108 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava kombajn New Holand 1530

Vo ekstra sostojba cena po dogovor


123 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Комбајни

Вчера 13:00CEFKI

CEFKI F70 CENA 1200DEN BRENERI 700DEN KRIVINI F70 F90 TESTICI ...


1.324 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

01 фев 14:39OPEL INSGNIA

OPEL INSIGNIA 078296010 PROIZVEDENA 2009 KOLA VO ODLICNA SOSTOJBA ...


7.300 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

30 јан 08:24CITROEN 5 EXCLUSIVE

SE PRODAVA CITROEN C5 EXCLUSIVE VO SUPER SOSTOJBA. ODRZAVAN VO AVT...


6.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

22 јан 18:47IMT 539

Реставриран до последен шраф, не е работен во поле, година на произво...


7.500 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Трактори

20 јан 04:59Брод CEZAR

Во одлична состојба повеќе информации на 070 324 001


По Договор
или предлог цена
20 јан 04:58Брод 11,5 м

Во одлична состојба


1 €
или предлог цена
20 јан 04:58Mercedes Clk Kompressor

Clk200kompressorSport Napraven servis Novi gumi Pali vozi ZAMENA ...


5.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

18 јан 19:16Hyndai accent 2008 god se sto vi treba

Hyndai accen 2008 god imam dosta raboti od nego 070-781-115


По Договор
или предлог цена
14 јан 15:54Kaciga SHOEI original povolno

Se prodava kaciga SHOEI mn malku koristena nemam.motor poveke i ne mi...


55 €
или предлог цена
14 јан 15:54Kawasaki 450cc

Motorot e fabrika Nova glava 550e Novi ventili 300e Novi gumi ...


2.700 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Мотори (над 50 cc)

12 јан 15:42tiko za delovi

tikoto ne e rastureno ima se so vi treba


500 МКД
или предлог цена
02 јан 08:23Bandasi za BMW 16ki

Bandasi za bmw 16ki 5x120 070917815


6.000 МКД
или предлог цена
13 дек 17:48Lanci za sneg za kamioni

Kamionski lanci za bandasi 22.5 za sleperi 19.5 i 17.5 bandas za pom...


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Камиони

06 дек 11:234 х Гуми со бандажи

Се продаваат комплет 4 х летни гуми Кумхо со бандажи Dezent. Цена 200...


200 €
или предлог цена
05 дек 14:50Ford Focus 1.6 Benzin

Se prodava Ford Focus 1.6 85kw/116ks proizveden 2005 godina so pomina...


3.350 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

04 дек 00:20Ford focus top sostojba

Se prodava ford focus 2002 god. full oprema klimatronik. Novi gumi R...


По Договор
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

01 дек 09:29Hasqvarna 240

Husqvarna 240 za delovi


50 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Шумски машини

28 ное 21:53Se prodava atomizer od 1000l

Se prodava atomizer od 1000l inf na tel 075448916 blaze


2.000 €
или предлог цена
21 ное 10:35gumi

gumi so bandasi tubeles za traktorska prikolica 070 315...


1 €
или предлог цена
18 ное 18:29Limarija za Alfa Romeo 156

4 vrati Hauba Desno krilo Gepek Zaden branik


350 €
или предлог цена
17 ное 20:01Prikolka za traktor

Se prodava Info na 075 55 96 55


123 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Земјоделски возила / Останато

13 ное 10:20Elekteicen tocak Pegasus

Tocakot moze da se vidi vo sekoe vreme i da se proba


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Електрични скутери

10 ное 19:31Vw Passat B6 2.0 tdi 8v BMP Motor Karavan

Passat b6 karavan 2006 godina 2.0 tdi 8 ventilski motor Pasatot za...


4.850 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

04 ное 17:29Kiperka Schmitz

Poluprikolka Schmitz 2004god. 28m3 so natsranici 33m3. Kiperkata e v...


По Договор
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Приколки

01 ное 11:38ATOMIZERI 1000 L

Prodavam ATOMIZERI 1000 l malku koristeni


По Договор
или предлог цена
29 окт 13:37Lagerii simerinzi

Se prodavaat sekakov vid na lageri i simerinzi na malo i na golemo


1 МКД
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Останато

26 сеп 14:38Ford fiesta 2005

Maf senzor za ford fiesta 2005 1.4 tdci nov


3.000 МКД
или предлог цена
20 сеп 17:27Injektori za Mazda 5 2.0 2007god

Se prodavat 4 injektori za Mazda 5 diesel 2.0 2007god. Cena 250eur ...


250 €
или предлог цена
30 јул 19:27Fiat brava 1.6 16v

Odlicno socuvan motpr menjac perfekt ima samo karoseriski zabelseski ...


1.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

10 мај 19:39Алумински бандажи со летни гуми Hankook 205/55/16

Алумински бандажи 16'' оригинал AUDI со 205/55/16 Hankook летни гуми...


13.000 МКД
или предлог цена
29 мар 11:14Se prodava filter za kapka

Se prodava filter za kapka informacii na 075448916 blaze Rosoman


500 €
или предлог цена
26 мар 08:15Se prodava filter za kapka

Se prodava filter za kapka informacii na 075448916 blaze Rosoman


500 €
или предлог цена
26 мар 08:14Kiper sanduk

Izrabotka na kiper sandci Info tel 070239478;070324342


1 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Камиони

02 мар 19:42Traktorski prikolki

Proizvodstvo i prodazba na Traktorski prikolki so nosivost 4 t. "De...


1 €
или предлог цена
02 мар 19:36PEUGEOT BOXER

Se prodava kombe so furgon PEUGEOT BOXER 350. Proizvedeno 1998 godina...


3.000 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Комбиња

02 мар 03:16Se prodava BWE 320

Se prodava BWE 320 so zelen karton registrirano do 9 mesec zsa povi...


2.500 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Автомобили

19 фев 08:38Motor , menjac , i bubanj Mercedes C Class Avtomatik

Se prodavat polovni delovi za Mercedes C class 2001-2003 AVTOMATIK


1 €
или предлог цена
07 фев 08:13Zemjodelska mehanizacija

Se prodavaat plugovi sadnici japonski jabolka prikolica beogradska ...


1 €
или предлог цена
03 фев 13:47Приколка за мини багер

Алуминиумска приколка за мини багер до 2 тона


900 €
или предлог цена
Росоман / Кавадарци

Приколки

02 јан 13:24Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам