Подкатегорија:
                   
136 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Iskop i transport

Iskop i transport na zemjeni raboti od sekav vid rušenje tamponiranje...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:42Kamjon Kiper 19/28

Se prodava kamjon 19/28 orginall kiper 1989 god.vo dobra sostojba Tel...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:42Bageri O&K MH4

Se prodava bager O&K 2004 god so 10 ilj saati donesen śfajcarska


1 МКД
или предлог цена
Вчера 13:42Cekic i korpi za bager

Se prodavat korpi za bager i ćekić za bager . Od CH 🇨🇭


1 €
или предлог цена
Вчера 13:41Liebherr 900C 2007

Se prodava Liebher 900C 2007 god vo odlicna sostojba so 6800 rab casa...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:41Bagger SCHAEFF

Se prodava bagger SCHAEFF 1998 doneseno od CH. So 3 korpi ima e pikam...


1 €
или предлог цена
Вчера 13:41GUMA ZA JCB 16.9.24

TEL:070 231 158


115 €
или предлог цена
Вчера 13:41Bager komatsu pc95 9 tona

95 god


12.000 €
или предлог цена
29 мар 00:16Bager hitaçi 96 god 14 ton

Bager


15.000 €
или предлог цена
29 мар 00:16Bager

Libherr 900 God 95 Cena Po Dogovor Za informaci tel 070502155.


111 €
или предлог цена
27 мар 23:31Bager

Jcb 3x God 95 4x4 Turbo Moxham i zamena so trosovincec Za informac...


111 €
или предлог цена
27 мар 23:31Jcb 3x

Jcb 3x God 95 4x4 Turbo Mozham I Zamena so Trosovincec Za informa...


111 €
или предлог цена
27 мар 23:31MERCEDES ATEGO 1523 2002 GOD

MERCEDES ATEGO 15 23 2002 GOD NOVI GUMI


По Договор
или предлог цена
23 мар 21:27MERCEDES 11 17

MERCEDES 1117 NOVI GUMI


По Договор
или предлог цена
23 мар 21:27Bager hitaçi 96 god 14 ton

Se prodava


15.000 €
или предлог цена
17 мар 10:02Bager komatsu pc95 9 tona

95 god


5 €
или предлог цена
17 мар 09:59Mercedes Kiper 1828

Mercedes Atego 1828 Kiper 2001 god. Registriran Servisiran Mo...


14 мар 19:49Gradezni mashini jcb 3cx komatsu pc 95 95 god i 9 ton hitaçi

96 god 14 ton


5 €
или предлог цена
13 мар 23:19HITACHI ZX250 2007

Pominato casovi 10.000 Model: ZX250 LCN-3 Godina 2007 Doneseno od...


По Договор
или предлог цена
12 мар 16:10Prodavam gradezhni mashini

Jcb 3cx 94 god i komatsu pc 95 95 god 9 tona guseniçar


5 €
или предлог цена
11 мар 22:21Bager komatsu pc 95 95 god

9 ton gusenicar


5 €
или предлог цена
11 мар 22:20Iskop i Transport

Iskop i transport od sekakov vid na podrumi, kanali,temeli,transport ...


1 €
или предлог цена
04 мар 15:51bager Schaeff HML31

Se prodava bager Schaeff god 1998 doneseno od CH, so 3 korpi ima i pi...


1 €
или предлог цена
04 мар 15:50Iskop,ramnenje,planiranje,nabivanje i secenje na asfalt

Iskop Iskop na temeli Iskop na bazenti Iskop na kanalizacioni mrezi s...


1 €
или предлог цена
03 мар 12:08Bager komatsu pc95 9 tona

95 god


5 €
или предлог цена
03 мар 11:00Delovi za kamion deferencijal

deferencijal za man od 3 osovini complet deferencijal so prateca od...


По Договор
или предлог цена
02 мар 20:54Skip jcb 3cx i komatsu pc 95

94 god


5 €
или предлог цена
24 фев 23:35Bager komatsu pc95 9 tona

Guseniçar


12.000 €
или предлог цена
24 фев 23:32DELOVI ZA JCB

POLOVNI DELOVI ZA JCB Tel.070576234


По Договор
или предлог цена
18 фев 19:02paletar za kogel

paletar od kogel 2013 odlicna bes zabeleski


18 фев 08:55Bager

Libherr 924 na Dobra Sostojba Donesen ot Anglia god 2005 Pali vozi ...


111 €
или предлог цена
16 фев 22:51Bager komatsu pc95 9 tona

95 god


5 МКД
или предлог цена
11 фев 15:37Skip jcb 3cx

94 god


11 фев 15:36Burinja prazni

Cisti od ulje i od antifriz


350 МКД
или предлог цена
06 фев 12:41Jcb

Libherr 900 God 95 Cena Po Dogovor Samo na Telefon Odgovaram Za in...


111 €
или предлог цена
01 фев 23:05Prodavam bager komatsu pc 95 95 god

Guseniçar


5 €
или предлог цена
23 јан 23:45Cekic za bager i korpi

Se prodavat korpi za bager i čekič za bager. Od ch🇨🇭


1 €
или предлог цена
13 јан 17:33Pikamer (ćekić

Se prodava cekic za bager okolu 1Ton. vo ispravna sostojba Tel:070 3...


13 јан 17:31Skip jcb 3cx i komatsu pc 95

95 god 9 tonski


15 €
или предлог цена
10 јан 13:46Vilushkar s mersedes motor

3 tonski


10 јан 13:46Страна 1 од 4

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам