46 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Laptop Asus I5

Mnogu socuvan Llaptop (kako nov) plus_-RANEC-_ Asus I5 Ram memory 8Gb...


240 €
или предлог цена
Денес 13:16SE prodava laptopASUS so batt.5200mah

Se prodava laptop ASUS-model K53U so champion batt.=5200mah-golem kap...


80 €
или предлог цена
Вчера 17:37Asus Book / Mozna Zamena

Se prodava AsusVivobook kako nov malce koristen.Garancia od Neptun. ...


8.550 МКД
или предлог цена
Вчера 13:03EVO 11.6" so garancija

ULTRA THIN 11.6" EVO LAPTOP odlicen za prezentaci 4 gb ram memory...


5.500 МКД
или предлог цена
29 јан 16:31Laptop Samsung NC110

Prodavam kompakten mal laptop bez tragi na koristenje. Baterijata mu ...


5 МКД
или предлог цена
22 јан 17:55Laptop HP 450.....15.6"/CPU-B815/RAM-4gb

Se prodava laptop HP 450,vo rabotna sostojba so neispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:31Laptop Acer ES1-512 (15.6"/quad core CPU /4gb/500gb)

Se prodava Laptop Acer ES1-512,mnogu socuvan .so ispravna baterija. ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:31Laptopi Apple-MacBook postari modeli

Se prodavaat Laptopi Apple-MacBook postari modeli,instalirani se so w...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:30Laptopi(Laptop) Lenovo Thinkpad (Modeli -X220;L412;L512)

Se prodavaat 3 Laptop Lenovo Thinkpad (Modeli-L412;L512) : Specifikac...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:30Laptop HP Mini 110-3100 10.1"

Se prodava Laptopce HP Mini 110-3100. Specifikacii: -display 10.1" -c...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:30Laptop HP Elitebook 840 G1- 14"/i7/8gb

Se prodava Laptop ****HP Elitebook 840 G1**** : Specifikacii: -Displ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:29Dell Studio 1555 : 15.6"/core2duo/4gb

-Processor: Intel Core2Duo P8600 2.4GHz -Ram Memory : 4 GB -Displa...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:29Laptop- Dell Inspiron15 -15.6"/ i3/4gb/500gb

Se prodava Laptop ***Dell Inspiron 15 3521*** : Specifikacii: -Displ...


По Договор
или предлог цена
20 јан 22:29Laptop

Shitet laptop Gjendja perfekt I3 8gb ram 250 ssd Nvidia 940 mx...


240 €
или предлог цена
19 јан 10:11prodavam laptop dell i5 nov

prodavam laptop dell i 5 nov malku koristen


1 €
или предлог цена
18 јан 12:07Gaming laptop

Acer nitro 5 i5 procesor Nvidia gtx 1050 KONTAKT 071938772 ...


430 €
или предлог цена
14 јан 10:31Legion 5 RTX 3060

Legion 5 17.3 Ryzen 5 5600h Nvidia Rtx 3060 130w 16 gb ram 3200m...


1.400 €
или предлог цена
08 јан 16:27Prodavam loptop Hp probook

Prodavam loptop hp probook D9nesen od stransvo Vo solidna sostojba


150 €
или предлог цена
26 дек 10:31Dell Precision 5530: i9-8th Gen, 32GB RAM

CPU: i9-8950HK @ 2.90GHz GPU1: NVIDIA® Quadro® P2000 4 GB GPU2: Int...


930 €
или предлог цена
04 дек 18:09ASUS i3 8gb ram

laptopot e malce koristen odlicna sostojba baterijata odlicna posto e...


13.000 МКД
или предлог цена
06 ное 08:15Lenovo

Nov Laptop, Zemen vo A1. Lenovo IdealPad 3 15.6 inch - Ekran i5 ...


470 €
или предлог цена
21 окт 23:15Laptop Dell

Se prodava laptop Dell vo odlicna sostojba , so 8GB Ram , I5 processo...


320 €
или предлог цена
14 окт 15:34Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo , vo odlicna sostojba so 8gb RAM memorija , ...


110 €
или предлог цена
14 окт 15:34nov laptop dell latitude 3510

Se prodava nekoristen laptop-dell latitude 3510 so slednava konfigura...


20.000 МКД
или предлог цена
13 окт 10:06Lenovo E31 Laptop

Se prodava laptop Lenovo E31 vo odlicna sostojba, mnogu malku koriste...


120 €
или предлог цена
05 окт 12:41Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 skoro nov - Zamena

Lenovo IdeaPad Slim 1-14AST-05 Kako nov, koristen pomalku od edna god...


200 €
или предлог цена
09 сеп 13:56Dell G3 i5- 9300H 2.4Ghz

Laptopot e kako nov ne e koristen i e vo odlicna sostojba GPU: Gefor...


350 €
или предлог цена
01 сеп 10:07Dell Inspiron, AMD A6, 2.5GHz, 11.6" HD, 4GB DDR4 SD

Dell Inspiron High Performance Laptop, AMD A6-9220e processor 2.5GHz,...


135 €
или предлог цена
24 авг 14:24Dell Insprion 15 7000 Series

Dell Insprion 15 7569 External Specs: Display: 15.6 inch IPS FHD 192...


30.000 МКД
или предлог цена
03 мај 13:40Se prodavat 2 Lenovo laptop

Se prodavat 2 laptop Lenovo Gaming so vgradeni performansi Lenovo B50...


600 €
или предлог цена
01 јан 22:01Hp 13.3" i3 5th generation

baterija drzi mnogu moze i bezz hdd i bezz ram cena komplet 130euro...


100 €
или предлог цена
08 дек 14:28SE PRODAVA LAPTOP VO ODLICNA SOSTOJBA

Processor: Intel(R) Core(TM) i5-7200U CPU @ 2.50GHz 2.70 GHz Insta...


1 €
или предлог цена
29 ное 18:08Koristen super zachuvan laptop

Koristen super zachuvan laptop


190 €
или предлог цена
08 мај 19:46Gaming Laptop + iPhone X 256 GB moze zamena

Se prodava Lenovo Laptop so i5 5-ta generacia procesor 2.70Ghz so 16 ...


350 €
или предлог цена
22 апр 11:19MacBook Pro 13" Retina 16/128/Late2013

Laptopot ima nova bateria I zameneta matichna plocha...


550 €
или предлог цена
18 мар 14:06Lenovo Legion Y540

i7-9750H 16GB RAM Nvidia GTX 2060 512GB SSD NVME PCIE M.2 15.6'' ...


55.000 МКД
или предлог цена
01 мар 11:26Se prodava lenovo vo odlicna sostojba

I5 5gen 4gb ram 120gb ssd disk +Amd radeon dedicirana graficka La...


15.000 МКД
или предлог цена
17 фев 15:58Prodavam laptop

Prodavam laptop so nego ide gratis camera tele 071332248


130 €
или предлог цена
07 фев 16:09Lenovo Legion Y530 Gaming laptop

Prodavam Lenovo Legion Y 530 gaming laptop so i7 procesor, 16gb RAM, ...


55.000 МКД
или предлог цена
09 дек 13:14Laptop Lenovo,Dell, Hp

Lenovo thinkpad Dell prosupport Hp probook i dr CPU i3 i5 i7 R...


150 €
или предлог цена
29 окт 15:43Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам