Гази Баба
                           
1382 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Stanovi na kejot na rekata Vardar

Продажба на станови од 41м2 до 92м2 со 1, 2 и 3 спални соби на одличн...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Garaza

Se prodava garaza vo madzari na ul. Blagoja stefkovski 078418949


5.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Гаражи

29 ное 21:32Промовирано

Baraka vo Zelezara slepa ulica

Se prodava baraka vo naselba zelezara slepa mirna ulica zenicka 23B B...


150.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:05Промовирано

DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 23:37IZDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2

IDAVAM MAGACIN VO CENTO 230M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 23:37DELOVEN PROSTOR 55M2

DELOVEN PROSTOR 55M2


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 23:36Stan vo Chento

Prodavam Stan 60m2 vo Chento Kaj tri kukji vo limenite zgradi na 4-ti...


34.999 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 18:39Picerija/restorant Smok

Se prodava ili iznajmuva Pizzeria Smok lokacija Avtokomanda,povekje i...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Вчера 18:19Se prodava stan vo Avtokomanda

Шифра 6040 Се продава стан во Автокоманда во непосредна близина на ре...


64.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 17:21  НОВ ОГЛАС

Se prodava stan 41m2 vo Zelezara 900e/m2

Se prodava stan vo Zelezara vo kulite na D.Taskovik 41 m2 renovirano ...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 14:33Se prodavaat stanovi Cento sproti Sarlota

Agencija prodava gotovi stanovi vednas vseliv so imoten listi vo C...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:19Stanovi na kejot na rekata Vardar

Продажба на станови од 41м2 до 92м2 со 1, 2 и 3 спални соби на одличн...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:00NOV STAN VO EAST GATE LIVING - 53 M2

Се продава стан во комплекс East Gate Living со вкупна површина од 53...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.490 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:00Ш.7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ

ШИФРА - 7193 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО МАЏАРИ ОД 75 М2 НА 5 КАТ СО ПАРНО И Л...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 12:40Laminat parket

Montaza na laminat parket struganje montaza na lajsni


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Вчера 12:37СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:08Baraka vo Zelezara slepa ulica

Se prodava baraka vo naselba zelezara slepa mirna ulica zenicka 23B B...


150.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:05Niva Brnjarci

СЕ ПРОДАВА НИВА МЕЃУ СТАЈКОВЦИ И БРЊАРЦИ НА МЕСТО ВИКАНО КРИВА КРУША,...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 11:38DELOVEN PROSTOR 130m2

Iznajmuvam deloven prostor ,vo Cento na glavna ulica 5Eur/m2 128m2 ...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:26Se prodava baraka

Se prodava baraka 70m2 na ul tovarnik 30a vo cento so dvorno mesto o...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 10:55Plac vo ilinden

Se prodava plac vo ilinden od 1890m2 so celosna dokumentacija,do sam ...


30 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 10:04SE PRODAVA DVOSOBEN STAN 55m2 KAJ FON

Se prodava stan od 55m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.120 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 09:30SE PRODAVA STAN OD 52m2 DVOSOBEN KAJ FON

Se prodava stan od 52m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
1.120 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 09:29Izdavam Trosobna Kuka 80 m2 so dvor 400 m2 Dracevo

Odlicna lokacija! Dnevna! Dve spalni! Kupatilo! Terasa! Dvor 400...


180 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 09:21Apartman vo sklop na East Gate 53m 2

SE PRODAVA APARTMAN VO SKLOP NA KOMPLEKS EAST GATE MALL, VO VKUPNA PO...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 09:03Plac Stajkovci

Плацот има чиста документација,се наоѓа на сам ќош на убава локација ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
21.000 €
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 00:45SE IZDAVA SAMOSTOJNA KUKJA

Se izdava kukja vo nas. Indzikovo Info na tel 078444252


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 00:38Stan vo Nova Kolonija / Стан во Нова Колонија

Продавам стан во Нова Колонија од 45м2 празен со нов тоалет со туш, н...


26.999 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
28.000 €
Гази Баба / Скопје

Станови

08 дек 22:33Kupuvam stan vo Mađari-Hipodrom

Kupuvam stan vo Mađari ili hipodrom od 40-60 kv moze i opremen, pomoz...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
850 €
Гази Баба / Скопје

Станови

08 дек 18:27Prodavam niva vo Gorno Konjari 10.000m²

Prodavam niva vo Gorno Konjari 10.000 m² .so dimenzii 200m x50 m. ...


6 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

08 дек 17:30Stan vo Cento

Se prodava stan vo Cento na posledna 45 pozadi skoloto 25 maj na prv ...


45.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

08 дек 15:35СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЧЕНТО

Се продава стан од 60m2 во Ченто на одлична локација. Во близина на 2...


38.500 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

08 дек 14:34Нови станови на продажба (нова градба)

Нови станови на продажба (нова градба) На Бул. Интернационални бригад...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

08 дек 13:00Se izdava deloven prostor-glavna ulica vo T.Madzari Polvolno

Se izdava deloven prostor za bilo kakva namena na glavna ulica Blagoj...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

08 дек 12:03Se izdava namesten stan vo T. Madzari povolno

Se izdava kompletno namesten stan vo naselba Triangla Madzari, istiot...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

08 дек 12:03UBAVI STANOVI 36M2 I 53M2

Agencijata nudi za prodazba stanovi vo nova moderna zgrada kaj MERCED...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

08 дек 11:52Se iznajmuva dukjan na glavna ulica vo Kisela Voda

se iznajmuva deloven prostor / dukjan vo Kisela voda na glavna ulica ...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

08 дек 11:12Се продава куќа

Се продава куќа во Стајковци со чист имотен лист, 2 спрата со поткров...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

08 дек 10:55станови со двор

Станови,стан со посебен влез и двор,на располагање се два стана ,еден...


550 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

08 дек 10:27prodavam plac vo Cento -Kamnik

Се продава плац во Камник -Сингелиќ се состои од два плаца бр.1581 30...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

08 дек 10:21Се продава куќа во Ќерамидница

Се продава куќа во Ќерамидница 55м² во имотен лист, со проширено купа...


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

08 дек 10:14Exstra kukja vo Taftalidje

Exstra...!!!! Se prodava ili moze I za izdavanje ....!!!!


3 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

08 дек 10:04Izdavam Dukan vo avtokomanda

Izdavam dukan vo avtokomanda na ul Lazara Pop Trajkov (pozadi osnovno...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

08 дек 07:54Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам