Подкатегорија:
                   
64 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Cat D5 buldozer

Vo odlicna sostojba.


По Договор
или предлог цена
31 мај 13:00KOMATSSU WA480

UTOVARIVAC KOMATSU WA 480 2006 GODINA 078408147 075408147


51.500 €
или предлог цена
26 мај 16:45NEW HOLLAND LS 150

NEW HOLLAND LS 150 + KORPA ZA KOPANJE 750E 075408147 078408147


13.400 €
или предлог цена
26 мај 16:44Bager CASE cx225SR 2009god

Compact bager vo odlicna sostojba. 25tona tezina


40.000 €
или предлог цена
22 мај 20:28Volvo terberg 420 10x4 25m

Se prodava volvo terberg 420 10x4 25m vo dobra sostojba za poveke inf...


1 €
или предлог цена
21 мај 16:37Liebherr 900C Litronic 18Tona 2005Godina

Se prodava Liebherr 900C Litronic 18Tona 2005Godina vo perfketna sost...


1 €
или предлог цена
20 мај 19:45DAF LF

DAF LF dizel god: 2002 Mozna e iso zamena, registracija cela godi...


По Договор
или предлог цена
13 апр 22:16Jcb 3cx 1993god so teleskop i korpa na otvaranje

Se prodava Jcb 3cx 1993God so teleskop i korpa na otvaranje vo dobra ...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:50Jcb 3cx 2000God so teleskop i korpa na otvaranje

Se prodava Jcb 3cx 2000God so teleskop i korpa na otvaranje vo dobra ...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:48Skania R560 2007God Trupcar Orginal

Se prodava Skania R560 2007Godina Orginal Trupcar vo Dobra Rabotna so...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:19Mercedes 18/24 pumpa putzmeister 24+3 Z4 125F

Se prodava mercedes 18/24 pumpa putzmeister 24+3 Z4 125F komplet serv...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:19Man 33/343 Kran kiper palfinger 6x4

Se prodava Man 33/343 Kran kiper Palfinger 6x4 vo mnogu dobra sostojb...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:19Daf CF85 430 15m veksel sistem

Se prodava Daf CF85 430 15m veksel sistem 15m so kapak kamjonot e ram...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:18Man mikser 25/272 7m3 Liebherr bure

Se prodava Man Mikser 25/272 7m3 Liebher Bure vo odlicna sostojba za ...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:18Kamjoni vlekaci kiperi mixeri

Se prodavat poveke vidovi kamjoni vlekaci mixeri kiperi i gradezni vo...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:18Man Tga 18/400 2007god Retarder

Se prodava Man Tga 18/400 2007godina so Retarder vo odlicno dobra sos...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:18Man 18/460 i Trailer Aluminska 27m

Se prodava Man 18/460 i Trailer Aluminska 27m so bpv osovini vo dobra...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:18Mini Bageri Doosan i komatzu 5000kg i 6000kg

Se prodavat mini bageri komatzu i Doosan od 5000 do 6000kg za poveke ...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:11Hanomag 70E 4m 23.000kg

Se prodava Hanomag 70E 4m 23.000kg vo dobbra opsta sostojba za poveke...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:08Greder Faun Fish 6x4

Se prodava Greder Faun Fish 6x4 vo mnogu dobra sostojba bezz nikakvi ...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:07Bomag BW 212D-2 15.000Kg 1995God

Se prodava Bomag BW 212D-2 15.000Kg 1995God vo mnogu dobra sostojba


1 €
или предлог цена
04 апр 22:07Mini Mobilen Bager Gallmac 115 11.000kg

Se prodava Mini mobilen Bager Gallmac 115 11.000kg so mnogu oprema i ...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:07Komatsu PC 200EN 22.000kg 1.5M3 korpa 2.5m sirok

Se prodava komatsu PC 200EN 22.000Kg 1.5M3 korpa 2.5m sirok za poveke...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:07Cat 325 LN 30.000KG 3m sirina 2.0m3 korpa

Se prodava Bager Cat 325LN 30.000 KG 3m Sirina 2.0m3 korpa vo dobra r...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:07Cat 330C LN 37.000KG 2007God 3m3

Se prodava Cat 330C LN 37.000KG 2007God 3m3 extra za poveke info tell...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:06HYUNDAI Robex 450LC-7 45.000kg 3m3 Korpa

Se prodava HYUNDAI Robex 450LC-7 45.000KG 3m3 korpa vo odlicna sostoj...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:06Pikamer Hidraulicen chekan 2200kg

Se prodava Pikamer Hidraulicen chekan 2200kg vo dobra rabotna sostojb...


1 €
или предлог цена
04 апр 22:06Zetelmeyer 2002 utovarna/utovarac

Cummins motor Zf prenos 3m3 korpa Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
06 мар 16:13Liebherr 922 tockas/gumenjas 24 tona

Odlicna sostojba


По Договор
или предлог цена
06 мар 16:13Viljuskar tojota dizel

Viljuskarot e vo super rabotna sostojba,odlicen motor menjac i hidrau...


23 јан 00:27O&K Mh Siti Line 14.500Kg 99God

Se Prodava Mh Siti Line 14.500Kg 99God vo dobra rabotna sostojba za p...


1 €
или предлог цена
18 јан 20:54Liebherr 900C Litronic 2008God 18Ton

Se prodava Liebherr 900C Litronic 2008God 18Ton ramno na nov za povek...


1 €
или предлог цена
14 јан 12:00Daf CF 430 18m3 Minerva orginal kiper 8x4

Se prodava Daf CF 430 18m3 Minerva Orginal Kiper 8x4 90% site Gumi re...


1 €
или предлог цена
13 јан 23:05Nov Mini Bager Kingway 1.6Kg so Tri korpi

Se prodava Nov mini Bager Kingway 1.6Kg so tri korpi za poveke info t...


1 €
или предлог цена
12 јан 22:34Valjak Vibromax 1403 15.000Kg 2002God

Se prodava Valjak Vibromax 1403 15.000Kg 2002Godina vo perfektna sost...


1 €
или предлог цена
12 јан 22:32Mercedes Aktros 41/40 2001God 8x6 18m3 meiller

Se prodava Mercedes Aktros 41/40 2001 Godina 8x6 18m3 meiller kiper o...


1 €
или предлог цена
10 јан 19:00Kiper Sandak Carnehl 18m3 Kada damper

Se prodava Kiper Sandak Carnehl 18m3 kada damper org za mercedes aktr...


1 €
или предлог цена
04 јан 20:27Mobilen Bager Liebherr 316C 17.500Kg

Se prodava Mobilen Bager Liebhert 316C 17.500Kg vo mnogu dobra sostoj...


1 €
или предлог цена
04 јан 20:20Valjak Bomag BW 172 7.500Kg 2003God 1900h

Se prodava Valjak Bomag BW 172 7.500kg 2003God so 1900h rabotni casa ...


1 €
или предлог цена
04 јан 20:20Bomag BW 138 Ad 4.500KG 2006God

Se prodava Bomag BW 138 AD 4.500 KG 2006Godina vo mnogu dobra sostojb...


1 €
или предлог цена
04 јан 20:20Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам