Битола
                           
2793 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Промовирано

Se prodava Kukja vo Centar Bitola

Се продава куќа во центарот на Битола на ул:Партизанска бр 15, во бли...


188.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

25 ное 13:35Промовирано

СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН ДВОСОБЕН СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

СЕ ПРОДАВА наместен двособен стан, 43м2, со посебна спална соба, днев...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

26 ное 21:48Промовирано

Se PRODAVAAT ili ZAMENUVAAT dve kuki vo CENTAR

Kukuite se naogaat na  ul: " BULEVAR 1vi MAJ " br 298. Prednata e na ...


29.500 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 22:39SE PRODAVA MONTAZNA GARAZA ZDRAVA KAKO NOVA

Гаражата е здрава како нова без оштетување и гребења можи да се види ...


500 €
или предлог цена
Битола

Гаражи

Вчера 20:51DELOVEN OBJEKT

Se izdava i prodava deloven i stanben objekt na najubava lokacija HIT...


700 €
или предлог цена
Вчера 19:49SE PRODAVA MESTO SO STARA KUKA VO CENTAROT

Se prodava plac so markica i plateni komunali vo centarot na bitola, ...


1 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 18:43Stan 100m2 350evra M2!!!!!!!!!!!!!

Stan 100m2 x 350e razraboten dukan 30m2 x 350e Vizbi 30m2 x 350e gara...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:40Se izdava stan[sobi] vo centar na Bitola

Se izdav stan VO PRIZEMJE so 3 dvokrevetni sobi za samci vo ...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:34zemjjste pod Trnovo

Se prodavat zemjisni parceli -,,Trnovski livadi,, - (pozadi farmi Di...


11 €
или предлог цена
Вчера 18:10SE PRODAVA PLAC NA CRVENIK BRUSNICKO

Парцела 1004, на Црвеник, Брусничко, Битола, веднаш над ресторанот Чи...


15 €
или предлог цена
Вчера 17:42Деловен простор в центар

Се издава/ Се продава деловен простор во Бизнис Центарот кај Градскио...


По Договор
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 17:39Dukan vo Obitel

Se izdava dukan vo obitel na prizemje od zadnata strana od 12m2 so po...


6.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 16:30Куќа СТРОГ ЦЕНТАР - можна замена

Се продава куќа во строг центар, со чиста документација. Веднаш всели...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:11KUKA SO DVORNO MESTO VO STOGIOT CENTAR NA GRADOT ,,HITNO,,

Prodavam kuka so dvorno mesto vo strogiot centar na grado na ulica Mi...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 16:03Kukja vo centralno podracje pozadi uredo- ZDRAVESKI

Kukjata se naogj vo centralno gradsko podracje na Ulica Cede Filipovs...


275.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 15:36SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:10SE IZDAVA DELOVEN PROSOR 250m2

Se izdava deloven prostor od 250m2 vnatresna povrsina i dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 15:10SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
Вчера 15:04продавам кука со двор

Продавам кука ( П +1) со двор во Јени Маале, со засебен влез, приклуч...


По Договор
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:58BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Вчера 14:55SE IZDAVA STAN VO CENTAR NA BITOLA

***** SE IZDAVA ***** SLOBODEN OD 08.01.2023 VO STROG CENTAR NA B...


220 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:54LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:54SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:54Издавам реновира спрат од куќа нас.Ушици

Се изнајмува комплетно опремен спрат од куќа на ул. 7-ми јули бр. 18 ...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 14:46SE IZDAVA DUKAN (DELOVEN PROSTOR) VO NOVA BITOLA ( дуќан )

Се издава реновиран деловен простор од 60 м2 и 12 м2 визба со сопств...


10.000 МКД
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:44ПАРЦЕЛА ЗА ГРАДБА

Се продава градежна парцела со маркица за градба на улица Даме Гру...


По Договор
или предлог цена
Вчера 14:43Kuka vo Nizepole

Se prodava kuka vo Nizepole so imoten list, 150m2 na dva sprata i dvo...


150.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
180.000 €
Битола

Куќи / Вили

Вчера 14:42Objekt,magacin,zemjishte,plac pred vlezot na Bitola

Se prodava golem objekt pred vlezot na Bitola Blisku do trafostanicat...


160.000 €
или предлог цена
Вчера 14:33Izdavam deloven prostor

Na kravarski pat ,deloven prostor 50 m2 ,pogoden za ORDINACIJA , kozm...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:05Izdavam deloven prostor

Idealen za Ordinacija, frizernica, kozmeticki salon, kancelarija i sl...


4 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 14:05se izdava magacini

dva magacini mozi da se delat 1magacin 750m2 2magacin 550m2


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:56Градежно земјиште

Се продава градежно земјиште во Битола улица воден патот кон Грција ...


170.000 €
или предлог цена
Вчера 13:05СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Вчера 13:00Нива во с. Поешево, Битолско

Продавам нива од 55000 м2 во атар на село Поешево, Битолско. Цена по...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Se prodava Novo potkrovje

Vo strogiot centar Novo potkrovje So 2 spalni sobi Odlicna izola...


60.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:00Kuca vi Iraklia Kalikratia

Odlicna kuca so 80m2 I dvor 200m2 500m od moreto


70.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 13:00Centar Dujkan

Се издава Дуќан во Центаро на градот на улица Никола Тесла погоден за...


1 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 12:51ZGRADA GROZD PRVI SPRAT

Stanot e vo solidna sostojba.Prvi sprat 42kvadrati plus vizba.


40.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:51  НОВ ОГЛАС

Dukan vo pazarot

Dukanot e na dva sprata po 22 kvadrati Kompletno e renoviran Dolu...


55.000 €
или предлог цена
Битола

Дуќани

Вчера 12:36Се продава стан во строг центар

Се продава стан во строг центар (поранешна јат зграда) на 3 спрат Ст...


85.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 12:06Куќа

Се продава куќа во с.Ѓавато погодна за викендица со големо дворно мес...


10.000 €
или предлог цена
Битола

Куќи / Вили

Вчера 11:53Страна 1 од 70

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам