Свети Николе
Подкатегорија:
                   
14 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

-SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO STROG CENTAR POZADI OPSTINA SV NIKOLE ...


1 €
или предлог цена
30 ное 16:03Stopanski objekt 382m2 Lozovo

Se prodava stopanski objekt od 382m2 so dvor 1000m2 vo Lozovo,


19.000 €
или предлог цена
27 ное 15:17Stopanski dvor 6142m2 so objekti 310m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 6142m2 so objekti 310m2 vo selo Crnilist...


31.000 €
или предлог цена
14 ное 18:47Stopanski dvor 21.660m2 so objekti 1384m2 Crniliste

Se prodava Stopanski dvor od 21.660m2 so objekti 1384m2 vo Crniliste,...


120.000 €
или предлог цена
14 ное 18:46Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo Crniliste


120.000 €
или предлог цена
30 окт 15:19Deloven Objekt Magacin

se prodava deloven objekt magacin so dvorno mesto vo crniliste


29.000 €
или предлог цена
27 окт 12:21Се продава деловен објект (карабина)

Се продава деловен објект - карабина на улица Вељко Влаховиќ (Куманов...


По Договор
или предлог цена
17 сеп 09:43Se prodava deloven prostor vo Centar na Leninova

Se podava deloven prostor na Bulevar Leninova vo Centar od 190 m2. V...


140.000 €
или предлог цена
12 сеп 11:11Se izdava Objekt - hala 1600 m2

Se Izdava objekt - hala 1600 m2 bez stolbovi vnatre. Dimenzii 24.5m x...


1 €
или предлог цена
11 авг 14:30Деловен простор

Се продава или изнајмува целосно реновиран деловен простор од 34м2 , ...


1 €
или предлог цена
09 фев 20:37Se prodava proizvodstven pogon / magacin

Се продаваат производствени погони, погодни за повеќе дејности. Се п...


1 €
или предлог цена
09 сеп 13:00Деловен простор

Се изнајмува деловен простор од 34м2 веднаш до Основно училиште Гоце ...


1 €
или предлог цена
29 авг 13:00Se Izdava pod naem deloven prosror/plac na odlicna lokacija

Se izdava deloven prostor/plac na odlicna lokacija. Placot se naoga ...


1 €
или предлог цена
06 јул 15:18деловен простор

Се изнајмуваaт деловни простори,дуќани -два.Едниот е на приземје,а др...


1 МКД
или предлог цена
25 јун 21:34Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам