Подкатегорија:
                   
232 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

Izdavam magacinski i deloven prostor

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Денес 15:35Издавам магацин-плац,деловен простор

Se izdava magacinski i deloven prostor od 200 m2 na povrsina od 2000 ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
400 €
Денес 15:34BITOLA STROG CENTAR SE IZNAJMUVA DELOVEN PROSTOR

BITOLA STROG CENTAR NASPROTI NOVOTO "WAIKIKI" SE IZNAJMUVA RENOVIRA...


5 €
или предлог цена
Денес 14:19СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ОБЈЕКТ - ИТНО

Итно се продава деловен објект на два ката со вкупна површина од 440м...


1 €
или предлог цена
Денес 13:00Хотел Ресторан

Разработен Хотел Ресторан, 350 m2 , 3 ката,двор -приземје 150 m2 ( р...


220.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Se izdava deloven prostor kaj pazarot

Se izdava deloven prostor vo kukja kaj pazarot od 75 m2 plus 300 m2 d...


1 €
или предлог цена
Денес 11:38СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен простор во центарот на Битола.

Заради префрлување во поголем објект СЕ ИЗДАВА ексклузивен деловен пр...


1 €
или предлог цена
Вчера 17:40SE IZDAVA NOV LUKSUZEN DELOVEN PROSTOR

Vo strog centar na Bitola sproti Epinal sa izdava celosno nov komplet...


1 €
или предлог цена
Вчера 14:38СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор во Битола,

СЕ ИЗДАВА деловен и магацински простор на главен пат Битола- Прилеп, ...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:00Се издава или продава работилница за преработка на мермер

Се издава или продава работилница за преработка на мермер и гранит(На...


1 €
или предлог цена
Вчера 09:11SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava ili izdava deloven prostor 2100m2 ,so inventar parking pr...


1 €
или предлог цена
Вчера 08:18Se prodava razraboten servis

Se prodava razraboten servis od koj 600m2 e deloven, i dvorno mesto 8...


1 €
или предлог цена
01 дек 21:08Se iznajmuva industriski objekt 500m2

Se isnajmuva industriski objekt 500 m2 so sopstveni kancelarii 2x30m2...


По Договор
или предлог цена
01 дек 17:39DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na prizemje 400 m2, so kancelarii i magacin...


1 МКД
или предлог цена
01 дек 17:13Се издаваат деловни простории 31 и 42м2 - многу поволно

Се издаваат два деловни простори, еден до друг, со површина од 31 и 4...


По Договор
или предлог цена
01 дек 12:57Деловен простор од 140м² во строг центар

Се издава деловен простор во строг центар- на семафорите Стара Болниц...


1 €
или предлог цена
01 дек 12:03SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

Dva sprata po 20 m2 so poseben vlez, vo centarot od Bitola,poranesno ...


200 €
или предлог цена
01 дек 08:20IZDAVAM KANCELARII PELAGONKA 2

Se izdavaat kancelarii so vkupna povrsina od 50m2,kompletno opremeni:...


1 €
или предлог цена
30 ное 20:58SE PRODAVA KANCELARIJA PELAGONKA 2

Se prodava kancelarija so povrsina od 50m2,kompletno opremeni: Klima ...


1 €
или предлог цена
30 ное 20:58Objekt ZEZO Bitola Bratindol POVOLNO I HITNO 078453511

Se prodava ili iznajmuva objektot ZEZO Bratindol koj lesno moze da se...


154.000 €
или предлог цена
30 ное 14:27HOTEL RIS za kazino ili starski dom

,🇲🇰👌 TOP💥 TOP LOKACIJA SE PRODAVA HOTEL RIS Vreden Kapital za U...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:45OBJEKTOT SE IZDAVA 130m2

Ima trofazna struja. Se naogja na patot za Bistrica na 3km od Rakomet...


100 €
или предлог цена
30 ное 11:16OBJEKTOT SE IZDAVA 130 m2

Ima trofazna struja. Se naogja na patot za Bistrica na 3km od Rakomet...


100 €
или предлог цена
30 ное 11:16SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR 50m2

Se izdava ili prodava deloven prostor od 50m2 koj moze da se koristi ...


По Договор
или предлог цена
29 ное 22:24Se prodava poranesen "POZITIV"

Се продава или издава комплет со инвентар, деловен простор од 160м2 и...


1 €
или предлог цена
29 ное 20:43СЕ ИЗДАВААТ КАНЦЕЛАРИИ од 16м2 до 22 м2-Центар

Канцелариите се наоѓаат во Пелагонка 2 на 3ти кат и тоа со квадратури...


80 €
или предлог цена
29 ное 11:02Se iznajmuva deloven prostor 505m2

Se izdava delovno industriski objekt so povrsina od 505m2.Objektot e ...


1 €
или предлог цена
29 ное 00:51Se iznajmuva dukan 25 kvadrati vo carsijata

Се изнајмува дуќан во старата битолска чаршија, покрај реката Драгор ...


По Договор
или предлог цена
28 ное 14:33SE PRODAVA DEL.PROSTOR OD 50M2 100M NAD GORNIOT TINEX

-SE PRODAVA DUKAN OD 50M2,STO METRI NAD TINEX MARKET. -DUKANOT E REN...


35.000 €
или предлог цена
27 ное 19:46Izdavam deloven prostor

Na kravarski pat ,deloven prostor 50 m2 ,pogoden za ORDINACIJA , kozm...


1 €
или предлог цена
27 ное 19:45SE IZDAVA ILI PRODAVA DELOVEN PROSTOR VO BIZNIS CENTAROT

Se izdava ili prodava deloven prostor od 122 m2 vo Biznis centarot na...


1 €
или предлог цена
27 ное 17:00DELOVEN PROSTOR NA VLEZOT VO BITOLA

Se prodava ili izdava deloven prostor na vlezot vo Bitola deloven ob...


1 €
или предлог цена
27 ное 12:00SE IZDAVA DELOVNI PROSTORI HALI VO BLIZINA NA BITOLA

NA 10 KM OD BITOLA VO BLIZINA NA "KROMBERG & SCHUBERTCHUBERTE" SE IZ...


2 €
или предлог цена
26 ное 15:58SE IZDAVA DELOVEN PROSOR 250m2

Se izdava deloven prostor od 250m2 vnatresna povrsina i dvorno mesto ...


По Договор
или предлог цена
26 ное 06:14EDNOSOBEN STAN ZA DELOVEN PROSTOR

SE IZDAVA POD KIRIJA EDNOSOBEN STAN NA PRIZEMJE SO VLEZ I OD ULICA I ...


1 €
или предлог цена
25 ное 18:10Се издава фабрика погодна за магацински и деловен простор

Фабриката Мокел располага со простор за изнајмување од 10.000 м2 сопс...


2 €
или предлог цена
25 ное 07:17Hitno izdavam dukan-deloven prostor

Hitno izdavam dukan na atraktivno mesto, Prostorot e PROSTRAN I ODRZ...


600 €
или предлог цена
23 ное 23:37Kancelarii - Kontinental

Се издаваат повеќе канцеларии во објектот Континентал ( над Стела сла...


1 МКД
или предлог цена
23 ное 13:38Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор за повеќе намени. Деловниот простор е 40...


1 €
или предлог цена
23 ное 13:21Се продава деловен простор 43м2 во старата чаршија во Битола

Продавам деловен простор - канцеларија, лоциран во објектот Авра (La ...


40.000 €
или предлог цена
21 ное 19:30Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам