Скопје Центар
Подкатегорија:
                   
1422 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDRAVA LUKSUZNO OPREMEN DELOVEN PROSTOR

Lociran vo strogiot centar na gradot, DTC Paloma Bjanka na 3-ti kat. ...


850 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 18:16  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ PESTALOCI

ШИФРА- 968 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува куќа на 4 ка...


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:45  НОВ ОГЛАС

Деловен простор на Јуриј Гагарин

Се изнајмува деловен простор на бул.Јуриј Гагарин до министерство за ...


11 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:33Deloven prostor 600m2

Se iznajmuva deloven prostor na bul. 3 makedonska brigada 48 A. 600 m2


3.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:33Деловен простор во Аеродром

Се изнајмува деловен простор од 300 м2 на бул. 3 македонска бригада п...


1.650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 15:33Lokal vo TC Bunjakovec

Se prodava lokal vo T C bunjakovec ,na prvi kat so pogled na partizan...


45.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:43ДЕЛОВЕН ПРОСТОР 120м2 ВО ДЕБАР МААЛО, ВАРДАР МЕБЕЛ

ШИФРА- 335 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности, изнајмува празен дупле...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:25  НОВ ОГЛАС

Se izdava deloven prostor vo Centar

ИД:1794- Се издава деловен простор во Центар со површина 50 m2. Цена ...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 14:22  НОВ ОГЛАС

SE PRODAVA KANCELARISKI PROSTOR VO CENTAR-PORTA BUNJAKOVEC

ШИФРА- 967 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен простор...


35.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:57  НОВ ОГЛАС

Se izdavaat namesteni kancelarii vo Centar kaj Zelen Pazar

AGENCIJA izdava namesteni kancelarii vo Centar na glavna ulica 11Okto...


500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:19ИЗДАВАМ стан во ДЕБАР МАЛО за ДЕЛОВЕН ПРОСТОР или ЖИВЕЕЊЕ

Издавам луксузен стан изведен по Ваша желба погоден за живеење и канц...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00Издаваме убав,наместен деловен простор 105м2,Центар

Издаваме ексклузивен деловен простор во строг центар,во ТЦ Палома Бан...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:37  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР-700М2

СЕ ПРОДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ОД 700М2 СО ДОГОВОР ЗА ЗАКУП НА ПОДОЛГ ПЕ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:10СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР-15М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР 15М2 НА МЕЗАНИН СО САНИТАРЕН Ч...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 12:08Kancelarii Centar 50m2

Se izdava kancelarija od 50 m2 vo Centar na 1 kat, 2 prostorii + cajn...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:43IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:25Луксузно наместен канцелариски простор, Центар Палома Бјанка

Шифра- 93 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува луксузен кан...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:39kancelariski prostor

se izdava kancelariski prostor 108 m2 vo Kapistec,so obezbeden priva...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:24Izdavam Deloven Prostor Kancelarii 160 m2 Centar Gradski Zid

Odlicna lokacija! Edna golema kancelarija! Tri sredni kancelarii! ...


1.400 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:28Se iznajmuva deloven prostor

Se iznajmuva prazen stan vo kukja, so poseben vlez, 4 oddelni prostor...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:08Kancelariski prostor ul.Makedonija

Se iznajmuva nenamesten kancelariski prostor na ul.Makedonija so tri ...


420 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:03Se izdava deloven prostor Dukjan Kancelarija

Се издава деловен простор - дуќан 25 квадрати погоден за секакви наме...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 01:22  НОВ ОГЛАС

Деловен простор од 30м² во строг центар

Се издава канцеларија од 30м2 на 1 кат во Центар, до Црвен крст. Це...


180 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 23:06Atraktivni 6 kancelarii 120m2 Prizemje. Strog centar

Se izdava kancelariski prostor vo prizemjeto na zgradata na Zdruzenie...


9 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 11:41репрезентативен деловен простор во Центар, Дебар маало

ШИФРА 4157 Импулс агенција за недвижности издава репрезентативен де...


700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 16:44OPREMEN DELOVEN PROSTOR NA ATRAKTIVNA LOKACIJA VO CENTAR

* ШИФРА 5566 Импулс агенција за недвижности издава наместен деловен ...


800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 14:52Se prodava Kancelariski prostor (Skopje Centar)

Se prodava deloven prostor Skopje Centar 31 m2 + podrum opremen so r...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 14:05ЛОКАЛ.на топ локација,спроти порта МАКЕДОНИЈА,кат 1,ГТЦ

👉 топ понуда само во ЧАНАК агенција 👈 феноменален локал за многу е...


2.150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

07 дек 12:524атрактивни локали во строг центар до Веро-Џамбо за издавање

ТОП ПОНУДА само ЧАНАК Агенција -се издаваат 4 локали на топ локација...


19 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 12:52Kancelariski prostor vo Centar Korner

Agencija Casa iznajmuva opremen kancelariski prostor vo Centar 45m2 (...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 11:49Kancelarii vo Strog Centar

Agencija Casa iznajmuva kompletno renovirani i moderno opremeni kance...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 11:48DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

EKSTRA PONUDA VO CENTAR! ZGRADA VO FAZA NA GRADBA! Delovno stanbe...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

07 дек 11:42Se izdava ekskluziven deloven prostor vo Centar, Debar Maalo

ИД:268035- Се издава деловен простор во Центар кај Неуромедика со пов...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 11:26KONFERENCISKI SALI KONFERENCII - HOTEL

Se izdavaat 3 konferenciski sali locirani vo strogiot centar na grado...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Останато

07 дек 10:27Nov kancelariski prostor vo Centar

Agencija Casa iznajmuva nov kancelariski prostor vo delovna zgrada vo...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 10:07Kancelariski prostor vo Centar (Ruzveltova)

Agencija Casa iznajmuva kancelariski prostor vo Taftalidje 170m2 (Ruz...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 10:06Se iznajmuva nov Stan - Kancelarija kaj Zeleznicka stanica

Se iznajmuva stanbeno-deloven prostor, vo zgrada sproti Glavnata Post...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 09:19Se izdava deloven prostor vo trgovski centar mavrovka

Se izdava llokall vo trgovski centar mavrovka so poged kon univerzite...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 08:28DELOVEN EKSKLUZIVEN PROSTOR VO SRCETO NA SKOPJE

Izdavame EKSKLUZIVNI delovni kancelarii na 100m od plostad, na ulica ...


12 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 07:54Deloven prostor od 300- 1600m2 vo strog centar na Skopje

Iznajmuvame delovni kancelarii vo neposredna blizina na Gradskiot plo...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

07 дек 07:54Страна 1 од 36

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам