Аеродром
                           
4903 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се издава стан Тобако 2 NOV

Се издава стан кај Тобако 2- Порта Аеродром ,нов невселуван , целосно...


650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

Се продава стан во Cevahir Sky City со 2 паркинг места

Се продава комплетно наместен стан во Cevahir Sky City со вкупна повр...


122.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Вчера 11:43Промовирано

KRATOK PRESTOJ/DNEVEN PRESTOJ/SHORT STAY

Iznajmuvam stan za kratok prestoj, vo Aerodrom kaj tobako 2. Nov ne v...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

29 мар 13:08Промовирано

Se izdava stan vo Novo Lisice

Se iznajmuva nov namesten stan od 67m2 vo Novo Lisice,vo zgrada na Ad...


330 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:48Se prodava komplet renoviran stan vo Novo Lisice

Se prodava komplet renoviran stan ( elektricna i vodovodna instalacij...


85.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:48Se izdava stan vo Aerodrom

Se iznajmuva namesten stan od 60m2 pozadi Tri Biseri vo mirna okolina...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:48Stan 88 m2 - N.Lisice karsi Lisa

Se prodava stan 88 m2 na dve nivoa vo Novo Lisice karsi Lisa vo crven...


93.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:29Stan na den- kratok prestoj

Izdavam stan na dnevna osnova. Prekrasen, luksuzno namesten, renovira...


По Договор
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:04Nov Stan Porta Aerodrom

Se prodava nov stan od 59kv so parking mesto! Stanot e prazen bez e...


1.700 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:01МОДЕРЕН ТРОСОБЕН СТАН ЛОЦИРАН ВО ЏЕВАХИР,АЕРОДРОМ

ШИФРА 6280 Импулс недвижности ви нуди за издавање исклучително моде...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:37GARSONJERA, APARTMAN, PRENOKJISTE, KRATOK PRESTOJ

IZDAVAM namestena garsonjera za kratok ili dneven prestoj so kabelska...


15 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:26Stan vo Aerodrom se prodava 72m2

Se prodava stan vo Aerodrom 72m2 extra raspored spalna,detska soba, d...


1.300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:25SE IZDAVA NOV DVOSOBEN STAN VO AERODROM SPROTI AMERIKAN

ШИФРА- 1194 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дво...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:05SE IZDAVA NAMESTEN DVOSOBEN STAN VO AERODROM KAJ AMERIKAN

ШИФРА- 1340 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дво...


240 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:04Se izdava nov trosoben stan vo Aerodrom Dzevahir kula B

ШИФРА- 1197 „ДЕЛТА“ Недвижности изнајмува НОВ наместен трособен ст...


450 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:04SE IZDAVA NOV NAMESTEN TROSOBEN STAN VO AERODROM-TOBAKO

ШИФРА- 1282 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен тро...


400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:59SE IZDAVA NOV TROSOBEN STAN VO AERODROM-URBAN GARDEN

ШИФРА- 1071 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува НОВ, невсел...


350 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:59Продавам стан во стар Аеродром

Се продава 4 собен стан во стар Аеродром спроти Три Бисери на многу у...


160.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:58Apartman za kratok prestoj/ Апартман за краток престој

Изнајмувам стан за краток престој, во Аеродром кај тобако 2. Нов не в...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:34Apartmani za kratok prestoj

Изнајмувам нов наместен апартман за краток престој, дневно, неделно, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:27Prodavam vseliv stan

Prodavam prazen stan, vseliv po dogovor. Za podetalni informacii na l...


110.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:16Стан за краток престој

Комплетно наместен, интернет, кабелска, опремена кујна, хигиенски при...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:10Garsonjera vo TC Biser

Одлична локација ,организирана околина,комплетно ренорвирана, на 3ти ...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:05Se izdava nov nevseluvan stan

Se izdava nov nevseluvan stan kaj golemiot Tinex vo Aerodrom


290 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:05Се продава стан во Аеродром со паркинг

Се продава стан во Аеродром во непосредна близина на воените кули и п...


76.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:52Се продава нов трособен стан во Порта Аеродром

Се продава нов трособен стан во Порта Аеродром Површина 59 м2 Дне...


102.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:37  НОВ ОГЛАС

Se prodava odlicen stan od 98m2 vo Aerodrom na 6ti kat

Се продава ОДЛИЧЕН СТАН од 98м2 во Аеродром на 6ти кат од 7 во многу ...


153.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

ЧЕТВОРОСОБЕН СТАН ВО МИЧУРИН

СЕ ПРОДАВА четворособен стан во Мичурин, од 76m2, наспроти основното ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:36ПРОДАВАМЕ НАМЕСТЕН ДУПЛЕКС 3 СПАЛНИ 106м2 МИЧУРИН АЕРОДРОМ

Се продава стан во Мичурин. Станот е дуплекс и се наоѓа на 4 и 5 кат...


120.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:14AERODROM kaj poliklinikata se iznajmuva nov opremen 50m2

AERODROM kaj poliklinika se iznajmuva nov stan 50 m2 celosno namesten...


16.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:12MICURIN se prodava nov nadgraden stan 75m2

MICURIN se prodava nov nadgraden stan 75m2 na 5-ti kat so parno lift....


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:12AERODROM sproti Rade Koncar 58m2

AERODROM spdoti Rade Koncar se prodava stan na 3/4 , 58m2 i 8m2 podru...


63.000 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
70.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:11ПРОДАВАМЕ ТРОСОБЕН 76м2 АЕРОДРОМ ПОЗАДИ ВЕРО

ШИФРА АП066 Се продава стан со површина од 76м2, со 2 спални соби,...


98.800 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:11Prodavame stanovi vo gradba vo Aerodrom pozadi Tobako 2

s 805 Prodavame stanovi vo gradba vo Aerodrom, pozadi Tobako 2. Od...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:04IZNAJMUVAME NAMESTEN STAN VO AERODROM KAJ PIOM

Iznajmuvame namesten stan vo Aerodrom kaj Piom. Stanot ima 32m2 se n...


220 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:03PRODAVAME NOV 32M2 DVOSOBEN STAN VO MICURIN

Prodavame stan vo Micurin vo Aerodrom . Stanot e novogradba ima 32m...


1.850 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:03PRODAVAME STAN VO DZEVAHIR VO KULA A

Prodavame stan vo Dzevahir vo kula A na 8mi kat Stanot se prodava na...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:02PRODAVAME TROSOBEN STAN VO DZEVAHIR NA 33KAT

Prodavame stan vo Dzevahir na 33ti kat. Stanot ima dnevna soba so ku...


122.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:02СЕ ПРОДАВА СТАН 3 СПАЛНИ МИЧУРИН КАЈ КАМ МАРКЕТ

Се продава стан во Мичурин кај Кам Маркет. Станот има 83м2, 3 спални,...


93.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:01ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРДРОМ ПОЗАДИ КАПИТОЛ - 83М2

Се продава стан во Аеродром позади Капитол. Станот е со површина од 8...


95.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
96.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:01ПРОДАВАМЕ СТАН 1 СПАЛНА АЕРОДРОМ МИЧУРИН - 50М2

Се продава одличен нов стан во Аеродром Мичурин. Станот е со површина...


82.500 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00НОВО ЛИСИЧЕ КАРШИ ТЦ ЛИСА СТАН 59М2 2 СПАЛНИ СЕ ПРОДАВА

Се продава одличен стан во Ново Лисиче карши ТЦ Лиса. Станот има 59м2...


73.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00ПРОДАВАМЕ СТАН 3 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ ПОСЛЕДНА 5КА 84м2

Се продава четворособен комфорен стан во зграда со еден влез на 7ми к...


115.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Страна 1 од 123

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам