Карпош
                           
8170 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава Стан во Карпош

Издавам стан, 65м2 во Карпош 1, во близина на полициската станица. Ст...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:06Промовирано

Se prodava Kukja na naubava lokacija vo Skopje

Se prodava kukja 190 m kvadratni. So ubav pogled na gradot i najubava...


450.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

04 мар 15:15Промовирано

ИЗДАВАМ ДУЌАН ЗА КАФИЧ ЛАНЧ БАР И ФАСТ ФУД

ЛОКАЛОТ СО НАОГЈА НА РУЗВЕЛТОВА ДО ГАЛЕРИ КАФИЧОТ (ПОРАНЕШН ГРАНД БУР...


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

13 мар 22:14Промовирано

ХИТ - МАЛ ДВОСОБЕН СТАН ЗА МЛАДИ КОРИСНИЦИ

шифра ..... 27933 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 36М2 ВО ХРОМ, ВО БЛИЗИНА НА ТИ...


42.840 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:40Deloven prostor vo Karpos 4

Prodavam deloven prostor vo Karpos 4 na prizemje od 56m2 na Nikola Pa...


56.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 07:34Се издава стан во Козле

Се издава двособен стан во Козле спроти студентскиот дом Гоце Делчев.


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 06:44MAGACINSKI PROSTOR VO OLIMPIKO

Se izdava magacinski prostor vo Olimpiko od 540 m2 na suterno nivo. M...


5 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Магацини

Вчера 23:41Стара барака Тафталиџе

Се подаруваат елементи од стара одамна расклопена барака .ПРЕВОЗ ВАШ...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Бараки, киосци, трафики

Вчера 23:37MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

Se izdava celosno opremen nov nevseluvan stan na 2 nivoa vo Taftalidz...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:34STAN NA PRASKA

Se izdava celosno opremen vednas vseliv stan vo Taftalidze so 1 spaln...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:34DUPLEKS VO KARPOS 1

Se izdava celosno opremen stan vo Karpos 1 od 104 m2 na 2 nivoa. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:32NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:31STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:31STAN VO VLAE SO DVOR

Se prodava nov stan vo gradba vo Vlae od 50 m2 na prizemje so 1 spaln...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:30  НОВ ОГЛАС

STANOVI - NOVOGRADBA VO VLAE

Se prodavaat 2 novi stanovi vo gradba vo Vlae so slednive karakterist...


1.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.390 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:22POLUNAMESTEN STAN VO VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 sta...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21STAN VO VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 sp...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo Taftalidze 2 od 70 m2 so 2 spalni sobi i 2 kupatil...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21  НОВ ОГЛАС

STAN VO BLIZINA NA REPLEK

Se prodava nov stan vo zavrsna faza od 73 m2 na 4/4 sprat vo objekt b...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:14  НОВ ОГЛАС

Се издава комплетно наместен стан кај Сити Мол

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4, во близина на Сити Мол...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:09  НОВ ОГЛАС

STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:05OPREMEN STAN NA PRASKA

Se prodava nov vo odlicna sostojba celosno opremen stan na Praska od ...


145.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:04PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO TAFTZLIDZE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Taftalidze vo neposredna blizi...


190.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI SOBI

Se prodava stan vo Karpos 4 vo neposredna blizina na Specijal vo obje...


102.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO KARPOS 1

Se prodava celosno renoviran stan od 104 m2 - dupleks na 2 nivoa vo K...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze 2 vseliv vo maj 2023 godina o...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN NASPROTI T.C. LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na t.c. Leptokari...


152.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56Stan na Ruzveltova

Prekrasen stan na Rizveltova 64 m2, odlicna lokacija, so dve spalni, ...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:43Se izdava del od kuka vo Karpos 1, zoo

Del od kuka na prizemje 1 spalna so kupatilo i dnevna so kujna, reno...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 22:02  НОВ ОГЛАС

Се издава дуќан se izdava dukan

Се издава дуќан во близина на пазарот во Тафталиџе 2


1 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Дуќани

Вчера 21:58  НОВ ОГЛАС

Za Kratok Prestoj se iznajmuva

Opremen so site potrebni stvari, higiena i kozmetika.


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:39Соба во Козле

Се издаваат целосно опремени соби во населба Козле. Собите се наоѓаат...


По Договор
или предлог цена
Карпош / Скопје

Соби

Вчера 21:39ITNO Se prodava Luksuzna kukja vo Taftalidze 1 pozadi Vero2

ITNO Se prodava Luksuzna kukja vo Taftalidze 1 pozadi Vero2, so povrs...


540.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:14SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE SO PARKING

ШИФРА- 924 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:20KUKA VO N,KOZLE

PRODAVAM KUKA VO KOZLE KARSI DETSKATA BOLNICA,ul,,Lovkenska 13,, 130m...


900 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 20:18Se prodava kuka vo Vlae/Се продава куќа во Влае

Се продава куќа во Влае Куќата е на 3 нивоа 1 ниво: Гаража,подрумск...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 19:54  НОВ ОГЛАС

Se prodavaat shumi

Se prodavaat shumi nad s. Neproshteno na poveke lokacii so sevkupna ...


3 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 19:17  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче кај...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:59KUKA BARDOVCI NA RIDOT

Вкупна површина: Плац 488,25 м2 Куќа 409 м2, приземје. Кат и поткро...


350.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 18:57Страна 1 од 205

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам