Куманово
                           
1300 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа во Кумаово

Се продава куќа со површина од 630м2 (2 спрата по 100м2 куќа 53...


175.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 ное 19:31Промовирано

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


119.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:17Промовирано

DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI DELOVEN PROSTOR+SUTUREN VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON N...


2.000 €
или предлог цена
Денес 10:17Промовирано

Се продава деловен простор во строгиот центар на КУМАНОВО

Се продава деловен простор во строгиот центар на градот Куманово, во ...


1 €
или предлог цена
Денес 12:28Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava kukja na super lokacija, vednas do picerija i pozadi slatk...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 12:07KUPUVAM KUCA

Kupuvam pomala kuca , legalizirana , 2 sobi ,kupatilo , so dvor od na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 11:34Се продава куќа / Se prodava kukja

Se prodava renovirana kukja vo Kumanovo, nad Zelen pazar, vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:32DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI DELOVEN PROSTOR+SUTUREN VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON N...


2.000 €
или предлог цена
Денес 10:17KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA,KUKATA E 260 M2 NA DVA SPRATA ...


119.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:17Kuca kaj Sokolanski park

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost v...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 09:51Se prodava Niva (OVOSTARNIK) vo selo Kokoshinje

Se prodava Niva od 4000 m2 vo selo Kokoshinje so Ovostarni nasadi (ov...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 09:022 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 08:57Se prodava kuka

Se naoga od autobuska prema r kukja улица карши водомонт буѓо сто мет...


130 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 06:50Барам викендица или плац во Пелинце

Купувам викендица или плац во Пелинце до река. За контакт 078611138


По Договор
или предлог цена
Куманово

Викенд куќи

Вчера 23:30  НОВ ОГЛАС

Plac na industriska Bedinje

Se prodava plac do Agro kumanovo ,od 1600 m2 ,gradezno zemjishte za s...


25 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 21:53Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 19:57Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:57УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:09Се Издава магацински простор

Се издава магацин 380м2 на улица Никола Тесла позната како Врањско Џа...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 19:00Se izdava prostorija za magacin ili rabotilnica i dr.

Se izdava deloven prostor vo industriska, Bedinje, Kumanovo Moze...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

Вчера 17:15Se izdava plac i objekt vo glavna ulica vo industriska zona

Se izdava plac od 700m2 i objekt od 250m2 vo glavnata ulica industris...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 17:15Plac vo Gladno Pole na asfaltirana ulica

Se prodava plac vo gladno pole nad igroteka stars. INFO na 078-455-4...


54.800 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:40Prodavam plac vo Rajkova kuća

Itno se prodava plac Rajkova kuća cena po dogovor..Inf..tel. 071.363....


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 15:45Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor na ulica Done Bozinov 18a


3 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 15:34  НОВ ОГЛАС

Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran so namestaj nov ne koristen :kujna,det...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 15:24Se prodava

Broj 078383895


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 15:24Se prodava nov vednas vseliv stan

Se prodava nov vednas vseliv stan Informacii : 078273662


910 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 15:11Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 13:23Se prodava stan, 1350e kvadrat!!!

Se prodava stan na K-4 parking,pozadi Setec


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 13:19Deloven prostor dukjan vo centar - Ducan vo Kasapski Krug

Dukjan dupleks, prizemje 20m2 so galerija na sprat 15m2, so dva sanit...


46.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 13:00EDNOSOBEN STAN STROG CENTAR

Ednosoben stan vo strog centar (karshi sud) so prekrasen raspored.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 13:00Se prodava stan

Se prodava stan sto momentalno funkcionira kako dva zasebni(postoi na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:44Нива на Никуљски пат

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2. Во нивата и...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 12:30Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 10:31Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 10:01KUCA NAD PLAZZA MALL

ПРОДАВАМ КУЌА НА УЛИЦА СТРАШКО СИМОНОВ БР.13 НА ПЛАЦ ОД 410 м2 ОД КОИ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 09:51Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 08:53Prodava Se Stan

Prodava se Trosoban Stan 73 kvadrata na Ul. Niksicku 6/1-21 Trgovski ...


52.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 08:23Se prodava plac 5300 m2

Se prodava plac povolen za izgradba,so uredna dokumentacija,legalizir...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 мај 22:08Se Prodava kukja na Treta Makedonska

Kukja so plac 400m2 na bulevar Treta Makedonska 185 iljade €. Ima mar...


185.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мај 21:30PLAC VO BEDINJE

Se prodava plac vo Bedinje -reka do pat pogoden za izgradba na vike...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

26 мај 20:44Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

26 мај 20:41Se prodava stan na oktomvriska

Se prodava trosoben stan na oktomvriska vo blizina na dr.Gjoche,stan...


54.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 мај 20:20Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам