45 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava ASUS TUF GAMING F15 (FX506HEB)

ASUS TUF GAMING F15 (FX506H) vo odlicna sostojbam koristen 11 meseci,...


50.000 МКД
или предлог цена
29 мар 12:58Nov laptop ,HP 250 G9 ,i3-12th.gen.

Nov laptop: HP 250 G9 ,Core i3-1215U ;8GB RAM; 256GB M.2 NVME SSD ;15...


455 €
или предлог цена
25 мар 06:21EVO 11.6" so garancija

ULTRA THIN 11.6" EVO LAPTOP odlicen za prezentaci 4 gb ram 32gb ...


2.000 МКД
или предлог цена
24 мар 09:46DELL Latitude 5431

Se prodava DELL Latitude 5431 14 inch i7 1270P, 16gb ddr5, 512gb...


48.000 МКД
или предлог цена
- 6 % Попуст
51.000 МКД
20 мар 16:30Dell Studio 1555 : 15.6"/core2duo/4gb

-Processor: Intel Core2Duo P8600 2.4GHz -Ram Memory : 4 GB -Displa...


По Договор
или предлог цена
19 мар 07:19Laptop Samsung NC110

Prodavam kompakten mal laptop bez tragi na koristenje. Baterijata mu ...


5 МКД
или предлог цена
16 мар 12:55SE prodava laptopASUS so batt.5200mah

Se prodava laptop ASUS-model K53U so champion batt.=5200mah-golem kap...


80 €
или предлог цена
05 мар 11:21prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
04 мар 14:29Apple Macbook Air M1 16gb | 512 gb

Macbook Air 13.3 inch 16gb RAM 512gb SSD


1.100 €
или предлог цена
21 фев 09:37MACBOOK 13" 2018 - TOUCH BAR (!), 2.3 GHz Quad-Core i5, 8GB

Prodavam MacBook Pro 13" kupen vo Istyle vo 2019 godina, Laptopot e n...


720 €
или предлог цена
21 фев 03:17Macbook Air 13.3" M1 | 8GB | 256GB

Macbook Air m1 13.3 inch 8gb ram 256gb ssd Battery max kapacitet 97%...


800 €
или предлог цена
16 фев 19:47Laptop Asus I5

Mnogu socuvan Llaptop (kako nov) plus_-RANEC-_ Asus I5 Ram memory 8Gb...


250 €
или предлог цена
15 фев 23:03Laptop HP Mini 110-3100 10.1"

Se prodava Laptopce HP Mini 110-3100. Specifikacii: -display 10.1" -c...


По Договор
или предлог цена
11 фев 14:43ASUS i3 8gb ram

laptopot e malce koristen odlicna sostojba baterijata odlicna posto e...


13.000 МКД
или предлог цена
02 фев 23:11Laptop Acer ES1-512 (15.6"/quad core CPU /4gb/500gb)

Se prodava Laptop Acer ES1-512,mnogu socuvan .so ispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
02 фев 23:01Asus G14 ROG 2022

AMD Ryzen™ 9 5900HS Mobile Processor (8-core/16-thread 20MB cache, up...


1.100 €
или предлог цена
31 јан 18:17Laptop HP 450.....15.6"/CPU-B815/RAM-4gb

Se prodava laptop HP 450,so ispravna baterija i polnac. specifikacii:...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:31Laptopi Apple-MacBook postari modeli

Se prodavaat Laptopi Apple-MacBook postari modeli,instalirani se so w...


60 €
или предлог цена
20 јан 22:30Laptopi(Laptop) Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512)

Se prodavaat 3 Laptop Lenovo Thinkpad (Modeli-L412;L512) : Specifikac...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:30Laptop- Dell Inspiron15 -15.6"/ i3/4gb/500gb

Se prodava Laptop ***Dell Inspiron 15 3521*** : Specifikacii: -Displ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:29Prodavam loptop Hp probook

Prodavam loptop hp probook D9nesen od stransvo Vo solidna sostojba


150 €
или предлог цена
26 дек 10:31Dell Precision 5530: i9-8th Gen, 32GB RAM

CPU: i9-8950HK @ 2.90GHz GPU1: NVIDIA® Quadro® P2000 4 GB GPU2: Int...


930 €
или предлог цена
04 дек 18:09Lenovo

Nov Laptop, Zemen vo A1. Lenovo IdealPad 3 15.6 inch - Ekran i5 ...


470 €
или предлог цена
21 окт 23:15Laptop Dell

Se prodava laptop Dell vo odlicna sostojba , so 8GB Ram , I5 processo...


320 €
или предлог цена
14 окт 15:34Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo , vo odlicna sostojba so 8gb RAM memorija , ...


110 €
или предлог цена
14 окт 15:34nov laptop dell latitude 3510

Se prodava nekoristen laptop-dell latitude 3510 so slednava konfigura...


20.000 МКД
или предлог цена
13 окт 10:06Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koriste...


120 €
или предлог цена
05 окт 12:41Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 skoro nov - Zamena

Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 Kako nov, koristen pomalku od edna god...


200 €
или предлог цена
09 сеп 13:56Dell Inspiron, AMD A6, 2.5GHz, 11.6" HD, 4GB DDR4 SD

Dell Inspiron High Performance Laptop, AMD A6-9220e processor 2.5GHz,...


135 €
или предлог цена
24 авг 14:24Dell Insprion 15 7000 Series

Dell Insprion 15 7569 External Specs: Display: 15.6 inch IPS FHD 192...


30.000 МКД
или предлог цена
03 мај 13:40Hp 13.3" i3 5th generation

baterija drzi mnogu moze i bezz hdd i bezz ram cena komplet 130euro...


100 €
или предлог цена
08 дек 14:28SE PRODAVA LAPTOP VO ODLICNA SOSTOJBA

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.70 GHz Insta...


1 €
или предлог цена
29 ное 18:08Gaming Laptop + iPhone X 256 GB moze zamena

Se prodava Lenovo Laptop so i5 5-ta generacia procesor 2.70Ghz so 16 ...


350 €
или предлог цена
22 апр 11:19MacBook Pro 13" Retina 16/128/Late2013

Laptopot ima nova bateria I zameneta matichna plocha...


550 €
или предлог цена
18 мар 14:06Lenovo Legion Y540

i7-9750H 16GB RAM Nvidia GTX 2060 512GB SSD NVME PCIE M.2 15.6'' ...


55.000 МКД
или предлог цена
01 мар 11:26Se prodava lenovo vo odlicna sostojba

I5 5gen 4gb ram 120gb ssd disk +Amd radeon dedicirana graficka La...


15.000 МКД
или предлог цена
17 фев 15:58Prodavam laptop

Prodavam laptop so nego ide gratis camera tele 071332248


130 €
или предлог цена
07 фев 16:09Lenovo Legion Y530 Gaming laptop

Prodavam Lenovo Legion Y 530 gaming laptop so i7 procesor, 16gb RAM, ...


55.000 МКД
или предлог цена
09 дек 13:14Laptop Lenovo,Dell, Hp

Lenovo thinkpad Dell prosupport Hp probook i dr CPU i3 i5 i7 R...


150 €
или предлог цена
29 окт 15:43DELL Latitude i7 M640 2.8ghz

DELL LATITUDE i7 M640 2.8 ghz 4GB ram baterija drzi odlicno ! ce...


160 €
или предлог цена
06 сеп 20:37Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам