Скопје Центар
                           
13575 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava deloven prostor (dukjan) vo strog centar

Се издава ексклузивен деловен простор наспроти Градска болница(зелен ...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Промовирано

Se prodava nov stan vo Debar Maalo so dvor

Се продава двособен стан со површина од 41м2 (дневна, спална соба и к...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

30 ное 23:33Промовирано

Short stay /Kratok prestoj

Apartmani za kratok i podolg prestoj vo Skopje, Vrsime redovna dezinf...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

23 ное 13:24Промовирано

Se prodava stan 45m2 vo gradba debar maalo

"MCC CONSTRUTION" PRODAVA-Prekrasen stan vo grdaba od 45m2 vo debar m...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:39STANOVI VO GRADBA DEBAR MAALO

"MCC CONSTRUCTION" Prodava: Novi stanovi vo srceto na Skopje na odlic...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:39Stan vo gradba dupleks 110m2

Novi stanovi vo srceto na Skopje na odlicna lokacija vo Debar malo Ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:39Stan vo gradba 124 m2 celo potkrovje

Novi stanovi vo srceto na Skopje na odlicna lokacija vo Debar malo Ul...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:39STAN VO BLIZINA NA DZAMBO

Se izdava celosno opremen stan vo neposredna blizina na Dzambo od 50 ...


220 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:25PRAZEN STAN VO KAPISTEC

Se izdava prazen stan vo Kapistec so 2 spalni sobi, 2 kupatila, kujna...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:25PRAZNI STANOVI VO CENTAR

Se izdavaat 2 novi dosega nevseluvani poluprazni stanovi vo Centar. S...


400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:25STAN VO CENTAR KAJ MVR

Se iznajmuva moderno opremen stan vo Centar vo bliizna na MVR so 2 sp...


450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:25MODEREN STAN VO KAPISTEC

Se izdava celosno opremen moderen stan vo Kapistec od 49 m2 so 1 spal...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:24DUKAN VO GTC

Se prodava dukan na atraktivna lokacija vo GTC na 1 sprat od 61 m2. ...


61.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:23DUKAN VO GTC

Se prodava dukan od 29 m2 vo GTC vo neposredna blizina na Comodita . ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:23DUKAN VO GTC

Se izdava poluopremen dukan vo GTC na 1 sprat vo neposredna blizina n...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:23DUKAN VO GTC

Se prodava dukan na atraktivna lokacija vo GTC na 1 sprat od 178 m2 ....


215.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:23DUKAN VO CENTAR

Se prodava dukan na atraktivna lokacija vo Centar od 51 m2. Dukanot e...


120.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:22DUKAN VO GTC

Se prodava dukan vo GTC na odlicna lokacija so pogled kon Zena Park. ...


420.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:22DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

Se prodava deloven prostor vo Kapistec vo nov objekt vo sostojba na k...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:22DELOVEN PROSTOR VO KAPISTEC

Se prodavaat 2 delovni prostori vo Kapistec vo nov objekt vo faza na ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:22DUKAN VO GTC

Se izdava dukan na odlicna polozba vo GTC na kosot sprema Zena Park. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:22Se prodava objekt (zivinarska farma)

Se prodava ili iznajmuva objekt koj sto e namenet za odgleduvanje na ...


20.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:21CENTAR SE PRODAVA STAN OD 67m2

Se prodava konforen stan od 67 m2 vo centar na bul. Majka Tereza ( Vo...


92.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
95.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:11СЕ ПРОДАВА стан во зградата на Hotel StoneBridge

СЕ ПРОДАВА солиден стан во зградата на Hotel StoneBridge, 70м2, две с...


118.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
120.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:08Nea Potidaja Halkidiki Se prodava dvokatna mezoneta 65 kv.m.

Неа Потидаја Халкидики Се продава двокатна мезонета од 65 кв.м на сам...


99.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

Денес 14:39Комплекс 400 м², Неа Потидеја (Касандра) Халкидики

Се продава четирикатен комплекс од околу 390 m² на плац од 4.100 m² с...


550.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Во странство

Денес 14:39STAN NA DAN VO STROG CENTAR-20 EV

se izdava za kratok prestoj namestena garsonjera vo centar na Skopje(...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 14:02Stan vo Centar nad MVR

Prodavam trosoben stan vo Crnice od 82 m2, vo mala stanbena zgrada so...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:52Se iznajmuva stan na Aco Karamanov br11

Se iznajmuva unikatno namesten stan na Aco Karamanov11. Stanot ima 12...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:22Se iznajmuva stan na Aco Karamanov br11

Se iznajmuva unikatno namesten stan na Aco Karamanov11. Stanot ima 12...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:22Se iznajmuva stan na Aco Karamanov br11

Se iznajmuva unikatno namesten stan na Aco Karamanov11. Stanot ima 12...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Останато

Денес 13:22Се продава куќа во Стопански Двро

Куќата е идеална за две смејества. Соларен систем за топла вода, два ...


200.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 13:00Se izdava deloven prostor (dukjan) vo strog centar

Се издава ексклузивен деловен простор наспроти Градска болница(зелен ...


2.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Stan 50 Divizija, Centar, Skopje

Се продава одличен стан во Центар на ул. 50та Дивизија (кај МВР и кли...


80.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Apartman na Vodno, ul. Slavejko Arsov

Se prodava ekskluziven apartman od 86m2 neto povrsina vo mala zgrada ...


141.900 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Se izdava kafe bar bistro vo Debar Maalo

Se izdava kafe bar-bistro so kujna na Orce Nikolov, debar maalo. Pro...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Se prodava 50 ha zemjiste za fotovoltaici solarni paneli

Zemjisteto se naoga vo Kr Palanka , na 1,5 km vozdusno do dalnovodot....


3 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:00Stan vo centar 54m2

Izdavam stan vo centar pogoden za kancelarii i za ziveenje vo zgradat...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Купувам стан во Центар

Купувам стан во општина Центар. Гарсониера или еднособен. До 1.300...


38.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Дуќан во ГТЦ

Се продава дуќан на 1ви кат 23м2 во ГТЦ Скопје Слободен од 1ви Декем...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00STAN NA DAN/ SHORT STAY CENTAR - SKOPJE

Mодерни апартмани во строгиот Центар на самиот Кеј за краток или подо...


20 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам стан, кој во моментот е со закупец

Се ПРОДАВА нов двособен стан со површина од околу 36м2 во Центар со П...


79.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
80.000 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Дуќан во ТЦ Беверли Хилс - Ниско приземје

Се издава дуќан во ниско приземје во ТЦ Беверли Хилс, на сам паркинг ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:00Страна 1 од 340

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам