Карпош
                           
6406 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава стан во близина на гим. Нова и Сити Мол

Се издава стан во непосредна близина на Сити Мол и гимназијата Нова, ...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 13:00Промовирано

Nov stan 55m2 Karposh 3 do City Mall (City Garden)

Stanot e nov, so slednive karakteristiki: - Dvosoben, 55m2 lociran ...


370 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

20 мар 11:51Промовирано

Се издава Стан во Карпош

Издавам стан, 65м2 во Карпош 1, во близина на полициската станица. Ст...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
350 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 09:06Промовирано

Stan kuka vo Kozle 210m2 dvor 320m2

SE PRODAVA NOVOIZGRADEN DUPLEKS STAN VO MINI ZGRADA VO KOZLE,NA ODLIC...


320.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 08:15ХИТ - МАЛ ДВОСОБЕН СТАН ЗА МЛАДИ КОРИСНИЦИ

шифра ..... 27933 СЕ ПРОДАВА СТАН ОД 36М2 ВО ХРОМ, ВО БЛИЗИНА НА ТИ...


42.840 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 07:40Се издава стан во Козле

Се издава двособен стан во Козле спроти студентскиот дом Гоце Делчев.


200 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Денес 06:44MODEREN STAN VO TAFTALIDZE

Se izdava celosno opremen nov nevseluvan stan na 2 nivoa vo Taftalidz...


400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:34STAN NA PRASKA

Se izdava celosno opremen vednas vseliv stan vo Taftalidze so 1 spaln...


500 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:34DUPLEKS VO KARPOS 1

Se izdava celosno opremen stan vo Karpos 1 od 104 m2 na 2 nivoa. Stan...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:32NOVOGRADBA VO KOZLE

Se prodavaat stanovi novogradba vo Kozle vo mal objekt na 1,2 i potkr...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:31STAN NA PRIZEMJE VO KOZLE

Se prodava stan na prizemje vo Kozle vo gradba od 115 m2 vo mal objek...


1.600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:31STAN VO VLAE SO DVOR

Se prodava nov stan vo gradba vo Vlae od 50 m2 na prizemje so 1 spaln...


1.350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:30  НОВ ОГЛАС

STANOVI - NOVOGRADBA VO VLAE

Se prodavaat 2 novi stanovi vo gradba vo Vlae so slednive karakterist...


1.350 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.390 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:22POLUNAMESTEN STAN VO VLAE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Vlae od 60 m2 od koj 52 m2 sta...


80.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21STAN VO VLAE

Se prodava stan vo Vlae vo gradba na visoko prizemje od 75 m2 so 2 sp...


1.250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21STAN VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo Taftalidze 2 od 70 m2 so 2 spalni sobi i 2 kupatil...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:21  НОВ ОГЛАС

STAN VO BLIZINA NA REPLEK

Se prodava nov stan vo zavrsna faza od 73 m2 na 4/4 sprat vo objekt b...


92.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:14  НОВ ОГЛАС

Се издава комплетно наместен стан кај Сити Мол

Се издава комплетно наместен стан во Карпош 4, во близина на Сити Мол...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:09  НОВ ОГЛАС

STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava poluopremen stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na Si...


98.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:05OPREMEN STAN NA PRASKA

Se prodava nov vo odlicna sostojba celosno opremen stan na Praska od ...


145.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:04PREUBAV STAN VO LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo gradba vo Leptokarija na 11/11 sprat vo objekt so ...


204.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02NOV NEVSELUVAN STAN VO TAFTALIDZE

Se prodava nov nevseluvan stan vo Taftalidze od 200 m2 od koj 155 m2 ...


270.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:02STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze nasproti Replek od 62 m2 na p...


1.400 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO TAFTZLIDZE

Se prodava stan vo odlicna sostojba vo Taftalidze vo neposredna blizi...


190.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO KARPOS 4 SO 2 SPALNI SOBI

Se prodava stan vo Karpos 4 vo neposredna blizina na Specijal vo obje...


102.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO KARPOS 1

Se prodava celosno renoviran stan od 104 m2 - dupleks na 2 nivoa vo K...


140.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN VO GRADBA VO TAFTALIDZE 2

Se prodava stan vo gradba vo Taftalidze 2 vseliv vo maj 2023 godina o...


135.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:01STAN NASPROTI T.C. LEPTOKARIJA

Se prodava stan vo Taftalidze vo neposredna blizina na t.c. Leptokari...


152.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 23:00Stan na kejot na Vardar, Vlae-Karpos 4

Prekrasen stan, na samiot kej na Vardar, do mostot Obedineti Nacii. ...


138.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:56Stan na Ruzveltova

Prekrasen stan na Rizveltova 64 m2, odlicna lokacija, so dve spalni, ...


115.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 22:43Za Kratok Prestoj se iznajmuva

Opremen so site potrebni stvari, higiena i kozmetika.


900 МКД
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 21:39SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO KOZLE SO PARKING

ШИФРА- 924 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува убаво намест...


380 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 20:20ДАРМА ДОМА издава нов стан во Ново Лисиче !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издавa нов стан во Ново Лисиче кај...


270 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
300 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:59ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нов стан во Центар позади Р...


220 €
или предлог цена
- 12 % Попуст
250 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:44Se prodava stan na Ruzveltova

Se prodava stan na ulica Ruzveltova 51 od 79m2 na prv spart, Skopje(K...


1 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:13СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ВЛАЕ - КАЈ ТИНЕКС МАРКЕТ

ШИФРА: 1143R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:08СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - КАЈ НОВА

ШИФРА: 1499R ЦЕНА: 450€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


450 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:07СЕ ИЗДАВА ТРОСОБЕН СТАН СО ГАРАЖА - ВО КОЗЛЕ

ШИФРА: 1492R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 ...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:06СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО КАРПОШ 1 - СПРОТИ ЗООЛОШКА

ШИФРА: 1536R ЦЕНА: 250€+ тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 Се...


250 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:05СЕ ИЗДАВА ДВОСОБЕН СТАН ВО ТАФТАЛИЏЕ 1 - ПОЗАДИ ВЕРО 2

ШИФРА: 1163R ЦЕНА: 350€ + тековни трошоци КОНТАКТ: 075 988 602 С...


350 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 18:05Ekskluziven stan 175m2 vo Kozle, Karpos

Ексклузивен стан 153м2 плус 22м2 балкони. Станот е цел кат од зграда,...


250.000 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 17:30  НОВ ОГЛАС

ДАРМА ДОМА издава новa гарсоњера во Центар !

Агенција за недвижности ДАРМА ДОМА издава нова гарсоњера во Центар , ...


200 €
или предлог цена
- 23 % Попуст
260 €
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:48Se izdava prazen stan 110m2 Dupleks Kozle kaj Kanela

Shifra:5603 Se IZDAVA PRAZEN 4-soben stan za KANCELARII 110m2 + 6...


600 €
или предлог цена
Карпош / Скопје

Станови

Вчера 16:32Страна 1 од 161

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам