45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Nov laptop ,HP 250 G9 ,i3-12th.gen.

Nov laptop: HP 250 G9 ,Core i3-1215U ;8GB RAM; 256GB M.2 NVME SSD ;15...


455 €
или предлог цена
25 мар 06:21Se prodava ASUS TUF GAMING F15 (FX506HEB)

ASUS TUF GAMING F15 (FX506H) vo odlicna sostojbam koristen 11 meseci,...


52.000 МКД
или предлог цена
24 мар 10:48EVO 11.6" so garancija

ULTRA THIN 11.6" EVO LAPTOP odlicen za prezentaci 4 gb ram 32gb ...


2.000 МКД
или предлог цена
24 мар 09:46DELL Latitude 5431

Se prodava DELL Latitude 5431 14 inch i7 1270P, 16gb ddr5, 512gb...


51.000 МКД
или предлог цена
20 мар 16:30Dell Studio 1555 : 15.6"/core2duo/4gb

-Processor: Intel Core2Duo P8600 2.4GHz -Ram Memory : 4 GB -Displa...


По Договор
или предлог цена
19 мар 07:19Laptop Samsung NC110

Prodavam kompakten mal laptop bez tragi na koristenje. Baterijata mu ...


5 МКД
или предлог цена
16 мар 12:55SE prodava laptopASUS so batt.5200mah

Se prodava laptop ASUS-model K53U so champion batt.=5200mah-golem kap...


80 €
или предлог цена
05 мар 11:21prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
04 мар 14:29Apple Macbook Air M1 16gb | 512 gb

Macbook Air 13.3 inch 16gb RAM 512gb SSD


1.100 €
или предлог цена
21 фев 09:37MACBOOK 13" 2018 - TOUCH BAR (!), 2.3 GHz Quad-Core i5, 8GB

Prodavam MacBook Pro 13" kupen vo Istyle vo 2019 godina, Laptopot e n...


720 €
или предлог цена
21 фев 03:17Macbook Air 13.3" M1 | 8GB | 256GB

Macbook Air m1 13.3 inch 8gb ram 256gb ssd Battery max kapacitet 97%...


800 €
или предлог цена
16 фев 19:47Laptop Asus I5

Mnogu socuvan Llaptop (kako nov) plus_-RANEC-_ Asus I5 Ram memory 8Gb...


250 €
или предлог цена
15 фев 23:03Laptop HP Mini 110-3100 10.1"

Se prodava Laptopce HP Mini 110-3100. Specifikacii: -display 10.1" -c...


По Договор
или предлог цена
11 фев 14:43ASUS i3 8gb ram

laptopot e malce koristen odlicna sostojba baterijata odlicna posto e...


13.000 МКД
или предлог цена
02 фев 23:11Laptop Acer ES1-512 (15.6"/quad core CPU /4gb/500gb)

Se prodava Laptop Acer ES1-512,mnogu socuvan .so ispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:01Asus G14 ROG 2022

AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 20MB cache, up...


1.100 €
или предлог цена
31 јан 18:17Laptop HP 450.....15.6"/CPU-B815/RAM-4gb

Se prodava laptop HP 450,so ispravna baterija i polnac. specifikacii:...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:31Laptopi Apple-MacBook postari modeli

Se prodavaat Laptopi Apple-MacBook postari modeli,instalirani se so w...


60 €
или предлог цена
20 јан 22:30Laptopi(Laptop) Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512)

Se prodavaat 3 Laptop Lenovo Thinkpad (Modeli-L412;L512) : Specifikac...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:30Laptop- Dell Inspiron15 -15.6"/ i3/4gb/500gb

Se prodava Laptop ***Dell Inspiron 15 3521*** : Specifikacii: -Displ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:29Prodavam loptop Hp probook

Prodavam loptop hp probook D9nesen od stransvo Vo solidna sostojba


150 €
или предлог цена
26 дек 10:31Dell Precision 5530: i9-8th Gen, 32GB RAM

CPU: i9-8950HK @ 2.90GHz GPU1: NVIDIA® Quadro® P2000 4 GB GPU2: Int...


930 €
или предлог цена
04 дек 18:09Lenovo

Nov Laptop, Zemen vo A1. Lenovo IdealPad 3 15.6 inch - Ekran i5 ...


470 €
или предлог цена
21 окт 23:15Laptop Dell

Se prodava laptop Dell vo odlicna sostojba , so 8GB Ram , I5 processo...


320 €
или предлог цена
14 окт 15:34Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo , vo odlicna sostojba so 8gb RAM memorija , ...


110 €
или предлог цена
14 окт 15:34nov laptop dell latitude 3510

Se prodava nekoristen laptop-dell latitude 3510 so slednava konfigura...


20.000 МКД
или предлог цена
13 окт 10:06Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koriste...


120 €
или предлог цена
05 окт 12:41Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 skoro nov - Zamena

Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 Kako nov, koristen pomalku od edna god...


200 €
или предлог цена
09 сеп 13:56Dell Inspiron, AMD A6, 2.5GHz, 11.6" HD, 4GB DDR4 SD

Dell Inspiron High Performance Laptop, AMD A6-9220e processor 2.5GHz,...


135 €
или предлог цена
24 авг 14:24Dell Insprion 15 7000 Series

Dell Insprion 15 7569 External Specs: Display: 15.6 inch IPS FHD 192...


30.000 МКД
или предлог цена
03 мај 13:40Hp 13.3" i3 5th generation

baterija drzi mnogu moze i bezz hdd i bezz ram cena komplet 130euro...


100 €
или предлог цена
08 дек 14:28SE PRODAVA LAPTOP VO ODLICNA SOSTOJBA

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.70 GHz Insta...


1 €
или предлог цена
29 ное 18:08Gaming Laptop + iPhone X 256 GB moze zamena

Se prodava Lenovo Laptop so i5 5-ta generacia procesor 2.70Ghz so 16 ...


350 €
или предлог цена
22 апр 11:19MacBook Pro 13" Retina 16/128/Late2013

Laptopot ima nova bateria I zameneta matichna plocha...


550 €
или предлог цена
18 мар 14:06Lenovo Legion Y540

i7-9750H 16GB RAM Nvidia GTX 2060 512GB SSD NVME PCIE M.2 15.6'' ...


55.000 МКД
или предлог цена
01 мар 11:26Se prodava lenovo vo odlicna sostojba

I5 5gen 4gb ram 120gb ssd disk +Amd radeon dedicirana graficka La...


15.000 МКД
или предлог цена
17 фев 15:58Prodavam laptop

Prodavam laptop so nego ide gratis camera tele 071332248


130 €
или предлог цена
07 фев 16:09Lenovo Legion Y530 Gaming laptop

Prodavam Lenovo Legion Y 530 gaming laptop so i7 procesor, 16gb RAM, ...


55.000 МКД
или предлог цена
09 дек 13:14Laptop Lenovo,Dell, Hp

Lenovo thinkpad Dell prosupport Hp probook i dr CPU i3 i5 i7 R...


150 €
или предлог цена
29 окт 15:43DELL Latitude i7 M640 2.8ghz

DELL LATITUDE i7 M640 2.8 ghz 4GB ram baterija drzi odlicno ! ce...


160 €
или предлог цена
06 сеп 20:37Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам