Куманово
                           
1308 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Промовирано

Plac vo Stari lozja

Urbaniziran plac od 1245 m2, m.v Stari lozja,super lokacija!


35 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

31 мај 22:28Промовирано

Se izdava magacin

Se iznajmuva magacin od 150m2 vo Zelen Rid. Nov vo odlicna sostojba p...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Магацини

Денес 18:52Se prodavaat nivi sproti etno selo timcevski

Se prodavaat nivi vo Mlado Nagoricane potocno vo mesto Pod Kamenciki ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 18:51Se prodava niva vo selo Pcinja

Se prodava niva od 3652m2 vo S.Pcinja Kumanovo. Nivata ima priklucok ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 18:51Plac vo Banevo Trlo

Plac vo Banevo Trlo nad Pin Petrol i Multi Media. Broj na parcela: 12...


32.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 18:50УРБАНИЗИРАНИ ПЛАЦЕВИ

СЕ ПРОДАВААТ ПЛАЦЕВИ СО ВКУПНА ПОВРШИНА ОД 1187м2. кп.19793/3 Локаци...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 17:45Земјиште во Љубодраг

површина од 26709m² https://ossp.katastar.gov.mk/OSSP/faces/pu...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 17:05.... PRODAVA SE PLAC .....UL...120....ISPOD KASARINA...

SE PRODAVA PLAC VO NASELBA KARPOS(RAJKOVA KUKA) NA ULICA 120 SKA ISPO...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 15:40Нива на Никуљски пат

Продавам нива на Никуљски пат, населба Карпош од 5531 м2. Во нивата и...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 15:28Се продава куќа на ул. Панчевачка бр. 3

Куќата е на убава локација. Реновирана, 3 купатила нови, нов кров 202...


111 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 15:01Se prodava kuca vo centar vo Kumanovo

Se prodava kuca vo Kumanovo na Ul.Pero Svarc br.60 Centar so dvorno ...


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 14:06Kukja naselba Rajkova Kukja 103 7

Za povishe informacije javete se na telefon 075 830 507


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:45  НОВ ОГЛАС

Plac na atraktivna lokacija vo Kumanovo

Продавам (ili izdavam) Плац со маркица за градба на деловен објект,на...


40 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 13:21Se prodava kukja vo Kumanovo - Banevo Trlo

Se prodava kukja vo Kumanovo - Banevo trlo , gradba 1980 g , 220 m2 ,...


140.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
150.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:15KUKA OD 260M2+2400M2DVOR VO DOBRASANE NAD KLANICA EXTRA

PRODAVAM KUCA VO DOBROSANE NAD KLANICA KUMANOVSKO ,KUKATA E 260 M2 NA...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
99.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00Се продава Кука во Зелен Рид

Куката е со два влеза погодна за живеење на две фамилии со квадратура...


300.000 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
330.000 €
Куманово

Куќи / Вили

Денес 13:00EDNOSOBEN STAN STROG CENTAR

Ednosoben stan vo strog centar (karshi sud) so prekrasen raspored.


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:00DUKANI VO NAJSTROG CENTAR GARNIZON KUMANOVO 140M2

PRODAVAM DUKANI 1 KAT DELOVEN PROSTOR+SUTUREN(PODRUM) VO NAJSTROG CEN...


2.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 13:00PRODAVAM PLAC 352m2 vo VINCE

Плацот е наменет за градина, бавча, 352m2. с. Винце. Чист имотен лис...


10 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:53Се продава нов стан во изградба

Физичко лице продава стан во изградба. Станот поседува 75м2 + гаража ...


94.050 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:33Се продаваат 3 градежни парцели, во населба Банево Трло

Се продава атрактивно градежно земјиште во населба Банево Трло (во бл...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 12:12se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


63.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:51Shitet Shpija në Bedinje Rr.Kryesore Për Banim

Tel 072 764 880 Shtëpija është e Kompletuar Dokumentacioni Rregullt ...


160.000 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Денес 10:38Se prodava Niva (OVOSTARNIK) vo selo Kokoshinje

Se prodava Niva od 4000 m2 vo selo Kokoshinje so Ovostarni nasadi (ov...


8 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 09:31Prod.niva s.Supli Kamen pogodna za vikendica

Prodavam niva pogodna za vikendica ima struja izleguva na pat i reka....


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 09:11МЕНУВАМ - ПРОДАВАМ ТРАФИКА ЗА ГАРАЖА ИЛИ ДРУГО

Menuvam -prodavam ,trafika za garaza , kola ili drugo - dajte ponuda...


700 €
или предлог цена
Денес 08:40Prodavam dukjan na 3ta Makedonska Udarna Brigada

Локал, дућан, 34 м2, центар, на булевар 3-та МУБ, зграда, средина по...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Денес 07:59PRODAVAM NEKOLKU PLACA VO SELO GRADISTE -KUMANOVSKO

PRODAVAM : 4 PLACA (LIVADA) POGODNI ZA IZGRADBA NA VIKEND KUCI I PL...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 06:46КОПЛЕТЕН ЛУКСУЗЕН ИМОТ ВО с.ГРАДИШТЕ,КУМАНОВСКО

155.000 € Цената е фиксна Квадратура: 294 m² Број на со...


155.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 06:46Kancalarii i magacin vo Kumanovo 170m2

Izdavam deloven prostor od okolu 170 m2 . Kompletno namesten i oprem...


400 €
или предлог цена
Денес 06:46Се продава нов невселуван стан

Се продава нов невселуван 3 собен стан во Зелени рид. Станот распола...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 01:59Se prodava ovostarnik so leshnici 6775m2 dobra investicija !

Se prodava ovostarnik niva so nasad na 300 lesnici od najbarana sort...


6 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Денес 00:07  НОВ ОГЛАС

Se prodava nov vednas vseliv stan

Se prodava stan Informacii : 078273662


870 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
910 €
Куманово

Станови

Вчера 21:30Prodava Se Stan

Prodava se Trosoban Stan 73 kvadrata na Ul. Niksicku 6/1-21 Trgovski ...


52.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 21:26Se izdava deloven prostor

Se izdava deloven prostor od 52m2 i podrumski del od 43m2 na bul.Okto...


1 €
или предлог цена
Вчера 21:22Prodavam kuca lokacija pomedju Garnizon i b.sabani skolo.

Kuca e so povrsina ot 60m m2 i dvorno mesto 200m2..Inaku kucata e n...


1 €
или предлог цена
Куманово

Куќи / Вили

Вчера 20:18Se prodava niva vo s. Ml. Nagoricane, Kumanovo

Se prodava niva so povrsina od 9098m2 vo s. Mlado Nagoricane, Kumanov...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 19:39Niva vo s.Vojnik 1950 m2 (5 EUR/m2)

Niva vo s.Vojnik 1930 m2 Katastarska opshtina: Vojnik Imoten list...


5 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:42Se prodavaat placevi vo N.Karpos ul.160 bb

Se prodavaat placovi vo nas. Karpos na ul. 160 bb Plac br.1 od 106...


1 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 16:41SE PRODAVA STAN NA UL. 11 OKTOMVRI VO KUMANOVO

Se prodava stan na ulica 11 Oktomvri vo Kumanovo na vtor sprat od 60m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 16:02Купувам плац

Kupuvam plac so gradezna dozvola i markica, povrsina od 300 do 500m2,...


38.000 €
или предлог цена
Куманово

Плацеви и Ниви

Вчера 15:28Страна 1 од 33

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам