
или предлог цена
03 фев 09:20Izdavam ducan bez nadomest vo centar na Ku-Vo

Izdavam razraboten ducan 22m2 bez kirija vo centar na Ku-Vo vednas sp...


1 МКД
или предлог цена
29 јан 19:15Se izdava Hala, magacin, objekt 130m2

070 236 687 info.na ovoj broj VO KUMANOVO 300m2 so dvor od 450 m2 ...


3 €
или предлог цена
18 јан 19:45Deloven prostror i plac

Deloven prostor 50 m2 KP 13958 i Plac od 230 m2 KP 13959/1 so markica...


80.000 €
или предлог цена
13 јан 21:07Деловен простор во Куманово

Се продава деловен простор во Куманово, во станбено деловен објект ,...


60.000 €
или предлог цена
14 ное 12:35Се продава плац со станбен и деловен простор

Се продава цел или пола плац со комплетна инфраструктура (ПОРАНЕШНО С...


68.000 €
или предлог цена
17 сеп 13:20Поволен простор спроти главен влез на ОУ Крсте Мисирков

Поволно се издава деловен простор на приземје погоден за училница или...


1 €
или предлог цена
01 сеп 19:10Se Izdava

se izdava deloven podzemen prostor na ul. 3 Makedonska Udarna Brigada...


По Договор
или предлог цена
09 авг 11:39Se prodava ili iznajmuva deloven prostor

Se prodava voedno i iznajmuva deloven prostor vo nas.Karpos Kumanovo ...


По Договор
или предлог цена
01 јул 21:09SE PRODAVA DUKJAN

Se prodava dukjan na ulica srecko puzaljka 10m2 ima dozvola od opstin...


99.999.999 €
или предлог цена
19 јун 23:00Deloven prostor na ul.Done Bozinov

Se izdava deloven prostor na ulica Done Bozinov 18a, pogoden za advok...


1 €
или предлог цена
03 мај 12:57Deloven prostor za proizvodsvena dejnost / magacin

Se prodava ili iznajmuva deloven prostor pogoden za proizvodstvena de...


1 €
или предлог цена
22 мар 13:00Se Iznajmuva Deloven Prostor

Se Iznajmuva deloven prostor na 3 nivoa, so vkupna povrsina od 160m2....


1 €
или предлог цена
19 мар 22:10Гостилница во центар на Куманово!

Се отстапува или изнајмува разработен бизнис, односно гостилница во ц...


По Договор
или предлог цена
23 јан 23:11Deloven prostor

Se iznajmuva deloven prostor pogoden za kancelarija frizerski salon i...


По Договор
или предлог цена
03 јан 19:20SE IZDAVA POD KIRIJA DELOVEN PROSTOR MAGACIN

80 m2 so dva vleza i wc Informacii samo na viber:077656108 Viber 0...


120 €
или предлог цена
03 јан 13:37Се продава или издава индустриски објект

Деловен приземен простор погоден за мал бизнис со 180м2. Објектот има...


По Договор
или предлог цена
11 дек 21:37Se otstapuva protor za rabota

Se otstapuva prostor za rabota vo kumanovo nasproti sendvicara maksim


1 €
или предлог цена
26 мај 14:42Kompleks na delovni objekti

Kompleks na delovni objekti vo Pkliste, Rankovce so povrsina od 303m2...


650 €
или предлог цена
19 апр 12:08Deloven prostor -Centar ( star Palas )

Se izdava nov deloven prostor vo centar na gradot (star palas ) od 81...


По Договор
или предлог цена
11 мар 12:08Се издава деловен простор од 900м2 во Куманово

Се издава деловен простор во центар на градот поточно на ул.3-та МУБ ...


1 €
или предлог цена
01 мар 10:03Се издава деловен простор во центарот на Куманово

Се издава деловен простор во зграда на ул. Илинденска бр.13 и тоа: ...


1 €
или предлог цена
10 фев 16:49Deloven prostor - moze i bez kirija

Iznajmuvam deloven prostor na bul Oktomvriska Revolucija(vo neposredn...


8.888 МКД
или предлог цена
08 дек 14:53Deloven prostor vo strog centar na Kumanovo

Se izdava deloven prostor vo strog centar na Kumanovo poranesen Kino ...


По Договор
или предлог цена
17 ное 15:38ИЗДАВАЊЕ НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

Здружение на пензионери „Куманово“ од Куманово објавува О Г Л А С ...


1 €
или предлог цена
06 ное 17:24Се издава деловен простор во Куманово

Се издава деловен простор во строг центар на Куманово поранешен Кино...


По Договор
или предлог цена
06 ное 12:37Страна 2 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам