Аеродром
                           
5873 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava stan vo Aerodrom, vo kompleksot "Kosmos"

Se prodava stan vo izgradba vo Aerodrom, vo kompleksot "Kosmos" vo bl...


97.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Nokevanje i kratok prestoj

Apartmanot e luksuzen i pogoden za iznajmuvanje za prva bracna nok, z...


1 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
70 €
Аеродром / Скопје

Станови

30 јан 16:01Промовирано

Се издава продажно-деловен простор н. Аеродром

Се издава ексклузивен продажно-деловен простор на одлична локација во...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Останато

03 фев 20:00Промовирано

Деловен простор

Се продава или издава наместен деловен простор во ТЦ Скопјанка. Цена...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:41Се продава Стан во Аеродром, Скопје

Се продава стан во Аеродром. Локација: Во близина на хотел Русија ...


57.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:16ТОПОЛ И УДОБЕН ДВОСОБЕН СТАН ЛОЦИРАН ВО Н.ЛИСИЧЕ

* ШИФРА 6175 Импулс недвижности ви нуди за издавање топол и удобен д...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:59Стан за краток престој / kratok prestoj / short stay

Се изнајмува за краток престој нов комплетно наместен стан во близина...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:50STAN OD 82m2 VO AERODROM, Tri Biseri, otvoren pogled

Se prodava stan vo n.Aerodrom, na edna od najatraktivnite lokacii vo ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:43NIVA IDRIZOVO

se prodava niva vo idrizovo preku nadvoznikot kaj novata benziska na ...


5 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 11:40Odlicen stan vo Aerodrom – Cevahir 54m2

Шифра: A7777 Се издава одличен стан 54м2 во Аеродром, двособен, с...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:31Stan za kratok prestoj nokjevanje vo Aerodrom

Broj za kontakt 078 293 480 ; vo noviot del na aerodrom , stanot e no...


1.250 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:28Kukja vo naselba Lisice / Куќа во населба Лисиче

Се продава куќа 180м2 во населба Лисиче на 50тина метри од трговскиот...


175.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Куќи / Вили

Денес 11:28Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:16Nov stan od 44m2 vo Urban Garden Aerodrom

Се продава нов наместен стан од 39 м2 + 5 м2 веднаш до Американ Колеџ...


71.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:15MICURIN se prodava nov nadgraden stan 75m2

MICURIN se prodava nov nadgraden stan 75m2 na 5-ti kat so parno lift....


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:15SKOPJANKA Aerodrom 85m2 trosoben tret kat

SKOPJANKA Aerodrom se iznajmuva trosoben namesten stan na tret kat so...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:15SKOPJANKA kaj Meze bar 85m2 na 3-ti kat

SKOPJANKA(Aerodrom) se prodava trosoben stan 85m2 na 3-ti kat. Dnevna...


111.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:15SKOPJANKA se prodava garaza 12m2

SKOPJANKA se prodava podzemna garaza 12 m2 so visina 3m. Cena 6000€ ...


6.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Гаражи

Денес 11:14prodazba na baraka so dvorno mesto vo naselba lisice

Број на соби: 3 Квадратура: 56 m² Број на спратови: 1 спрат Греење...


100.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Денес 11:14stan dzevahir 67 m2 so dve spalni

se prodava namesten stan od 67 m2 so odlicen raspored 071200384


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 11:01Prodavam stan vo Cevahir sky city

se prodava ekskluziven stan na 27 mi kat so orientacija na istok st...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:59ЛЕВЕЛ 7 - ПОНОВ СТАН ВО Н.ЛИСИЧЕ - 51м²

Се продава стан во понова зграда во Н.Лисиче во непосредна близина на...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:58Se prodava plac

Se prodava plac na patot gorno prema dolno lisice so struja i voda. P...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:43Се изнајмува стан во нас.Аеродром

Се изнајмува празен стан од 80 м2 во нас.Аеродром на Тобако 2 спроти ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:38Издаваме 3собен,убаво наместен стан во Аеродром

Издаваме убав комплетно наместен стан во Аеродром,85м2, 3 собен, со к...


600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:36Se izdava prazen trosoben stan vo Novo Lisice

Agencija izdava prazen trosoben stan,so elementi vo kujna bez bela te...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:35Se izdava deloven prostor vo Aerodrom-pozadi KAPITOL

Agencija izdava deloven prostor,za sekakva namena.Delovniot se naoga ...


180 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:35Ekstra Nov Dvosoben stan od 47m2 vo Aerodrom

sifra> 23451 Se izdava nov dvosoben stan od 47m2 vo Aerodrom pozad...


330 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
350 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:34Se izdava Nov stan vo Aerodrom

Se izdava nov stan vo Aerodrom -Opremen -Terasa Mali reziski trosoci


320 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:22LUKSUZEN TRIOSOBEN STAN VO AERODROM-CAPITOL MALL

ШИФРА- 699 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува луксузен трос...


800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:17SE IZDAVA NOV PRAZEN TROSOBEN STAN VO AERODROM - TOBAKO

ШИФРА -1064 „ДЕЛТА“ НЕДВИЖНОСТИ изнајмува НОВ трособен полунаместе...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:17Нов модерен трособен стан во Аеродром, Тобако, Поликлиника

Шифра- 394 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува нов модерно у...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:16Apartman za kratok prestoj Nala Apartment

APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ VO STAR AERODROM POSLE ZELEZNICKA .Se izn...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:16ЛЕВЕЛ 7 - ЕКСКЛУЗИВЕН ДЕЛОВЕН ПРОСТОР - 180м²

Изнајмување на ексклузивен деловен простор на премиум локација во Аер...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:15Se izdava deloven prostor

Se Izdava deloven prostor od 27 metri kvadratni, za sekoja namena. ...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:15се издава стан во Аеродром / se izdava stan vo Aerodrom

Се издава двособен наместен стан од 40м2 во Аеродром на ул. Васко Кар...


15.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:14KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 10:13Odlicna lokacija na sam avtopad plac niva kukja

Odlicen Palc se prodava na sam avtopat Katlanovo kon Skopje so . Ima ...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 09:49Odlicna lokacija na sam avtopad plac niva kukja

Odlicen Palc se prodava na sam avtopat Katlanovo kon Skopje so . Ima ...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Викенд куќи

Денес 09:49Издавам луксузен стан во Аеродром

Издавам стан на атрактивна локација во Аеродром спроти црквата св. Ил...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:46Стан за вработени

Соба со посебен влез и купатило


5.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Соби

Денес 09:36***Stan vo Novo Lisice 67m2***

Prodavam stan vo novo lisice od 67m2. Adresa:Vidoe Smilevski Bato 11...


85.760 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:33СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ КАЈ МЕРЦЕДЕС САЛОНОТ

Се продаваат станови кај салонот Мерцедес Новоградба 2023, стартот н...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:31Страна 1 од 147

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам