Подкатегорија:
                   
221 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Фрижидер замрзнувач frizider

Продавам фрижидер за замрзнување Ободин. Користен исправен.


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 23:33Frizider zamrznuvac - Фрижидер замрзнувач

Продавам фрижидер замрзнувач LTH - 380 литри, хоризонтален во работна...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 21:26Се продава половна машина за шиење

Машината е како нова малку користена, купена од продавницата на Багат...


5.000 МКД
или предлог цена
Вчера 20:02MOTOR ZA GORENJE PERALNA

Se prodavaat motor i kais za gorenje peralna model GORWAMAT 102 NW EX...


1.500 МКД
или предлог цена
Вчера 18:21Багат/Bagat Masina za Sienje

Se prodava Bagat Masina za Sienje.


3.000 МКД
или предлог цена
Вчера 17:36Hitno prodavam NOV pecac za peceni lepcinja

Hitno prodavam aparat za peceni lepcinja NOV Kontakt tel: 078249701 ...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:56  НОВ ОГЛАС

Pravosmukalka Fuego 2000 den

Odlicna skoro nova garancija do juli kupena od neptun.cenata e fiksna...


2.000 МКД
или предлог цена
Вчера 14:32Dolce Gusto Picollo XS

Se prodava malku upotrebuvan aparat za Dolce Gusto, samo Bitola i po ...


2.500 МКД
или предлог цена
Вчера 13:47  НОВ ОГЛАС

Машина за перење и сушење Candy

Машина за перење и сушење алишта комплетно исправна, во одлична состо...


6.000 МКД
или предлог цена
Вчера 09:24Mashina za perenje sadovi

Машината работи беспрекoрно и е во одлична состојба,единствен недоста...


Вчера 00:08Се продава машина за шиење

Prodavam masina za sienje elektricna 1500 den. 074 203 704 074 203 ...


1.500 МКД
или предлог цена
04 јун 18:37Се продава бојлер/Se prodava bojler

Prodavam bojler za 4000 den. 074 203 704 074 203 704 074 203 704


4.000 МКД
или предлог цена
04 јун 18:35Pravosmukalka

Se prodava pravosmukalka na voda beko vo odlicna soatojba


1 €
или предлог цена
02 јун 22:19EcoBoy - уред за заштеда на енергија(струја) do 30%

2+1 gratis EcoBoy - нови уреди за заштеда на енергиј(струја) до 30%,...


500 МКД
или предлог цена
02 јун 20:22Spore Koncar,frizider Gorene

Spore Koncar Frizider Gorenje


1 МКД
или предлог цена
02 јун 12:50Машина за шиење Bagat

Ispravna i malku koristena.


2.500 МКД
или предлог цена
01 јун 16:47Се продава Вага SILVER CREST

Вагата е нова од германско производство SILVER CREST. Наменета е за ...


1.000 МКД
или предлог цена
01 јун 14:35Продавам машина за шиење

--- Машина за шиење Csepel 30 (на сликите ), механичка, без струја, м...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 МКД
01 јун 14:32Se prodava

Se prodava kjumbe so borii polovno ne Mnogu koristeno 1200 denari


1.200 МКД
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.300 МКД
01 јун 00:26SUSARA CANDY 8kg

susrata e kondezaciska nema potreba od odvod raboti besprekorno 8kg g...


8.000 МКД
или предлог цена
31 мај 10:38Se prodava sokovnik соковник

Power juicer од Delimano. Исправен.


2.900 МКД
или предлог цена
- 17 % Попуст
3.500 МКД
31 мај 08:57GENERATOR ZA PAREA-PEGLA

2400w odlicen aparat ispraven ful!


2.600 МКД
или предлог цена
30 мај 23:51Programator-elektronika za Bosch masina za perenje

Programator -elektronika za masina za perenje Bosch


2.500 МКД
или предлог цена
30 мај 11:39vending frizider

Se prodava kafemat brio 250 instant kafe samo so metalen monetarnik c...


550 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
53.000 €
30 мај 08:38Brother Masina Za Sienje Skoro Nova

Masina za sienje brend:Brother Odlicna sostojba Ispravna,koristen...


6.490 МКД
или предлог цена
29 мај 12:33Фрижидер комбиниран(половен)

Се продава комбиниран фрижидер , исправен, во добра состојба. Дименз...


4.000 МКД
или предлог цена
28 мај 19:25Whirlpool frizider za dlaboko

Se prodava Whirlpool frizider za dlaboko zameznuvanje. Ispraven i vo ...


11.000 МКД
или предлог цена
28 мај 17:40masina za perenje i susenje koncar analogna 5kg

masina za perenje i susenje koncar analogna 5kg za susenje skoro i...


5.500 МКД
или предлог цена
28 мај 13:56Electrolux pravosmukalka

Se prodava vo Karpoš, Bitola


3.000 МКД
или предлог цена
28 мај 13:25KOMBINIRAN BOJLER NA DRVA I NA STRUJA NOV

Se prodava kombiniran bojler na drva i na struja od 80 litri so emajl...


17.500 МКД
или предлог цена
25 мај 10:50Bojler prohrom 80L

Bojler 80l prohrom so 2 spirali za parno i solarno Telefon za kontak...


По Договор
или предлог цена
25 мај 10:16Продавам машина за сушење Blomberg

Машината е скоро нова неколку пати користена


14.000 МКД
или предлог цена
22 мај 08:34ЗАМРЗНУВАЧ 120л

Се продава замрзнувач 120л. Кончар исправен 2.500 ден во Битола.


2.500 МКД
или предлог цена
22 мај 07:11Friziderce gorenje 50L

Se prodava friziderce gorenje 50L vo dobra sostojba ispravno


2.500 МКД
или предлог цена
20 мај 11:37Се продава Бојлер - прохромен

Половен, од 80 литри. Бојлерот не е исправен(грејачот е расипан), се...


5.000 МКД
или предлог цена
18 мај 21:34Pravosmukalka (Правосмукалка)

Prodavam pravosmukalka na delovi. Modelot e prikazan na slikata. T...


111.111.111 €
или предлог цена
18 мај 12:29Машина Candy за перење и сушење на алишта.

Се продава половна машина за перење и сушење во исправна состојба. ...


100 €
или предлог цена
18 мај 11:05Prodavam BAGAT masina za sienje

Prodavam masina za sienje BAGAT


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 19:50Соковник Power Juicer

Се продава соковник Power Juicer, во одлична состојба. Соковникот "P...


5.000 МКД
или предлог цена
17 мај 13:17Whirlpool BEKO Indesit Gorenje Bosh i dr.

Mozi i na delovi se sto vi treba Tel.075 557 111 Goran


20 €
или предлог цена
16 мај 13:43Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам