Куманово
                           
85 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVAM DUCAN

Ducanot se naogja na 3 MUB, na mnogu dobra lokacija. Cena po dogovor.


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 19:54SE PRODAVA DUKJAN NA III MUB 74 M2

Se prodava lokal na ulica III MUB od 74 m2,Disko Party -moze i komple...


950 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 13:00Dukjan

Se izdava dukjan pod kirija78m2 Ul530 Br37 Pukovsko na glaven pat. ...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

Вчера 01:47Se izdava ducan

se izdava ducan 25 m2 vo centar na ulica ilindenska 40 , kompletno ...


2 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 дек 11:30Деловен простор на Октомвриска Револуција, поранешен БИРТЕКС

Се издава деловен простор од 250 м2 и магацински простор од 110 м2 на...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 дек 11:01Се издава деловен простор (поранешен “Биртекс”)

Се издава деловен простор (250 м2) со магацин (110 м2) - поранешен “...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 ное 21:45DUCAN OD 35 M2 NA NAGORICKI SOKAK (KARSI KOBRA)

Se prodava ducan od 35 m2 na ul. Ivo Lola Ribar (Nagoricki Sokak) ved...


42.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

30 ное 09:04Се издава дуќан

Се издава дуќан на улица Октомвриска Револуцуја бр.49


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

29 ное 21:30SE IZDAVA DUKJAN VO ZELEN RID-KUMANOVO

SE IZDAVA DUKJANCE VEDNAS KARSI NOVITE ZGRADI


120 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

28 ное 12:19Se izdava deloven prostor na prekrasna lokacija

Se izdava deloven prostor/dukan na prekrasna lokacija na ul. Marsal T...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 ное 20:30SE IZDAVA DUKJAN VO SREDOREK

DUKJANOT SE NAOGJA SPROTI KLADILNICATA ZLATNA KOPACKA I SPROTI DIM MA...


7 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
550 €
Куманово

Дуќани

27 ное 18:40Se izdava Ducan

Ducanot se naodja na Oktomvriska Revolucija br:11 od 70 m2 nasproti T...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 ное 21:31Се издава дуќан под кирија

Дуќанот е нов до сега не е издаван под кирија,со површина од 20 m2, с...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

15 ное 13:47Se izdava Ducan

Se izdava ili prodava Ducan od 69 sqm na Bulevar Treta MUB 172. Lokal...


350 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 ное 12:37DUKJAN NA TRETA MUB

Se prodava dukjan na treta mub,dukjanot e 93 m2,Cena e 990 evra po m2


990 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 ное 11:45ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО

Деловен простор во строгиот центар на Куманово, на улица „Илинденска“...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 ное 22:43SE IZDAVA

Se izdava deloven prostor vo strog centar od 80m2 na 1sprat sproti g...


3 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
330 €
Куманово

Дуќани

27 окт 20:11SE IZDAVA DUKJAN NA 3-TA MUB

Se izdava dukjan na 3ta mub vednas do gostilnica doma na noviot kruze...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

01 окт 17:49Se prodava ili izdava ducan od 36m2

Ducanot se naoca na ul. Gucman ispod (korner skara na kilo)


700 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 сеп 19:48Куманово

Се изнајмува дуќан во центар на Куманово! Ул. Илинденска 36а


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 сеп 14:49Se izdava deloven prostor OKTOMVRISKA REVOLUCIJA

Se izdava deloven prostor vo ulica Oktomvriska Revolucija br.36, loka...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

07 сеп 19:38Бул 3-та МУБ

Се продава дуќан на ул. 3-та МУБ бр 52, на приземје во стамбена зград...


1.800 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

25 авг 14:50SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR OD 32 m2

DELOVNIOT PROSTOR SE NAODjA NA UL. OKTOMVRISKA REVOLUCIJA BR.11 VO ...


36.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 авг 23:02Se izdava dukjan inf na 070236090

Se izdava dukjan karsi shkola Toli Zordomis informacii samo na 070236...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 авг 10:30Se izdava dukjan

dukjan 40 kvadrat + dvorno mesto i maganic vo dvorot cena po dogovor ...


333 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 авг 20:49shitet lokali

shitet lokali ne lokalitetin e garnizonit ne katin e trete permbi caf...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

27 јул 10:01Se iznajmuvaat pod kirija 4dukjani EFTINO

Dukjan 1- 34m2 so 2wc m/z so klima 250evra Dukjan 2-27m2 so 1wc so k...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

21 јул 13:54Se izdava dukan

Se izdava dukan vo Banevotrlo 30kv so pred wc i wc mesecna kirija 100...


100 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

09 јул 10:26Се продава/издава дуќан - трафика под Рим-Париз

Prodavam(izdavam ducan od 8kvadratni metri( trafika ispod Rim-Paris) ...


1 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 јул 12:16Dukan na idealna lokacija

Se izdava dukan na super lokacija, 44m2, toalet, klima (magacince 3m2...


21.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Дуќани

19 јун 20:35Izdavam lokal

95m2 lokal so poseben prostor od 30m2 na najprometno mesto vo Kumanov...


555 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мај 21:26SE IZDAVA DUKJAN

Se izdava dukjan na ulica Goce Delcev od 75 m2. Za povekje informacii...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

18 мај 01:57Se prodava dukjan vo strog centar (Suma)

Se prodava dukjan od 82m2, se sostoii od edna golema prostorija, plus...


120.000 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

16 мај 22:10Се продава дуќан на одлична локација во Куманово

Се продава дуќан 45 м2 на одлична локација за повеќе намени , во Кума...


58.500 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

04 мај 14:37Se izdava deloven prostor vo naselba Zelen Rid

60m2 deloven prostor vo naselba Zelen rid


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

06 апр 00:54Se prodava deloven prostor na ul. Dimitar Vlahov (Kumanovo)

Se prodava odlicen deloven prostor na ul. Dimitar Vlahov br. 52 ( trg...


35.750 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

02 апр 17:38СЕ ИЗДАВА ДУЌАН ОД 286 м2ВО ЦЕНТАР НА КУМАНОВО

Се издава дуќан на атрактивна локација во центар на Куманово. ул. До...


5 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

23 мар 11:09Se izdava dukan - deloven prostor od 80m2 vo strog centar

Dukanot se naogja vo centar na Kumanovo na ul. Kiril i Metodi vednas ...


250 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

10 мар 06:06Se izdava podrum vo centar na zelen pazar Kumanovo

se izdava podrum 120 kvadrata vo exstra sostojba vo perfektna lokacia...


1 €
или предлог цена
Куманово

Дуќани

24 фев 20:33Се продава/издава деловен/станбен простор во Куманово

Се продава/издава деловен и станбен простор во центарот на Куманово, ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Дуќани

22 фев 15:44Страна 1 од 3

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам