Скопје Центар
                           
13636 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава стан во градски ѕид до Собрание

Се продава стан во Градски ѕид, веднаш до Собрание и до Зелено пазарч...


205.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

09 ное 13:00Промовирано

Апартман за краток престој

Издавам Апартман за ктаток престој во центар на одлицна локација цело...


30 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

PENTHOUSE duplex in the heart of the city centre

Premium penthouse duplex in the heart of Skopje, ready for new owners...


500.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

04 дек 15:52Промовирано

Ekskluzivni stanovi vo gradba vo Debar Maalo

Se prodavaat luksuzni stanovi vo napredna gradba na Bul,, Partizanski...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 23:12Restoran vo debarmaalo-centar

.СЕ ИЗДАВА..Сега реновиран и комплет опремен ресторан во центар-дебар...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 22:03Se prodava unikaten stan na Vodnjanska

Se prodava unikaten stan od 96 m2 vo unikatna zagradena zgrada na uli...


160.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 20:39Vikendica vo dolna MATKA - se prodava !

` Se prodava vikendica vo dolna MATKA na prekrasna lokacija so pogled...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 20:20ОДЛИЧНА ЛОКАЦИЈА ВЛЕЗ НА КЛИНИЧКИ ЦЕНТАР

Се изнајмува супер атрактивен деловен простор на ул. 50 дивизија ведн...


5 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 20:14APARTMANI ZA KRATOK PRESTOJ VO STROG CENTAR I AVTOBUSKA

HАЈДОБРОТО СМЕСТУВАЊЕ ПО НАЈНИСКИ ЦЕНИ ВО СКОПЈЕ THE BEST APARTMENTS...


1.399 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 20:08Se iznajmuva ubav stan sproti zeleznicka stanica vo Skopje

Se iznajmuva ubav namesten dvosoben stan 62m2, Centar, sproti zelenic...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:07SE PRODAVA/IZDAVA SAMOSTOJNA KUKA PRZINO

Placot e 350m2 Vo osnova 140m2 P+2+P NE E LEPENKA CIST IMOTEN LI...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 19:06stan -deloven prostor Bul. Kliment Ohridski

tel za kntakt 078 368 063


1.450 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:00Се издава стан деловен простор наместен со мебел

станот може да се користи и како стан и како деловен простор тел за ...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 19:00Prodavam renoviran4-soben stan na ilindenska (park)

Prodavam komplet renoviran 4 soben stan na ilindenska (park) na glavn...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:57SE IZDRAVA LUKSUZNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR

Lociran vo strogiot centar na gradot, DTC Paloma Bjanka na 3-ti kat. ...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 18:16  НОВ ОГЛАС

ЛЕВЕЛ 7 - НОВ СТАН ВО П.ВЛАЕ - 73м²

🎯 Продажба на нов и веднаш вселив стан во Порта Влае -кај кружниот т...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 18:13Izdavam vi centar(do drzavna) nov dvosoben stan 250 evra

Iznajmuvam nov dvosoben stan so nov namestaj bela tehnika i sanitarii...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 17:32  НОВ ОГЛАС

IZDAVAM STUDIO 23M2 KOMPLETNO OPREMENO

IZDAVAM STUDIO KOMPLETNO OPREMENO SO KLIMA INVERTOR,FRIZIDER,SPORET,T...


7.500 МКД
или предлог цена
- 25 % Попуст
10.000 МКД
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:54  НОВ ОГЛАС

Se prodava Kuka na Vodno vo Rezidentniot del !

Se prodava kuka na Vodno vo Rezidentniot del,vednas do Predsedatelot,...


1.400.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 16:41SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR

Se izdava prazen stan od 55 m2 na Vodno sproti drzavna bolnica, na mi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 16:25Издавам стан спроти Клинички

Издавам стан од 60 м2 на 3-ти кат на Водњанска, погоден за фирма. Ста...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:56  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ PESTALOCI

ШИФРА- 968 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува куќа на 4 ка...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:45  НОВ ОГЛАС

STANOVI VO CENTAR

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:38Деловен простор на Јуриј Гагарин

Се изнајмува деловен простор на бул.Јуриј Гагарин до министерство за ...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:33Deloven prostor 600m2

Se iznajmuva deloven prostor na bul. 3 makedonska brigada 48 A. 600 m2


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:33Деловен простор во Аеродром

Се изнајмува деловен простор од 300 м2 на бул. 3 македонска бригада п...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:33КУЌА НА ВОДНО

Се продава куќа на атрактивна локација на Водно, позади училиштето Ко...


660.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 15:32STANOVI VO VODNO. CRNICE I PRZINO

FOTOGRAFII OD PONUDENITE STANOVI IMA NA WEB STRANATA floks.com.mk ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 15:26Prodavam renoviran deloven prostor vo T.C Biser Aerodrom

Se prodava povekjenamenski prostor od 25 kvadrati vo trgovskiot centa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 15:22Dukjan vo Debar Maalo 13m2

Se izdava dukjanot pogoden za Fotokopir, knizara, mobilara, tobako, k...


5.500 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 14:48SE IZDAVA I PRODAVA OVOSTARNIK

Se prodava i se izdava ovostarnik odlicno sreden,so objekt 50m2 ima s...


100 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 14:43Lokal vo TC Bunjakovec

Se prodava lokal vo T C bunjakovec ,na prvi kat so pogled na partizan...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:43ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 120м2 ВО ДЕБАР МААЛО, ВАРДАР МЕБЕЛ

ШИФРА- 335 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува празен дупле...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:25  НОВ ОГЛАС

Se izdava deloven prostor vo Centar

ИД:1794- Се издава деловен простор во Центар со површина 50 m2. Цена ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR-PORTA BUNJAKOVEC

ШИФРА- 967 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


35.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:57  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA ILI MENUVA DUKAN 40M2

Se prodava ili menuva dukan,dve prostorii 22m2+17m2,dvete so izlog....


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 13:54PRODAVAME DUPLEKS VO GRADBA VO CENTAR OD 133M2

Prodavame dupleks vo gradba vo Centar pozadi Univerzalna sala . Zgrad...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:50  НОВ ОГЛАС

PRODAVAME STANOVI VO GRADBA POZADI UNIVERZALNA VO CENTAR

Prodavame stanovi vo gradba vo blizina na Romanska ambasadavo Centar....


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:45  НОВ ОГЛАС

Se izdava luksuzen trosoben stan vo Centar MVR

ИД:264999 - Се изнајмува луксузен стан во Центар, МВР со површина од ...


750 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:36  НОВ ОГЛАС

Najubaviot stan vo Kapistec

Povrsina : 92m2 Golem dneven prestoj+Terpezarija+Kujna 2 spalni ; ...


165.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:33Se izdava cetvorosoben luksuzen stan vo Debar Maalo

ИД 264205- Се изнајмува четворособен стан во Дебар Маало, Силбо со по...


600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:26  НОВ ОГЛАС

Se izdava lux stan 112m2 kaj Pestaloci

Шифра ММ44 Контакт Миле 075335584 Се издава луксузно наместен стан ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 13:24  НОВ ОГЛАС

Se izdavaat namesteni kancelarii vo Centar kaj Zelen Pazar

AGENCIJA izdava namesteni kancelarii vo Centar na glavna ulica 11Okto...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:19Страна 1 од 341

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам