Куманово
                   
490 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

PRODAVAM LOZJE

PRODAVAM RODNO LOZJE VO OKOLINA NA KUMANOVO VO S. TROMEGE - 1 HEKTA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 ное 10:49Промовирано

PLAC VO DOVEZENCE 2400M2 POGODNO ZA VIKENDICA DO KRIVA REKA!

Prodavam (plac)2400m2, povolno vo s.Dovezence Kumanovsko vo edno od ...


6.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
6.400 €
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Промовирано

Плацеви и ниви - Карпош

Се продаваат/издаваат голем број на плацеви/парцели на одлични локаци...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 мар 00:56Plac vo Dolno Kojnare

na glavniot pat pomegju "pazariste" i igraliste 715m2


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 17:44Плац од 12417м2 ( во Близина на Алфи )

Се продава плац од 12417м2 до регионалнитиот пат Куманово- Крива Пала...


15 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 10:08Урбанизирани плацеви ( во близина на Мебел Ви )

Се продаваат урбанизирани плацеви во близина на споменик Костурница (...


60 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

18 мар 10:05Niva vo c.Recica Kumanovo

Niva vo selo Recica Kumanovsko vo mesto vikano poljana so 5170 m2 I b...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 13:41Нива

Се продава нива од 3000 m2, во Горно Коњаре - Куманово. Катастарс...


2 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 11:29Плац

Се продава плац од 520 m2 и стамбен објект (А1) - 24 m2 (16+8), во н...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

17 мар 11:29Se prodava niva (supli kamen ) kumanovo

Se prodava niva vo selo supli kamen kumanovo do pat so voda i struja ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 20:05Se prodava gradezno neizgradeno zemjiste

Се продава градежно неизградено земјиште на улица Васко Каранѓелевски...


120 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 мар 11:48Plac vo babin dol

Se prodava plac vo naselba babin dol 560 m2.


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

14 мар 14:51Se prodavaat 3 placevi

Se prodavaat 3 placevi sosedni eden do drug vo nas. Karposh, sekoj so...


45 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 13:00SE IZDAVA PLAC 1050m2 NA ATRAKTIVNA LOKACIJA NA GLAVEN PAT

Se izdava plac od 1050m2 vo Dobroshane Kumanovo na glaven-regionalen ...


350 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

13 мар 10:42SE PRODAVA PLAC VO REKA BEDINJE

se prodava plac 1200m2 KP 2411 mesto vikano reka Bedinje samiot ...


16 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

07 мар 20:47Plac vo Ajducka Cesma

Se prodava plac vo Ajducka cesma 1790 m2, ima sopstven bunar, br. KP...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 мар 17:19lozje na 2,5 km od hotel "Kuba" na star pat za Supli Kamen

Se prodava lozov nasad na super lokacija na okolu 2,5 km od hotel "Ku...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 фев 23:26Plac vo zlelen rid

Del na Straso pinjur i del na zelen rid Skladovi tercialni objekti ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 фев 18:28Niva vo supli kamen

Nivata se naogja posle kasarna vo suplikamen 250 metri ima fizicka de...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 фев 18:28I-класа Плодно земјиште до река

Локација Доброшане Линкови од земјиштето: https://ossp.katastar.g...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

27 фев 17:17Plac vo R. Kukja (Karpos) 781kv

Se prodava plac vo Rajkova Kukja (Karpos), Kumanovo, placot e vo urba...


11.700 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

20 фев 19:34Plac i Deloven prostor

Placot od 230 m2 so gradezna markica P+2+PK i delovniot prostor od 50...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 фев 09:34SE PRODAVA NIVA VO BLIZINA NA KUMANOVO

Na asfalten pat na pocetok vo s. Biljanovce.


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

08 фев 09:28Se prodava imot zo n.Pukovsko

Se prodava imot vo naselba Pukovsko mesto vikano "ispod krst"od 2342 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 фев 11:00Prod. niva vo s.Supli Kamen pokraj reka.

Prodavam niva pogodna za vikendica ima pat struja izleguva vo reka 24...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 11:51Plac vo Ajdučka česma

Se prodava plac ograden raboten so rasadnik I kuca vo ajducka ćesma...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 фев 09:44PLACEVI VI NAS.KARPOŠ(RAJKOVA KUĆA) I CRNO POLE

1plac na ul.36 k.p.5545 811 m2 2plac crno pole k.p.1785 i 1790 ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 јан 15:37Плац во Доброшане, линк од катастар во опис

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKatast...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 23:53Плац во Доброшане со Куќа, линк од катастар во опис

https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/public/customMaps/izvodKata...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

29 јан 23:53се продава нива во Доброшане место викано Аниште

075/206-980 Се продава нива/овоштарник 2655 m2 во Доброшане вонград,...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

28 јан 09:23Се продава 480м2 плац

Се продава плац карши споменик костурница со прекрасен поглед на град...


1.234 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

24 јан 10:12Шума во Градиште

Се продава дабова шума во с.Градиште 3 260 квадрати веднаш до асвалте...


111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

19 јан 17:03Се продаваат ниви во село Скачковце

Се продава рамна нива од 4687 м2 во село Скачковце близу до магистрал...


4 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

16 јан 22:43Се продава нива во близина на село Пчиња

Се продава нива во близина на село Пчиња во м.в. Крст со квадратура о...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 12:36Се продаваат две ниви во близина на село Пчиња

Се продаваат две ниви во близина на село Пчиња кај депонија, погодни ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 12:17Се продава нива во село Пчиња

Се продава нива во село Пчиња со квадратура од 2044 м2 веднаш до сама...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 11:52Се продава нива на влез во село Пчиња

Се продава нива на влез во село Пчиња со површина од 1769 м2 број ...


3 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

11 јан 11:31Се продава нива во с. Проевце

Се наоѓа позади кисела вода на одалеченост околу 500 метри. 7 евра/кв...


7 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 20:39Kupuvam niva vo okolina na Cetirce-voeno

Se kupuva niva vo okolina na cetirce- voeno. Katasterska opstina gorn...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

10 јан 14:14Se prodava niva vo Biljanovce od 10.000m2

Се продава нива од 10.000м2 во Биљановце, Куманово. Цена 10 евра/м2 ...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

05 јан 11:00Atraktiven plac vo idustriska zona

Prodavam plac od 2500-5000 m2 na samiot pat Kumanovo-Kriva Palanka sp...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

03 јан 17:53Plac na atraktivna lokacija vo naselba karpos

Se prodava plac od 500 kvadrati na mnogu ubava lokacija vo naselba ka...


30 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 дек 16:26Страна 7 од 13

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам