Куманово
                           
299 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Prodavam kuca lokacija pomedju Garnizon i b.sabani skolo.

Kuca e so povrsina ot 60m m2 i dvorno mesto 200m2..Inaku kucata e n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 20:18KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00KUPUVAM KUCA

Kupuvam pomala kuca , legalizirana , 2 sobi ,kupatilo , so dvor od na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 12:19Се продава куќа / Se prodava kukja

Se prodava renovirana kukja vo Kumanovo, nad Zelen pazar, vo blizina ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 11:46СЕМЕЈНА КУЌА

Семејна куќа во село Рецица Куманово so 1400 m2 dvor ,golema garaza ...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:262 KUĆI I RABOTILNICA

HITNO se prodavaat :Kuća od 122m²,kuća od 53m²so opremeno podkrovje I...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 09:06Se Prodava kukja na Treta Makedonska

Kukja so plac 400m2 na bulevar Treta Makedonska 185 iljade €. Ima mar...


185.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 00:13Kuca kaj Sokolanski park

Prodavam kuca od 200 m2 kaj Sokolanski park so pravo na sopstvenost v...


100 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 14:06Kupuvam kuca / Купувам куќа

Baram samostojna kuca vo centralno gradsko podracje ili bliska perife...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 13:39Семејна куќа на ул.Моша Пијаде

Куќата се наоѓа на 400 метри од центарот на градот во близина на Спор...


220.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 12:19Se prodava kuca vo centar vo Kumanovo

Se prodava kuca vo Kumanovo na Ul.Pero Svarc br.60 Centar so dvorno ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 10:04Prodavam kuca pod sokolanski park

Prodavam kuca pod sokolanski park na ulica 15 Maj broj 27-a, 1300 Kum...


130.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 09:58Se prodava vednash vseliva kuka 071 526 386

070 799 252 071 526 386


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 јун 19:25Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252

Se prodava vednash vseliva vikendica 070 799 252


20.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 јун 19:25VIKENDICA CELOPEK 450m2 i 2800m2 plac kp.279 280/2 DO ASFALT

Vikendicata e NOVA GRADBA se naogja vo prv red do asfalt levo,desno n...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 јун 18:04Куќа Kukja Kuca Kuka ul. Bajram Sabani Kumanovo

Се продава куќа со двор во Куманово на ул.Бајрам Шабани, со: - 41 м2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 јун 16:34se prodava sprat od kuka vo nas

se prodava sprat od kuka vo nas. babin dol inf.075334248 070334248 ce...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

02 јун 14:25Izdavam kuca nad Sokolanski park

Izdavam kuca nad Sokolanski park,potocno ul,Slavisa Vajner".Kucata e ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 23:00SE PRODAVA KUCA

SE PRODAVA KUKA NA GLAVNA ULICA KVADRATURA 202 M2 CELA KVADRATURA ...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 11:01Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

01 јун 08:32Shitet Shpija në Bedinje Rr.Kryesore Për Banim

Tel 072 764 880 Shtëpija është e Kompletuar Dokumentacioni Rregullt ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 20:26Se prodava kuka

Se naoga od autobuska prema r kukja улица карши водомонт буѓо сто мет...


130 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 17:31Kuća

Prodava se kuca 210 kv i garaza 60 kv. Kontakt: 071-234-190 Tanja.


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 16:17Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3

Se prodava kuca na ul.Rade Koncar 3 vo blizina na bolnica zelen pazar...


62.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 12:56Se prodava kuca

Kucata e dvospratna so dvor i garaza odma do pat.Za povece informacij...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

31 мај 08:24Se Prodava Kukja Blizu sokolanski park

Se Prodava Kukja blizu tehnicka skola i bajram sabani ulica 200kvadra...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 мај 20:20KUCA NAD PLAZZA MALL

ПРОДАВАМ КУЌА НА УЛИЦА СТРАШКО СИМОНОВ БР.13 НА ПЛАЦ ОД 410 м2 ОД КОИ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

30 мај 07:38Se izdava sprat od kuca

Se izdrava namesten sprat od kuca nova kujna poseben priklucok voda /...


250 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 18:51SE PRODAVA KUKA NA ul.MOSA PIJADE KUMANOVO

se prodava stara kukja na ul.Mosa Pijade vednas vseliva so cisti doku...


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 16:47KUKA VO BEDINJE

SE PRODAVA KUKA VO BEDINJE SREDENA VNATRE KOMPLET SO NOVI STVARI OD N...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

29 мај 15:08Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic

Se prodava kukja vo strog centar vo blizina na versus kafic, karsi bi...


48.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 22:47Se prodava Kukja

Se prodava kukja na ul. 150 br. 3 nas. Karpos Kumanovo Informacii n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 13:06Se prodava kukja vo centarot na gradot

Se prodava kukja na super lokacija, vednas do picerija i pozadi slatk...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

28 мај 12:07Se prodava

Broj 078383895


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 мај 15:24Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

27 мај 10:31SE PRODAVA KUCA

SE PRODAVA PRIZEMJE OD SEMEJNA KUCA SO POSEBEN VLEZ(PRIZEMJE)82 KB.PL...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

26 мај 17:40Куќа на главен пат во Бедиње

Куќа на главен пат во Бедиње. Дворна површина 300 м2 од кои 200 ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

25 мај 18:15Plac u strog centar Nagoricki pocetak

Prodavase plac na nagoricki na 30 metra ispod stopansku ili elida mar...


22 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 13:08Се продава дел од стамбена куќа

Се предова дел од стамбена куќа која е на површина од 474 м2 поделена...


115.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

24 мај 07:54Страна 1 од 8

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам