Аеродром
                           
4561 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во Ново Лисиче

Се продава стан, 59 квадрати и 8 квадрати подрум. Станот се наоѓа во ...


73.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
75.600 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Одличен невселуван стан Тобако 2

Се издава двособен, комплетно опремен нов стан во зграда на Голден ар...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

KRATOK PRESTOJ / DNEVEN PRESTOJ / STAN / SOBA

Izdavame sobi za kratok prestoj vo blizina na Hotel Rusia ceni: Apa...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

04 дек 12:11Промовирано

Издавам луксузен стан во Аеродром

Издавам стан на атрактивна локација во Аеродром спроти црквата св. Ил...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:46***Stan vo Novo Lisice 67m2***

Prodavam stan vo novo lisice od 67m2. Adresa:Vidoe Smilevski Bato 11...


85.760 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:33СЕ ПРОДАВААТ СТАНОВИ КАЈ МЕРЦЕДЕС САЛОНОТ

Се продаваат станови кај салонот Мерцедес Новоградба 2023, стартот н...


1.200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:31SE PRODAVA ODLICEN STAN NA VLEZ OD N.LISICE KARSI PSS

Se prodava odlicen stan na ODLICNA MESTO POLOZBA NA vlezot od N.Lisi...


88.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:31Apartmani za kratok prestoj

Изнајмувам нов наместен апартман за краток престој, дневно, неделно, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:22Стан за краток престој

Комплетно наместен, интернет, кабелска, опремена кујна, хигиенски при...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:16Се издрава стан од 55м2 во Аеродром

ш.47А Се издава стан од 55м2 во Аеродром, целосно опремен со две спал...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:13Se izdava stan vo Dzevahir Cevahir

Nov opremen na 26 kat Dogovor na minimum 6 meseci Za site dopolniteln...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 09:12Се продава гарсоњера во аеродром

Се продава нова гарсоњера во Аеродром на приземје со двор , има вле...


46.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:58Izdavam stan vo Aerodrom 59m2 + garazno parking mesto

Izdavam stan vo Aerdrom na ul. Pandil Siskov so dve spalni, dnevna, k...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:58Se prodava stan vo Novo Lisice sproti Lisa

Se prodava stan od 80m2 delumno renoviran na 4 sprat so visoko potkro...


1.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:56Apartmani za kratok prestoj

Apartmani Za kratok prestoj


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:44Se iznajmuva stan sproti Amerikan koledz

Se iznajmuva stan vo Aerdrom sproti Amerikan koledz. Stanot e na 2 s...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:23Se iznajmuva stan so dvor vo Novo Lisice

Se iznajmuva renoviran nenamesten stan od 56m2 vo Novo Lisice pozadi ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:21Се продава стан во Ќерамидница до Вардар

Се продава стан во Ќерамидница до Вардар. Квадратура 61м2 на спрат 7 ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 08:19Se prodava stan na dva kata

Stan na 4 i 5 kat- dupleks, Mozna zame so dva pomali ili edin i dopl...


120.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:59Се продава стан во Мичурин Скопје 75 м2

Се продава стан во Мичурин во одлична состојба. 71 м2 + 4м2 балкон, 2...


1.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:40Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат стано...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:33Stan za Kratok prestoj, Aerodrom.

Stan za kratok prestoj. nov namesten, parno, kabelska, smart tv, opti...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 07:14ИЗДАВАМ НОВ СТАН 50М2 КАЈ ФОН И МЕРЦЕДЕС НОВО ЛИСИЧЕ

IZDAVAM NOV DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I FAKULTETOT FON!...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 21:29Prodavam vseliv stan

Prodavam prazen stan, vseliv po dogovor. Za podetalni informacii na l...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 20:37KRATOK PRESTOJ - aerodrom (get kafe)

se izdava komplet namesten apartman so posebna spalna, internet, kabe...


1.200 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:42APARTMAN NA DEN (aerodrom)

izdavam kompet namesten apartman na den vo aerodrom kaj skopjanka, na...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:42izdavam garsonjera

nova namestena garsonjera, kaj tobako 2 aerodrom, kompletno nameste...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:26STAN ZAD KAPITOLMALL

Se prodava stan vo sostojba za renoviranje na 1/4 sprat vo mal objekt...


108.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:02STAN VO LISICE

Se prodava stan na odlicna lokacija vo Lisice vo neposredna blizina n...


62.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:01DUPLEKS VO KOSMOS

Se prodava dupleks stan vo Kosmos na 9 i 10 kat so vkupna kvadratura ...


122.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:01STAN VO MICURIN

Se prodava stan vo Micurin od 77 m2 stanben del i 6 m2 podrum na 2 sp...


96.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 19:01STAN VO NOVO LISICE

Se izdava celosno opremen stan vo Novo Lisice na posledna 5 ka vo odl...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 18:33Se izdava prazen stan vo Aerodrom so dvor

Agencija izdava prazen stan vo Aerodrom pred Capital mol na prizemje...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:42Se izdava namesten stan Aerodrom

Agencija izdava nov stan, 57m2, so dve spalni, Tobako 2 i crkvata ,ve...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:42Izdavam stan kaj Tobako2. nas.Aerodrom

Izdavam stan 37m2 pozadi Tobako2 vo aerodrom, vo nova zgrada, so cent...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:21Наместен стан со паркинг во Аеродром 1450евра

Комплетно наместен стан во н.Аеродром во близина на поликлиника Ј.Сан...


1.350 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.450 €
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:14Се продава стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2

Се продава нов стан во нова зграда во АЕРОДРОМ 47м2 до Џевахир , на ...


1.550 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:14Комплетно реновиран стан во Аеродром 64м2

Комплетно реновиран стан во Аеродром 64м2 После Нова Железничка Пр...


1.480 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 17:14Se izdava luksuzen stan za kratok prestoj vo Aerodrom

Se izdava luksuzen stan za kratok prestoj vo reonski centar-Aerodrom,...


20 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:36  НОВ ОГЛАС

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:26Se iznajmuva(izdava) stan vo Aerodrom.

Odlichen stan,so pregradena terasa shto moze da bide kako vtora spaln...


270 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 15:22Garsonjera za kratok prestoj

Se iznajmuva garsonjera za kratok prestoj vo aerodrom tel 078446130


5 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:33Изнајувам стан на 3-та Македонска Бригада.

Се издава стан под наем на 3-та Македонска Бригада. Станот е намес...


280 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 14:27  НОВ ОГЛАС
Страна 1 од 115

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам