Куманово
                           
213 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:21SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Се изнајмува нов луксузно наместен стан за краток престој од неколку ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:21SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:21IZDAVA SE STAN

Se izdava STAN na Oktomvrisku karsi gratsku pekaru na prv sprat stan ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 12:08Se prodava stan na Oktomvriska revolucija od 62m2

Se prodava stan od 62m2 podrumska prostorija od 5m2.


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 11:37BARAM STAN DO 65m2!!

Ponudete stan do 65 m2 kumanovo so realna cena


3 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 01:492 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 20:27Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1350 e...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.250 €
Куманово

Станови

Вчера 16:27Se izdava celosno renoviran

.. SE PRODAVA... Stanot e celisno renoviran. Se naogja na prv sprat n...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:46Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:10Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 08:56Se prodava nov stan

Stanot e vo izgradba i e vnesen vo katasrat so predbeleska na moe ime...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 сеп 13:00Нов стан од 35 м2 во центар - ВЕДНАШ ВСЕЛИВ!!

Се продава веднаш вселив нов стан од 35 м2 во центарот на Куманово (д...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 сеп 09:28Се продава плац за изградба на зграда позади МОНОПОЛ

Се продава плац во идеален дел на градот. Локација: зад МОНОПОЛ. Идеа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 20:36Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 19:20se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


52.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 13:10Дуплекси во изградба

Се продаваат луксузни дуплекси (penthouse) во изградба! Достапна ква...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 11:58Станови Archome Куманово

Се продаваат станови во изградба на ул. 3МУБ до Макпетрол ( Кумано...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 11:58STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


135.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 сеп 19:11Prodavam stan VO STROG CENTAR

Stanot e na prv kat, vo odlicna sostojba, iako e vo centar, poradi po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

25 сеп 12:09STAN VO STROG CENTAR

Se prodava stan od 59m2 vo strog centar na gradot so sopstven podrum ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

25 сеп 11:30IZDAVA SE STAN

Izdava se stan na Oktomvrisku revoluciju karsi gradsku pekaru na prv ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

24 сеп 15:01Se prodava stan vo Divo Naselje

Se prodava stan vo Divo Naselje Vo zgrada na Keleshov. Info na 0722...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

23 сеп 19:59STAN NA OKTOMVRISKA

STANOT E TROSOBEN SO MNOGU UBAV RASPORED VO TAA KVADRATURA NE SE PISA...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

23 сеп 01:14Se izdrava stan vo zgrada Piano Prestige

Se izdava stan 55m2 za domuvanje ili biznis (kancelarija ili sl.) St...


320 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 сеп 13:00Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran


950 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 сеп 16:38СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!

Се продава празен стан 64м² на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 ка...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 сеп 19:24Se prodava stan

Se prodava stan vo odlicna sostojba skoro nov tel za informacii:071/2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 сеп 17:40KUPUVAM STAN VO KUMANOVO

Kupuvam stan vo Kumanovo, lokacija Oktomvriska, III MUB... ili slicno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 сеп 08:27Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 сеп 18:26Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

16 сеп 18:26Трособни станови Куманово

Се продаваат трособни станови во изградба, веднаш до Макпетрол на бул...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 сеп 09:09PRODAVAM STAN

Prodavam stan vo Garnizon vo Kumanovi tel.za inforacj 071 363 240


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 сеп 17:35Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo

Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo nad Viktor iLi porane$en SuperM...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 сеп 23:55Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

12 сеп 23:25Stan Garnizon

Se prodava stan vo garnizon na 7mi sprat so lift i podrum 071845997 D...


50.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

12 сеп 19:38Kupuvam stan od 70 do 80 kvadrati

Plakam kes moze i 2 po 50 kvadrati


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 22:10Stan Kumanovo

Prodavam stan vo Kumanovo 60 m2 vo naselba Kolonija


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 19:40Се издава стан

Се издава стан спроти гостилница Дома во строгиот центар на градот по...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

11 сеп 18:35Stan vo dzon kenedi nova gradba

Se prodava stan nova gradba 109 kvadrati 4 sobi znaci salon so kujna ...


100.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

09 сеп 11:51Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам