Куманово
                           
187 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR NA GRADOT

Stanot se naogja vo Kumanovo i e kompletno renoviran. So komplet novi...


220 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 16:46Промовирано

Se Prodava stan

Se prodava stan vo centarot na gradot so pogled na plostadot


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 13:00Se izdava nov i opremen apartman

Se izdava nov dosega nevseluvan kompletno opremen apartman vo naselba...


350 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:48SE IZDAVA NAMESTEN STANBEN PROSTOR

Se izdava nov i celosno namesten I opremen stanben prostor. Cenata e...


350 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Денес 10:47SE iznajmuva stan namesten

SE iznajmuva stan pogoden za cela familija kompletno namesten so ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 19:37Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 16:10Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:33Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 10:33Izdavam apartman studio stan kratok dolg prestij

Izdavam pod kirija garsonjera komplet namestena, karsi slatkarnuca ju...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 06:38Се продава стан

Се продава стан на улица Иво Лола Рибар бр 112 во зграда на Сетек. Дн...


1.050 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 ное 19:48Se prodava Stan

Se prodava Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kruzniot te...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

24 ное 19:13Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


900 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 ное 18:24Se prodava komplet renoviran stan

Se prodava stan 75 m2 vo nas. Trgovski 5ti kat Kompletno renoviran ...


7 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 ное 10:51Се продава стан на Доне Божинов

⚠️ Се продава стан со вкупна површина од 53m2, - Подрум од 20m2 -...


840 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 ное 10:12Се продава стан во центарот на градот (Гарнизон)

⚠️ Се продава стан со вкупна површина од 68m2 - Подрум - Лоциран...


820 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 ное 10:09se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


54.500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 ное 09:39Трособни станови Куманово

Се продаваат трособни станови во изградба, веднаш до Макпетрол на бул...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

22 ное 08:53Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 ное 19:34Нов стан од 35 м2 во центар - ВЕДНАШ ВСЕЛИВ!!

Се продава веднаш вселив нов стан од 35 м2 во центарот на Куманово (д...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 ное 07:58Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran so namestaj nov ne koristen :kujna,det...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 ное 08:23Издавам стан

Издавам ексклузивно наместен еднособен стан во центар на градот. Цена...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

19 ное 21:44STAN VO GARNIZON

Prodavam stan vo garnizon informacii tel.071363 240. KUMANOVO


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 20:13SE IZDAVA NAMESTEN STAN VO CENTAR NA GRADOT

Stanot se naogja vo Kumanovo i e kompletno renoviran. So komplet novi...


220 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 16:46SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 15:56KUPUVAM GARSONJERA PONUDETE !

KUPUVAM GARSONJERA ILI DVOSOBEN STAN DO 40 M2 . PONUDETE PLAKJAM VEDN...


30 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 15:56SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 15:56Se izdava stan pod kirija na podolg period

Stan na 3MUB(poranesna Forma Nova) polunamesten za podolg period od 6...


220 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 10:58Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1350 e...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

18 ное 06:39se prodava nova garsonjera

se prodava nova garsonjera


65.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 ное 22:04Se izdava namesten stan vo centar 250 Evra mesec

Se izdava kompletno ureden i opremen stanben prostor vo centar, nad P...


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 ное 23:39Kupuvam stan na koj mu e hitno placam kess

Tel:078291358 skopje, kumanovo


49.999 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 ное 15:20SE IZDAVA STAN

Se izdava trosoben namesten stan Ul.Leskovacka 55


250 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 ное 19:07Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

14 ное 11:44Станови Archome Куманово

Се продаваат станови во изградба на ул. 3МУБ до Макпетрол ( Кумано...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

14 ное 10:59STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

13 ное 14:39Се продава стан

Се продава гарсоњерка со површина од 28 м2. Објектот е во тек на игра...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

10 ное 16:22se prodava stan shitet banesa

se prodava stan na prizemje


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

06 ное 14:17Издава се стан, Куманово куде кошеви/Трговски

КУМАНОВО - ул. ЛЕСКОВАЧКА бр. 46, Трговски куде кошеви


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

04 ное 22:202 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


90.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 ное 16:37Se prodava stan

Se prodava namesten stan, od 120 kvadrati na ulica Ljupco Arsov. Info...


11.111.111 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 окт 16:34Se izdava celosno renoviran

SE PRODAVA. FIKSNA CENA 72000 EVRA. Stanot e celisno renoviran. Se ...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

31 окт 15:23Страна 1 од 5

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам