2117 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Golf 7 1.6

Golf 7 1.6 105ks 77kw 2013 - Manual Komanda na vollan, parking senzo...


14.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

29 мај 16:04Промовирано

VW Golf 6 - 1.6 Benzin/Plin - 77KW

Perfektna tehnicka i opticka sostojba. 2 Zone Klimatronik Greaci na...


6.900 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
7.100 €
Тетово

Автомобили

28 мај 21:00Промовирано

Mitsubishi pajero 2.5td

8700€ spremen za offroad info 0041762650178 viber whatsapp


8.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW X6 4.0 D

Bmw X6 4.0D Kolata e doneseno od CH So 223000km realni.So servisna ...


3 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 23:38Honda MTX 125 - dvotakten

Honda mtx 125 - dvotakten Originalna sostojba Servisiran; spremen z...


1.150 €
или предлог цена
Вчера 22:49Delovi za opel corsa

Delovi za opel corsa c 1.2 twinpor na delovi odlicen motor so 112000


100 €
или предлог цена
Вчера 21:41Golf 19 Tdi 90 Ps God 2006

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ima :Abs.Esp.Servo.Bort ko...


4.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:37Passat CC

Passat CC 2.0 TSI 200ks за амерички пазар, сочувана максимално со мно...


9.800 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.300 €
Тетово

Автомобили

Вчера 18:35Se prodava Peugeot Speedfight 3 2014 vodeno ladenje.

Se prodava skuter Peugeot Speedfight 3 50cc vodeno ladenje proizvoden...


1.450 €
или предлог цена
Вчера 17:48Opel Astra H 1.7 Cdti, 110 ps, 2007 God

Prodavam Opel Astra H, 1.7 cdti, redizajn so noviot motor 81 kw, 110 ...


3.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:47Golf 4 1.9 TDI

Golf 4 1.9 TDI (110hp) Novi amortizeri . Nova prednica . Nov alkumat...


2.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:31Letni gumi Barum 225/55 R18- Made in France

Gumite se malku vozeni!! Barum Bravuris 225/55 R18. Proizvedeni 29 ne...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 16:31Alfa 159 2.4 jtdm 200KS AVTOMATIC TOP

ODLICNA SOSTOJBA MOTOR BRZ, MENUVAC ODLICEN ODLICNO SOCUVANO VNATRE I...


4.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:28Se prodavaat fel I za BMW 1

Vo super sostojba


250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:25Seicento

Problem so motor


650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:25Felni 18

Odlicna sostojba so gumi moze zamena za skuter


Вчера 15:09Hamachi 50cc

Hamachi 50cc 2022 1700km Registrim


800 €
или предлог цена
Вчера 14:54  НОВ ОГЛАС

Alfa 159 2.4 Sw Q4 210 ks 079329171

Alfa Romeo 159 SW 2.4 ispravna regostrovana skoro smenet zamaec so...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
4.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:49Turbo - Turbina za Golf 5, Passat b6, Seat, Skoda

Se prodava turbina - turbo Garrett Original VW za Golf 5, Passat b6, ...


180 €
или предлог цена
Вчера 13:55VW Golf 6 1.6 TDI 90 KS Full 2010

Voziloto e vo odlicna sostojba so pominati 230.000 km i e so kompletn...


7.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:51  НОВ ОГЛАС

Fiat punto 1.1 i 1998 god kako Nova perfektna

Se prodava. Info 070 640 777 Fiat punto 1.1 i benzin So standartn...


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:12  НОВ ОГЛАС

Sym joymax 200cc odlicen!

Prodavam sym joymax 200cc perfekten u sekoj pogled, novi dunlop gumi,...


1.100 €
или предлог цена
Вчера 13:11Mercedes C220 CDI klimatronik

Prodavam mercedes c220 cdi klimatronik, so 350 000km realni so zelen ...


2.500 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
2.700 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:11Volkswagen Golf SW 1.6 TDI 105 KS 4X4 2012

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kmompletna oprema: -KLIM...


7.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:10  НОВ ОГЛАС

*** APRILIA SCARABEO 400s - 2009 ***

Aprilia Scarabeo 400 ie - 2009 Motorot e vo ekstra sostojba bez mana...


2.600 €
или предлог цена
Вчера 13:08Opel Astra 1.6 TNG Ured Full 1999

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba i e so kompletna oprema: -KLIMA...


1.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:04  НОВ ОГЛАС

Mitsubishi pajero 2.5td

8700€ spremen za offroad info 0041762650178 viber whatsapp


8.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00MERCEDES BENZ C250 CDI 2008 GODINA

MERCEDES BENZ C-CLASS C CLASS 250 CDI FULL FULL FULL OPREMA VOZENA...


10 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00TOUAREG 3.0TDI V6 245ks 4x4 DSG-8

Џипот е во перфектна состојба, регистриран цела година со зелен карто...


20.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00SE PRODAVA SKORO NOV SKUTER

СЕ ПРОДАВА СКОРО НОВ СКУТЕР HAMACHI T11 300 CC Цена 2850 Еуро ...


2.850 €
или предлог цена
Вчера 13:00  НОВ ОГЛАС

Alfa Romeo Mito 1.3 Mjet 95ks 2009 godina

Prodavam Alfa Romeo Mito 1.3 Mjet 95ks 2009 godina na proizvodstvo so...


4.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:54Seat Leon FR 2.0 170ps 2008

Seat leon 2.0 Tdi Original FR 125kw/170ps 2008 Uvoz Germanija Prv...


6.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:43Reno Clio

Prodavam Reno Clio 1.9 DTI RT Turbo 2001 godina. Odliçen. Elektricni...


1.100 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:21Audi radio

rns d , odlicno socuvano, so navigacija


80 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
90 €
Вчера 11:17Saab 9-3 tid .2003

Se prodava saab 93 2.2 turbo dti 2003 godina Motor ostanat Bez ulje...


999 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
1.199 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:16Alfa 147 jtd ..2004..facelift

Alfa romeo 147 jtd 2004 facelift so kozni sedista dobro socuvano se ...


999 €
или предлог цена
- 33 % Попуст
1.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:16Felgi bandasi audi

Audi Al.bandasi 5x112 17 8j 350eur


300 €
или предлог цена
Вчера 11:13Ford fiesta 1,6 diz 95 ps tempomat

Fiestava e uvezwna od ch vo odlicna sostojba so full oprema So zelen...


5.999 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
6.200 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:05OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN FUL

Vectrata e vo dobra sostojba ima atestiran plin i najvosoko nivo na o...


1.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:52FORD FIESTA 1.4 TDCI FUL NOV UVOZ TOP SOSTOJBA

Fiestata e sega uvezena i plateni site davacki do registracia.Ima ful...


3.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:52ALFA 147 1.9JTD FUL KAKO NOVO

Alfata e vo odlicna sostojba kako ndvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.750 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:52KIA RIO 1.5CRDI FUL KAKO NOVO

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.350 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:52FIAT PUNTO 1.2 BENZIN STANDARDNA OPREMA TOP KOLICE

Puntoto e pali vozi e nema potreba od dopolnitelni investici.So stand...


1.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 10:52Страна 1 од 53

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам