Петровец
                   
467 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

VW TOURAN 2.0 140PS CH

VW Touran 2004 година Одлично сочуван, како каросериски така и внат...


4.200 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 07:51MERCEDES BENZ C220 2005 FULL OPREMA !!

Mercedes-Benz C220 2005 година во сообраќајна-- редизајн Увезен пред...


3.900 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Денес 07:51Man tga euro 5 so ladilnik 2004 godina

Man tga 440 euro 5 Vo exstra sostojba moze vednas na pad da zamine ...


10.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

Вчера 23:44Opel Zafira 1.9 | 2006 God | 7 Sedista | CDTI | 88kw/120hs

Opel Zafira 1.9 | CDTI | 2006 - Dobro socuvano kako od nadvor taka...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 18:36Rezervna guma Uniroyal so bandaz 175 R 14 C 96/94 N

Rezervna guma Uniroyal so bandaz 175 R 14 C 96/94 N. Cena 1500 denari...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22Prodavam bagaznik za kola

Se prodava bagaznik za kola Cena 3500den. Telefon za kontakt 077/5...


3.500 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22Prodavam 2 gumi Petlas All weather

Prodavam dve gumi za site sezoni Petlas 185/65 R 14 86 T 2000den po ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 15:22Baliracka Sipma

Se prodava baliracka vo odlicna sostojba, za podetalni informacii zvo...


По Договор
или предлог цена
Вчера 13:45MERCEDES ATEGO 970.26 1323

Se prodava Mercedes Atego 970.26 1323, 2002 godina, redovno servisira...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

Вчера 13:45SCANIA 420.47 2001 GOD

Se prodava Scania 420.47, 2001 godina, registrirana cela godina, redo...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

Вчера 13:45Bandasi 16

Bandasi 16 i 17 so skoro gumi vozeni samo edna sezona odgovarat za a...


150 €
или предлог цена
Вчера 12:36BMW 525D 177ks 2005

Se prodava Bmw 525D 177ks 2005 Full oprema so koza Novi gumu i n...


6.600 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 11:20VW PASSAT 2.0TDI BLUEMOTION

Vw Passat 2.0tdi 170hp bluemotion 2009 godina so full oprema HIGHLINE...


7.900 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 10:56OTKUPUVAM POLOVNI AVTOMOBILI

Ако го продавате вашето возило, повелете понудете јавете се на бројот...


1 €
или предлог цена
Вчера 10:48SE PRODAVA C3 PICASSO

Se prodava Citroen C3 Picasso 1.6 HDI, registriran cela godina do m.F...


6 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 09:15SE PRODAVA REZERVNA GUMA ZA FORD FOKUS

Se prodava Pireli - rezervna guma za Ford Fokus. Cena - po dogovor ...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:15SE PRODAVA REZERVNA GUMA 4 STRAFA

Se prodava nova rezervna guma so 4 strafa, odgovara za WV, Seat. C...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:15DELOVI OD POLO 2002 1.2 16V

Se prodavaat delovi od Polo 2002 1.2 16V


1 €
или предлог цена
Вчера 09:15SE PRODAVAAT DELOVI OD POLO

Se prodavaat delovi od Polo 1.9 Dizel, 1999 godina. (motor, vrati i ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:15Se prodavaat delovi od Ford Fokus 2001

Se prodavaat rezervni delovi od Ford Fokus 1.8 tddi - 2001 godina. ...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 09:15SE PRODAVA RAKETA ZA POLO

Se prodava Raketa za Polo 2002 godina. Cena - po dogovor... 078/373...


По Договор
или предлог цена
Вчера 09:15Xantia 1.9d

Xantia 1.9d registrirana do 15.7.23


590 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
600 €
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 08:06VOLVO V50 2.0 D

Volvo v50 2.0 d 136 ks 6 brzini - Klimatronik - Bord kompjuter...


5 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

Вчера 04:12Astra h meriva elektricna pumpa servo trw nova original

078360626


200 €
или предлог цена
22 мар 18:15se prodava zito i bali

se prodava: Slama - 80den bala Jacmen - 19 den Pcenica - 19 den T...


1 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Земјоделски возила / Останато

22 мар 14:32PEUGEOT 5008 1.6 FACELIFT - Uvoz od CH

PEUGEOT 5008 1.6 FACELIFT - Uvoz od CH Business Line Bord Kompj...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

21 мар 13:13nova guma 195 60 15

Samo edna guma 1200den


1.200 МКД
или предлог цена
21 мар 11:01Trobrazdni plugovi Turski 14 inci

Se prodavaat trobrazdni plugovi turski. 14 inchi Za podetalni info...


По Договор
или предлог цена
21 мар 09:55Gumi letni 16 225 55 16

Prodavam gumi letni 16 225 55 16 skoro novi gumi


7.000 МКД
или предлог цена
21 мар 08:34Audi a 4 2.0 143 ks S line

Prodavam Audi A 4 2.0 143 ks S line vo dobra sostojba vredi da se vid...


9.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

21 мар 08:29Audi A 4 2 0 TDI 2009

Prodavam Audi 4 2.0 tdi 2009 god sega donesen carinet do registracia ...


8.700 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

21 мар 08:25Audi a4 1.9 116ks

Audi a4 1.9 116ks 2005god Registracija do 12 2023 Novi gumi Bi xen...


4.400 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

20 мар 18:51Se prodava kombe mazda

Se prodava kombe mazda 2002 130000km realni Registrirano do 5 mesec...


2.200 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Комбиња

20 мар 13:34Se prodava audi A4

Se prodava audi a4 2.0 motor 2008 god Registrirano novi gumi


9.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
9.600 €
Петровец / Скопје

Автомобили

20 мар 13:34PRIKOLICA ZA GJUBRE (gubre rasturacka)

Se prodava prikolica za rasturanje na gjubre, vo ispravna perfektna s...


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Приколки

20 мар 13:28MAN KAMIONI

Se prodavaat poveke MAN kamioni, vo odlična sostojba , skoro uvezeni....


По Договор
или предлог цена
Петровец / Скопје

Камиони

20 мар 13:28Mercedes c 220 cdi

Prodavam mercedes C 220 cdi vo dobra sostojba vredi da se vidi


8.700 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

19 мар 21:17Se prodava BMW

Se prodava BMW 730d E65 160 kw/218ks, 2004god. Registrirano so 3 klu...


6.900 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

19 мар 20:28bagaznik (2 kom) za zastavini vozila

proddavam dva bagaznici za zastavini vozila ... cena za komad = 7...


700 МКД
или предлог цена
Петровец / Скопје

Останато

19 мар 18:53Se prodava ford tranzit

Vo odlicna sostojba Tel 075333034


3.000 €
или предлог цена
Петровец / Скопје

Автомобили

19 мар 09:17Страна 1 од 12

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам