706 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se iznajmuva atraktiven deloven prostor

Se izdava deloven prostor na odlicna lokacija vednas do market Tus. O...


1 €
или предлог цена
02 ное 17:46Промовирано

Stan , baraka..

Se prodava stan baraka na Ul Sutjenska br 16 ,, Stara gradba , treb...


18.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 15:17Се продава целосно наместен стан во зграда "Niko Home"

Стан од 73м2 + 17м2 паркинг место во подземна гаража! Тел за конта...


100.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Продажба на станови, Штип Центар

Предпродажба на станови во центарот на Штип тел за контакт : 070 322...


950 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 13:00Se prodava kukja / plac za izgradba

Se prodava kukja na prekrasno mesto na ulica Kosovska broj 103, vnatr...


22.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Куќа во Штипско Ново Село

Се продава куќа на прекрасна локација во Штипско Ново Село, веднаш на...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:51Plac i kuka do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


25.950 €
или предлог цена
Денес 10:21Stara Kuka i plac do golemata bolnica mozna zamena itnoo

ИТНО! Се продава плац (П+2) и посебна стара ќука на два спрата од 61 ...


26.000 €
или предлог цена
Денес 10:21Se PRODAVA STAN VO MLEKARA DO ANGELS KAFE

SE PRODAVA


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Денес 08:42Kupuvam Garaza vo 8mi noemvri

Kupavam garaza vo 8mi noemvri - do toso arsov ……SAMO REALNI PONUDI...


4 €
или предлог цена
Штип

Гаражи

Денес 08:37Деловен простор

Се издава деловен простор на атрактивна локација во центарот на градо...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Денес 08:23Се издава дуќан во центар на Штип

Се ИЗДАВА деловен простор (дуќан) на ексклузивна локација во центар н...


14 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 23:39Stanbeno - Deloven prostor 85m2 vo STIIP

ИЗДАВАМ НОВ, Станбено-Деловен простор во зграда ПОРТА ПРОЛЕТ на 4-ти ...


1.111 €
или предлог цена
Вчера 23:39Se prodava kukja

Se prod.sprat od kuka poseben vlez na prvi kat vo centar na gradot ul...


По Договор
или предлог цена
Вчера 22:44Се продава или се издава прекрасен локал во центар.

Објектот е 170 м2.во близина на Хотел Оаза.за повеќе информации јавет...


1 €
или предлог цена
Вчера 20:40Се издава стан во центарот на Штип

Се издава спрат од кука во центарот на Штип Инфо на телефон: 07034...


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 20:24Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vonaselba Cardaklija

Se iznajmuva ili prodava deloven objekt vo naselba Cardaklija 50m2


1 €
или предлог цена
Вчера 17:39  НОВ ОГЛАС

Se prodava kuka vo centar

Se prodava kuka vo centarot na gradot na 2 sprata 280m2 kaj gradskata...


100.000 €
или предлог цена
Вчера 17:07Samostalna Kuka so dopolnitelen plac so markica

Se prodava kuka od 500 kvadrati so dvorno mesto na koe ima legalen v...


35 €
или предлог цена
Вчера 14:20Nov Deloven Prostor - dukan vo centarot na gradot Stip

Se prodava/Iznajmuva Deloven Prostor/Dukan vo centarot na gradot Pri...


1 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 13:28Se izdava prostor za proslava na Nova Godina

Se izdava prostor za proslava (Nova Godina) obezbedeno e ozvucuvanje,...


1 €
или предлог цена
Вчера 12:36Se prodava stan na odlicna lokacija39

Se prodava stan vo stip na odlicna lokacija, na 300m do trgovskiot ce...


39.500 €
или предлог цена
Штип

Станови

Вчера 10:50Горно Мало

Се продава деловен простор на ул.Добре Радосавлев 7-А - ул.Иво Лола Р...


40.000 €
или предлог цена
Штип

Дуќани

Вчера 08:43VIKENDICA

Lokacija 8-mi kilometar, Stip. Informacii SAMO na tel. 071270379. Ne ...


По Договор
или предлог цена
01 дек 21:58iznajmuvam deloven prostor

iznajmuvam deloven prostor pozadi trgovski inf na tel 070346688


По Договор
или предлог цена
Штип

Дуќани

01 дек 21:54Kupuvam ednosoben/dvosoben stan

Kupuvam ednosoben ili dvosoben stan vo Stip


1 €
или предлог цена
Штип

Станови

01 дек 19:51ШТИП с ДРАГОЕВО НИВА ( НИВИ )

- СЕ ПРОДАВААТ 2 НИВИ ВО СЕЛО ДРАГОЕВО ШТИПСКО - 2 СЕ ЧИСТ ИМОТЕН ЛИ...


1 €
или предлог цена
01 дек 17:36SE PRODAVA KUKA NA EKSLUZIVNA LOKACIJA VO CENTARO NA Stip

Se prodava kuka so pogled kon centarot na Stip pozadi Sobranie Kukat...


1 €
или предлог цена
01 дек 16:09Se prodava ili zamenuva kuka

Se prodava ili zamenuva Kuka za Stan, moze da se vide vo sekoe vreme,...


По Договор
или предлог цена
01 дек 12:06EVTINO, plodna niva vo naselba Babi, Stip

ЕВТИНО,Плодно земјиште во населба Баби-Штип, место викано Езеро (пора...


1 €
или предлог цена
01 дек 09:33ATRAKTIVNO GRADEZNO ZEMJISTE VO STIP

Se prodava gradezna urbanizirana parcela od 2036 m2 so markica za gra...


По Договор
или предлог цена
01 дек 09:25Plac vo gradezen reon Pluzdino

Se prodava gradezno zemjishte so povrshina od 3828m2 vo mesnost Pluzd...


22.000 €
или предлог цена
30 ное 22:07Kukja vo 3 Cheshmi

Kukja za dve semejstva vo naselba 3 Cheshmi. Vredi da se vidi na lice...


1 €
или предлог цена
30 ное 22:03Se izdava Stan vo Stip

Izdavam ednosoben stan vo centar, vo zgrada do turskoto skolo.Greenje...


6.200 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 21:58ITNO Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
30 ное 21:42Nivi so gradezno zemjiste

se prodavaat 2 nivi so gradezno zemjiste 3400 m2 vo Prebeg, na 200m ...


1 €
или предлог цена
30 ное 21:42Kupuvam garsonjera vo stip do 35 m2

Kupuvam garsonjera vo stip do 10000 eu info na email


10.000 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 15:25Se izdava apartman vo centar_STIP

APARTMANOT KE BIDE SLOBODEN OD 01.02.2023-(od 01 Februari)!!!MOMENTAL...


3 €
или предлог цена
Штип

Станови

30 ное 15:22DELOVEN PROSTOR 170m2_STIP_CENTAR

Se izdava deloven prostor od 170 m2,vo centarot na Stip,na ulica Blag...


350 €
или предлог цена
30 ное 15:21Iznajmuvam Dukan na Vanco Prke 24m2

Se izdava dukan ( deloven prostor ) vo strogiot centar, na ednosmeran...


1 МКД
или предлог цена
Штип

Дуќани

30 ное 15:15Se izdava objekt na odlicna lokacija

Objektot se naoga vo naselba Babi vednas do detska gradinka. Objektot...


1 €
или предлог цена
30 ное 12:51Страна 1 од 18

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам