Подкатегорија:
                   
63 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IMT 539

Traktorot e pali vozi! 1991 godina, so rotaciona pumpa, kompresor i r...


4.000 €
или предлог цена
Вчера 13:50ATOMIZER VLEKAC 1.500 L

Vlekacot e vo kompletna ispravna sostojba. Bez nikakva mana. Pumpata ...


1.500 €
или предлог цена
Вчера 13:32ATOMIZER Extra

ova e italjansko proizvodstvo, vo grcija se vklopeni.Ima dvo klipna i...


850 €
или предлог цена
Вчера 13:32Vlekac Prskalica 1 ton - Hitno!!

Dobro socuvan vo rabotna sostojba i spremna za sezonava novi brene...


1.500 €
или предлог цена
30 јан 07:58Се продава атомизер и преколици

Се продава атомизер од 700 литри, гама, клипна пумпа со карики. Цена ...


1 €
или предлог цена
29 јан 10:36Freza za toma vinkovic

Freza za toma vinkovic


300 €
или предлог цена
28 јан 20:31Novi perki za vlecni atomizeri

Novi perki za vlecni atomizeri so 10 i 8 kraci. Aluminium telo i plas...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:35Masini za cistenje lupenje na orev

♻️ZUHER AGRO RESEN♻️ Ви ја претставуваме машината за лупење на орев ...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:35KADIOGLU Elektrojet podvizni prskaci

НАЈИНОВАТИВНИТЕ ПРСКАЧИ❗❗ KADIOGLU Elektrojet ПРСКАЧИ, се монтираат ...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:35Tresaci na stebla i granki

KADIOGLU ТРЕСАЧИ ✅Тресење на стебла и гранки од орев, слива, јаболко...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:35НОВИ x2 МУЛЧЕРИ со КАРДАН 140cm

Нови МНОГУ КВАЛИТЕТНИ мулчери х2 на лагер веднаш достапни Специфика...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:35Megjuredna senzorska univerzalna kopacka

Kadioglu иновативна меѓуредна сензорска универзална копачка. Се монти...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:34Kadioglu megjuredna obrabotka na ovosni i lozovi nasadi

Најновиот модел на Kadioglu меѓуредна обработка на лозови, овошни нас...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:34Kadioglu megjuredna kosacka za treva, BIOROTOR

Kadıoğlu Makine Ecoskid Тример/ ♻️Биоротор♻️ за косење на трева меѓу ...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:34KADIOGLU megjuredna senzorska obrabotka OVLASTEN ZASTAPNIK

Машини з меѓуредна обработка од најпознатиот БР.1 производител КАДИОГ...


По Договор
или предлог цена
27 јан 09:34Motorna pila

Motorna pila 078450868 078450868 078450868 Goce


6.500 €
или предлог цена
22 јан 11:09Deutz Fahr i Lifam

Traktor Deutz Farhr (prodaden) Baliracka Lifam Dvete vo super sostojb...


1 €
или предлог цена
22 јан 09:58Tomo Vinkovic 418 - Томо Винкович 418

Се продава трактор Марка: Томо Винкович Модел: 418 Произведен: 197...


1.100 €
или предлог цена
21 јан 00:14Atomizer 350 litarski

Se prodava atomizer 350 litarski


650 €
или предлог цена
20 јан 12:47KOPAJNE NA KANALI ZA CREVO ZA NAVODNUVAJNE

Kopajne na kanali za navodnuvajne. Kanali za kabel (struja) Kopajne...


1 €
или предлог цена
11 јан 22:24KOPAJNE NA DUPKI ZA SADNICI

Kopajne na dupki za sadnici 70sm sirina 70sm dlabina Cena po dogovor!...


1 €
или предлог цена
11 јан 22:23IMT 542 SO KABINA INFO 070 553 427

Traktoro e vo dobra sostojba Info 070 553 427 MOZNA E ZAMENA ZA 539 ...


2.900 €
или предлог цена
07 јан 11:33CISTERNA ZA VODA 3500 LITRI

Javete se na 071383223


По Договор
или предлог цена
04 дек 13:10Se prodava prikolka golema bez kiper

Prikolkata e pravena so mnogu cvrati materijali.ima kanati so zatvara...


1.100 €
или предлог цена
26 ное 08:06Automizer

Se prodava grcki atomizer od 330 litri so dva klipa i golema perka su...


850 €
или предлог цена
23 ное 11:24IMT-533 072558089 dimitar

Se prodava traktor poradi kupen nov , traktorot e vo mnogu dobra sost...


2.500 €
или предлог цена
10 ное 08:49Motokultivator.. Ispraven

Se prodava motokultivator vo ispravna sostojba.. Info Goce 07574897...


По Договор
или предлог цена
31 окт 19:56Tomavinkovic

Tomavinkovic 30 koni so dva klipa Alanser nov Pali na kluc Kocnic...


2.200 €
или предлог цена
11 окт 13:50Приколица приколка prikolica prikolka

Се продава приколицa со следните димензии: - должина на товарен прост...


1.000 €
или предлог цена
27 авг 16:21Prikolka za traktor

Se prodava prikolka za traktor. Na slikite se dve prikolki izbor po v...


1 €
или предлог цена
23 авг 11:19Atomizer vlekac 1000L

Atomizer vlekac 1000 L so Italijanska pumpa Komet. Za posetalno info ...


1 €
или предлог цена
23 авг 11:19PUMPI ZA VADENJE

SE PRODAVAT pumpi za vadenje 1 so dizel motor 750eur 1 pumpa so SE...


1 €
или предлог цена
20 авг 20:48Komplet Hidraulika za IMT TAFE MASSEY FERGUSON

Komplet Hidraulika razvodnik za IMT TAFE MASSEY FORGUSON vkluceni si...


450 €
или предлог цена
21 јул 09:04Pumpa za atomizer

Komete pumpa 100 lit servisirana odlicna


По Договор
или предлог цена
10 јун 20:32Se prodava mulcer

Italijansko proizvodstvo 075 688 275 golemina 160 ...


По Договор
или предлог цена
05 мај 21:23Tomovinkovic

Se prodava tomovinkovic vo dobra sosjtoba,pali na dugme,4 gumi novi! ...


2.600 €
или предлог цена
30 апр 08:40Vlekac 550l

Продавам многу малку користен грчки влечен атомизер од 550л со можнос...


1.500 €
или предлог цена
05 апр 12:31Vlekac 550l

Продавам многу малку користен грчки влечен атомизер од 550л со можнос...


1.500 €
или предлог цена
04 апр 23:19Za kompiri sadenje

Za kompiri sadenje


По Договор
или предлог цена
28 мар 10:38Atomizer 800 l

Atomizer 800 l krajnska pumpa


По Договор
или предлог цена
28 мар 10:35Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам