Карпош
                           
8198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se prodava dupleks stan vo Taftalidze 2

Dupleks-stan-vo-Taftalidze-2- Dupleks stan vo Taftalidze 2 1 400Е...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

25 фев 21:08Промовирано

ИЗДАВАМ ДУЌАН ЗА КАФИЧ ЛАНЧ БАР И ФАСТ ФУД

ЛОКАЛОТ СО НАОГЈА НА РУЗВЕЛТОВА ДО ГАЛЕРИ КАФИЧОТ (ПОРАНЕШН ГРАНД БУР...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

13 мар 22:14Промовирано

Се издава Ресторан со Игротека Астера

Се издава комплетно опремен Ресторан со Игротека Астера во Тафталиџе....


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Промовирано

KUPUVAM STAN

kupuvam stan vo karpos 4 vo crvenite kuli.


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:28Se prodava kukja 424m2 vo taftalidze2-karposh

Se prodava baraka so dogradba+garsonjera vo Taftalidze 2 na ulica Dem...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 10:15Се издава стан во Козле

Се издава двособен стан во Козле спроти студентскиот дом Гоце Делчев.


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 10:00PRODAVAM STAN TAFTALIDZE 1 66 500ЕУР

- 35m2 + 7m2 PODRUM + PARKING - 2 SOBI, TRPEZARIJA SO KUJNA - MALA ...


66.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:19  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE

SE IZDAVA DVOSOBEN NAMESTEN STAN VO TAFTALIDZE.TOJ SE NAOGA POZADI PA...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 09:15Se izdava namesten stan vo Karpos 1

Se izdava namesten stan vo Karposh 1 na podolg period. Stanot e locir...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:32Se izdava stan na odlichna lokacija

Se izdava opremen stan za studenti na odlichna lokacija vo Karposh 1


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:43Се издава куќа во Козле

Се издава доградба од куќа (50м2) со посебен влез и дворно место. Ку...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Денес 04:21Магацин во населба Козле

Се издава подрумски простор од 100м2 во населба Козле погоден за мага...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Денес 04:21КУПУВАМ СТАН ДО 45 м2 КАЈ ПЕДАГОШКА АКАЕМИЈА

КУПУВАМ СТАН ДО 45 м2 ПОМЕЃУ ПЕДАГОШКА АКАДЕМИЈА И ВЕРО 2 НА ПРИЗЕМЈЕ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:46Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:26SE IZDAVA DVOSOBEN POSEBNA KUJNA HOTEL KARPOS

SIFRA 4917 POVRSINA 52 KAT VISOKO PRIZEMJE Dnevna soba so POSEBNA ...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:03  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DVOSOBEN TINEKS ANTIKO KARPOS

SIFRA 4922 POVRSINA 51 KAT 2 Dnevna soba so kujna Posebna spalna s...


280 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:00  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DVOSOBEN PORTA VLAE

SIFRA 4926 POVRSINA 44 KAT 2 Dnevna soba so kujna Posebna spalna s...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:42  НОВ ОГЛАС

prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo vlae tel za kontakt 070/ 242-334


70.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:34ДАРМА ДОМА издава нов стан во Тафталиџе !

Дарма Дома агенција издава нов ОДЛИЧЕН стан во Тафталиџе 1 на Прашка ...


300 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:26ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан на Водно, во близи...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:26ДАРМА ДОМА издава нов стан во Кисела Вода !

Дарма Дома издава нов стан во Кисела Вода во Расадник кај базенот , п...


200 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
220 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:25ДАРМА ДОМА издава нов стан во Козле !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов луксузен стан во Козле ...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:25Kupuvam garaza vo karpos 3 blisku do prokredit

Kupuvam garaza blisku do prokredit banka vo karpos 3


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Гаражи

Вчера 20:21  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА СТАН 71М2

Се продава нов стан 71м2 во нова зграда. Зградата е градена со првокл...


1.450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 19:53  НОВ ОГЛАС

Kupuvam vikendica vo skopska crna gora

Kupivam vikendica vo predelot skopska crna gora


15.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Викенд куќи

Вчера 19:45  НОВ ОГЛАС

Apartman za kratok prestoj

Se iznajmuvaat novi namesteni apartmani za kratok prestoj vo Aerodro...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:11Se prodava

Informacii na 078473927


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:05  НОВ ОГЛАС

Се продава комплето реновиран стан на Партизанска Карпош

Се продава комплетно реновиран стан во Карпош диагонално од другата с...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:50Se izdava stan vo Kapros/Antiko

Se izvada stan vo Karpos kaj Antiko karshi Palma. Stanot e Ureden i r...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:30  НОВ ОГЛАС

Prodavam nov stan Taftalidze 1. 54m2

Prodavam nov stan, na 1 vi kat, 54 m2. Ima 2 lifta i podzemno sops...


1.690 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:13  НОВ ОГЛАС

Prodavam kuka vo Vlae

Prodavam kuka vo Vlae lepenka na odlicna lokacija (pozadi porta vlae ...


102.500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00Се издава Ресторан со Игротека Астера

Се издава комплетно опремен Ресторан со Игротека Астера во Тафталиџе....


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00Се издава стан во близина на гим. Нова и Сити Мол

Се издава стан во непосредна близина на Сити Мол и гимназијата Нова, ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se izdava stan na 2-ri kat vo Karpos 4

Se izdava stan vo Karpos 4 na 2-ri kat. Stanot e celosno namesten so ...


230 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Odlicen stan Vero Taftalidze Kompleks Makedonija se izdava

Се изнајмува prazen stan (so kujna) od 125 kvadrati. Odlicna lokacija...


750 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se prodava del od kuka vo Gjorce Petrov

Се продава дел од куќа на 2 ката со дворно место во Ѓорче Петров, нас...


69.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:00СЕ ИЗДАВА СТАН ВО КАРПОШ 1 КАЈ СИМПО НА ПАРТИЗАНСКА

Се издава празен реновиран стан во Карпош 1 кај Симпо на ул.Гиго Миха...


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se Prodava /izdava dukan /deloven 61m2 Prizemje vo Karpos 4

Prodavam /Izdavam dukjan /deloven prostor 61m2 vo karpos 4 kaj trite ...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 13:00LUX STAN VO ADORA DIAMOND GARDEN 51M2

IZDAVAM OPREMEN STAN VO ADORA DIAMOND ZGRADATA E VO BLIZINA NA PAZAR...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Se iznajmuva nov neiznajmuvan deloven prostor vo Kozle

Нов некористен деловен простор со 85м2 во нова зграда на високофрекве...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Вчера 13:00Ш.7208 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ

ШИФРА - 7208 СЕ ПРОДАВА СТАН ВО КОЗЛЕ НОВОГРАДБА ОД 89 М2 НА 1 КАТ С...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 12:21Se prodava kukja vo Bardovci

Se prodava kukja vo Bardovci vo noviot del pod ridot Gradba 2000 god...


280.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
330.000 €
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 12:03Страна 1 од 205

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам