Подкатегорија:
                   
1 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Dushek protiv dekubitis so kompresor (za lekuvanje rani)

Dushek so vozdusni celii koj sprecuva sozdavanje na rani / dekubitis ...


4.000 МКД
или предлог цена
27 мај 22:11Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам