Подкатегорија:
                   
23 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

TOYOTA 25 DIZEL EKSTRA

Ekstra


Вчера 14:30Bager

Se prodava bager Takeuchi 9.5tona 2006god Vo ekstra sostojba Za p...


По Договор
или предлог цена
01 фев 12:53Bager

Se prodava bager new Holland 2010god vo ekstra sostojba bez nikakvi v...


По Договор
или предлог цена
01 фев 12:53Bager

Se prodava bager SUNWARD 6.5TONA 2007GOD VO EKSTRA SOSTOJBA ZA POVE...


По Договор
или предлог цена
01 фев 12:53Utovarna

Se prodava utovarna LIPKER vo ekstra dobra sostojba servisirana Za...


123 €
или предлог цена
01 фев 12:53Valjak bomg

Bomag donesen od ch 3 tonski 1995


7.200 €
или предлог цена
23 јан 21:58Jcb 3 cx 111

Skip jcb vo ispravna sostojba so teleskopska raka


1 €
или предлог цена
22 јан 18:14Valjak DYNAPAC 2002 GOD

Valjak DYNAPAC 3200 kg Dupli vibracii 2002 godina Deutz motor...


9.000 €
или предлог цена
22 јан 18:14Valjak

Se prodava valjak BOMAG BW 135 AD 2006god Za povejke info na 071 23...


1 €
или предлог цена
13 јан 10:28Valak

Se prodava valak BOMAG 135 AD 2006god Za povejke info na 071 238 48...


123 €
или предлог цена
13 јан 10:28MERCEDES 608 SO KRAN

Vo kstra sostojba


8.000 €
или предлог цена
10 јан 10:48Bomag Valjak

Se peodava Bomag valjak. Donesen od CH


1.750 €
или предлог цена
02 јан 16:41Viljuskar stil

Viljuskar stil vo dobra sostojba za povise info 070308106


17 дек 17:38JCB 3CX 2017 GOD

JCB 3CX 2017 GOD 68.6 KW Klima Webasto Brza spojka Viluski za ...


55.000 €
или предлог цена
09 дек 17:48Viljuskar stil

Viljuskar stil za povise info 070308106


03 дек 15:22Dumper

Uvezen od ch 2 kubici sandak dizel 2 cilindri


25 ное 20:51GRADEZNI MATERIJALI

Salofki 2m 32eu


32 €
или предлог цена
24 ное 09:03Vrsime uslugi so valjaj 3 tonski

Tri tonski so vibrci na dvata valjaci sirina 120 cm prilep i okolina ...


12 €
или предлог цена
02 ное 19:47Jcb 3cx 2004 jcb 2017 jcb 1980

Se prodavat bageri rovokopaci jcb 3 cx . Jcb 3 cx 2004 god - 29 9...


20 €
или предлог цена
23 окт 12:39Libher 312 A

Bager vo bez prekorna sostojba So 5000 sati.


3 €
или предлог цена
11 окт 10:52VILUSKAR VALJAK

Doneseni od germanija tel dino071330007Adis071222007


23 сеп 10:54VILUSKAR VALJAK

Doneseni od germanija tel 071330007 071222007 Valjak 3 ton - 6 500 ...


23 сеп 10:54Caterpillar 428

Возилото е во одлична состојба - Корпа со отворање - 4 х 4 - Теле...


По Договор
или предлог цена
01 мар 07:50Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам