Ѓорче Петров
                   
3057 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

MAN TGA 18.430

Se prodava MAN TGA 18.430 godina 2005/2006 Povekje informacii Dr...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

23 јан 15:38Промовирано

Extreme Motorsport Tyre

semi slick gumi 205 45 r16 kako novi moze i komplet so bandasi ban...


200 €
или предлог цена
04 фев 18:59Промовирано

Seat Ibiza *Registrirana*

Se prodava Seat Ibiza 1.2 benzin 2009god - Registrirana cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:00Промовирано

Vw cc 2.0TSI 200ks 147kw NA PLIN DSG MENJAC

Vo cc vo Odlicna sostojba donesena e od Miami America pred 4 godini k...


12.500 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:30Opel Meriva 1.7 CDTI

Opel Meriva 1.7 cdti , 74 kw Ful oorema Registrirano do 19.09.2023 ...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:29Toyota GT86 2.0 - единствена во Македонија

Комплетна дополнителна опрема. 2.0 боксер атмосферски бензински мото...


18.900 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:21HELD 38 zeska kozna jakna

Jaknata e bukvalno ednash oblechena. Kupena pred godina dena. Velic...


180 €
или предлог цена
Денес 14:13Се продава AUDI A4

Se prodava audi a4 2009 godina uvezeno so visoko nivo na oprema,Audit...


12.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 14:05Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:44Се продава камион Iveco

Се продава камион Iveco во исправна состојба. Година на производство...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:44Се продава камион Mercedes Sprinter

Се продава камион Mercedes Sprinter во исправна состојба. Година на ...


1 МКД
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Камиони

Денес 13:43Hidraulicni komponenti

Hidraulicni komponenti za razni masini


1 €
или предлог цена
Денес 13:37Hidraulicni pumpi i servis

Prodazba na site vrsti hidraulicni pumpi i servis za istite za razni ...


1 €
или предлог цена
Денес 13:37Hidraulicna Pumpa za Grejder CAT 14G

Hidraulicna pumpa servisirana za grejder CAT 14G


1 €
или предлог цена
Денес 13:37Kiper pumpi za Grajfer

Prodazba na novi kiper pumpi za Grajfer orginal so vrvni karakteristi...


1 €
или предлог цена
Денес 13:37Kiper pumpi za Grajfer

Prodazba na novi kiper pumpi za grajfer orginal so vrvni karakteristi...


1 €
или предлог цена
Денес 13:36Prodazba na servoupravljaci

Prodazba na servoupravljaci za viljuskari,traktori,i drugi gradezni m...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:36Servo upravljaci

Prodazba na servo upravljaci za viljuskari,traktori,i gradezna mehani...


1 МКД
или предлог цена
Денес 13:36Citroen C3 # Registriran

Se prodava Citroen C3 1.1 benzin so pominati 113.000 km - Facelift ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:16Mercedes Glk 220

Se prodava Mercedes GLK 220 2013 godina BLUETEC ✅ Registrirana DO 25...


22.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:15Citroen C5 1.6 hdi

Prodavam Citroen C5 1.6 hdi servisiran redovno vo odlicna sostojba i ...


2.500 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.600 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:15CORSA 1.2 TNG KUPENA OD SALON VO MK 2012GOD.

PRODAVAM OPEL CORSA 1.2 PLIN SO A TEST, KUPENA OD AUTOCEM OPEL 2012,...


5.499 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
5.799 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:04  НОВ ОГЛАС

Golf 7 4x4

Se prodava golf 7 Pogon 4x4 Bela boja Istecena registracija 04m ...


12.800 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Prodavam pezo partner

Prodavam pezo partner, registrirano do 2023, so novi gumi, ili moze z...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00Opel omega 2.6 v6 automatic

Se prodava opel omega 2.6 v6 automatic benzin plin Registriran No...


3.400 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 13:00FORD C-MAX 1.6TDCI

MNOGU SOCUVAN SO FULL OPREMA, STEGNAT NE UDIRAN NIKADE, VREDI DA SE V...


4.799 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:46Моторче за брисачи

Половно моторче за брисачи Пежо 206 , Цитроен


200 МКД
или предлог цена
Денес 12:40VALEO SET

Сет VALEO потисна, ламела и друк лагер!!!


1 МКД
или предлог цена
Денес 12:40Golf 5 /1.9/UNITED God 2009 77kw 105 ks

🏁Golf 5 /1.9/UNITED 🏁God 2009 🏁77kw 105 ks 📱Kontakt.: 0726596...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36Audi A3 1.9 tdi 77kw 105 psGodina 2009 Facelift

🏁Audi A3 1.9 tdi Facelift 🏁Godina 2009 🏁77kw 105 ks 📱 Kontakt...


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36SE PRODAVA BMW 520 F10

SE PRODAVA BMW 520 god 2012 F10 SO NAJ FULL OPREMA


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36SEAT LEON GOD 2008 1.9 TDI 77 KW 105 KS

SE PRODAVA SEAT LEON GOD 2008 1.9 TDI 77 KW 105 PS TEL 072659677


1 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:36  НОВ ОГЛАС

A4 AUDI 2007 / 2008 tdi 140ks 2.0 AVANT karavan FULL oprema

Prodavam audi a4 sega e REGISTRIRANO cela godina,proizvedeno 2007 god...


5.999 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:18HYUNDAI SANTA FE 2011

Hyundai santa fe 2011 2.2 crdi 197 ks 4WD Koza sedum sedista fabrick...


12.000 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:16Se prodava Opel Corsa C 1.0 benzin mozna e i zamena

Se prodava Opel Corsa C. * Motor 1.0 benzin, 44 kw 60hp na lanche. *...


2.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.200 €
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:11AMORTIZERI STARMANN-GERMANSKI

Se prodavaat Novi amortizeri Starmann Germanski originalni za site t...


1 €
или предлог цена
Денес 12:04Kia kia rio

Vo delovi


10 €
или предлог цена
Денес 12:01  НОВ ОГЛАС

Seat Ibiza *Registrirana*

Se prodava Seat Ibiza 1.2 benzin 2009god - Registrirana cela godina ...


По Договор
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 12:00Kia kia rio

Na delovi


10 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:49  НОВ ОГЛАС

Debica 195 55 R15

Komplet 4 letni gumi


5.000 МКД
или предлог цена
- 9 % Попуст
5.500 МКД
Денес 11:36Varta 60Ah

Varta blue dynamics 60 Ah vo odlichna sostojba, malku koristen Za po...


1 МКД
или предлог цена
Денес 11:36Se prodava Fiat Stilo

Se prodava Fiat Stilo 2004 godina. Kolata e vo solidna sostojba za ne...


2.100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:35Delovi za Ford focus 98-2004 tddi tdci

Delovi za ford focus 1998 - 2004 070 513 975


100 €
или предлог цена
Ѓорче Петров / Скопје

Автомобили

Денес 11:17Страна 1 од 77

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам