Куманово
                           
198 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava celosno renoviran

SE PRODAVA. FIKSNA CENA 72000 EVRA. Stanot e celisno renoviran. Se ...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 14:53Shitet banesa, Се продава стан

Shitet banesa në rrugën 11 Oktomvri nr. 78/15, banesa konkretisht gje...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:36Se prodava 2 soben stan na ul. Tode Dumba br 68

Se prodava 2 soben stan na ul. Tode Dumba br 68 na 4ti kat. Za podeta...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 22:06  НОВ ОГЛАС

Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran so namestaj nov ne koristen :kujna,det...


1.250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 15:40Se prodava stan 70m2

Se prodava stan so vkupna povrsina od 70 m2 i podrum od 3 m2. Stanot ...


75.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:44STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
135.000 €
Куманово

Станови

Вчера 11:36Golem ubav stan

Prodavam stan so dve kujni i trpezarii,dve decji sobi ,edna spalna.dv...


140.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:23Се продава нов невселуван стан

Се продава нов трособен стан во населба Зелени рид. Станот располага...


76.300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 09:29Se prodava Stan 45 m2 3 m2 podrum (namesten)

Stan 45 m2 so podrum 3 m2, Stanot se prodava samo namesten,i bi se os...


57.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мар 22:33PRODAVAM STAN

Prodavam ednosoben stan telž.071 363 240 kumanovo


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мар 20:15Se prodavaat stanovi vo centar, nova gradba

Se prodavaat stanovi so povrsina od 86m2. Stanovite raspolagaat so d...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мар 19:29Se izdava stan

Se izdava polunamesten stan pod kirija. Informacii na tel: 070514...


170 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мар 15:26Se prodava stan vo trgovski kaj dim market od 68 kvadrati

Se prodava stan vo trgovski kaj dim market Titova mitrovicka broj 6 ...


920 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мар 13:51Se prodava Stan

Se prodava 4 soben Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kru...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мар 11:39Stan so moznost za gradba

Se prodava stan so dvorno mesto od 260m2 so moznost za gradba A2, P 4...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 мар 09:21se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


63.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 мар 16:32Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 мар 05:50Se prodava stan

Se prodava stan sto momentalno funkcionira kako dva zasebni(postoi na...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мар 20:51Stan na Extra lokacija

Se prodavaat 2 stana ( 60m2 i 100m2) na 2ri i 3 ti sprat so parking m...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 мар 08:04BARAM STAN DO 65m2!!

Ponudete stan do 65 m2 kumanovo so realna cena


3 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 мар 16:36Prodavam stan

Prodavam stan vo zgrada na kozjak karshi ramstor.Prodavase kompletno ...


1.350 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 мар 11:45Se prodava nov vednas vseliv stan

Se prodava nov vednas vseliv stan Informacii : 078273662


910 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
920 €
Куманово

Станови

14 мар 13:00baram stan pod kirija

Baram stan pod kirija vo zgrada ili kuća, da ima dnevna soba.,kujna.,...


100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 мар 16:02Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 мар 19:13Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 мар 19:132 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 мар 11:50продажба на станови на објект СТ3

Козјак АД Куманово започна со продажба на станови на локалитетот, СТ ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мар 12:58SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мар 12:20SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мар 12:20Se prodava stan pozadi Monopol

Se prodava dobro socuvan stan od 53 m2, delumno renoviran, so odlicna...


43.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 мар 11:50Izdavam apartman studio stan kratok dolg prestoj

Garsonjera namestena na bulevar 3 mub do alfa ,silk road banka , st...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 мар 10:36Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

05 мар 19:31Se prodava stan

Se prodava stan po moznost i namesten. Cena po dogovor.


1.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 мар 14:49Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


850 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 мар 18:55Se prodava stan vo izgradba

Se prodava stan vo izgradba na ul. Tode Dumba pozadi stokomak. Zgrada...


1.050 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 мар 16:15Se prodava namesten stan

Se prodava stan od 120m2 ( 114m2 stanbena povrsina i 6m2 balkon ) . ...


700 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 мар 22:58Iznajmuvam stan

Se izdava ztan pot kirija stanot na vtor sprat I se naoga karsi top...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 фев 22:19KUPUVAM GARSONJERA PONUDETE !

KUPUVAM GARSONJERA ILI DVOSOBEN STAN DO 40 M2 . PONUDETE PLAKJAM VEDN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 фев 12:54Kupuvam stan od 65 do 80 kvadrati

Kupuvam stan na prizemje, 1 sprat ili 2 sprat!


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 фев 22:25IZDAVA SE STAN

Se izdava STAN na Oktomvrisku karsi gratsku pekaru na prv sprat stan ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

15 фев 17:03Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам