Гостивар
                   
2265 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Touareg

Volkswagen Touareg 3.0 TDI V6 4Motion 180kw(245ks) Avtomatik DSG •Ca...


18 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

05 јун 00:29Промовирано

**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


80.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
81.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

Seat Altea 160KS Sport / Automatic DSG Full oprema

Seat Altea 1.8 160 KS 2009 Se prodava Seat Altea poradi kupuvanje na...


75 МКД
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

04 јун 18:44Промовирано

Se prodava Ford Fiesta

Kolata e vo top sostojba.napraven golem servis.registriran na 05 09....


5.100 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:53OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 120PS COSMO 2007/6GOD

OPEL ZAFIRA 1.9 CDTI 88KW 120PS 2007/6GOD FULL OPREMA COSMO MODEL 7 S...


3.650 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:47••ALFA ROMEO 147 1.6 TWIN SPARK 77 KW 2007 REG••PERFEKTNA••

--ODGOVARA ZA VOZAC POCETNIK-- --REGISTRIRANA DO 04.02.2024 GODINA-- ...


2.550 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:25AUDI A3 1.9 TDI 105 KS SPORTLINE

SE PRODAVA AUDI A3 1.9 TDI 77 KW 105 KS 2006 GODINA PLATENI SE SITE D...


5.700 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
5.800 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:00AUDI A4 2.0 TDI 170 KS S LINE REG PERFEKTNO

SE PRODAVA AUDI A4 2.0 TDI 170 KS 6 BRZINI S LINE 2009 GODINA VO PERF...


9.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 09:00VW GOLF 6 2.0 TDI 110 KS HIGHLINE REG

SE PRODAVA VW GOLF 6 2.0 TDI 81 KW 110 KS HIGHLINE MODEL 2009 GODINA ...


6.800 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
6.900 €
Гостивар

Автомобили

Денес 09:00Preden branik za skoda fabija

Se prodava nov preden branik za skoda fabija za model od 2005 do 2008.


1 €
или предлог цена
Денес 08:49Elektricen trotinet Hamachi

Se prodava elektricen trotinet koristen samo 1dna sezona vo odlicna s...


13.000 МКД
или предлог цена
Денес 08:49BMW 320D 184 PS,SPORT MODEL/MOZNA ZAMENA

BMW 320d 2.0 / (184k4) -ГОДИНА 2012 година -КИЛОМЕТРАЖА 185.000km ...


15.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:48MERCEDES ML320CDI 4MATIC REDIZAJN/MOZNA ZAMENA

Se prodava Mercedes ML320 BlueTech 2010 godina Oprema: Greachi na s...


13.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:48SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2010/2011

🚗 SUBARU JUSTY 1.3 I 4X4 - 2011 godina ✅️Registrirana cela godina ...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:48VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI

VW PASSAT 1.6 TDI 105 KS HIGHLINE NAVI FULL ✅️NAJDOBRIOT 1.6 TDI BL...


9.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 08:48Passat bez mana

Prodavam passat bez nikakva mana so registracija i zelen karton uste ...


10.300 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
11.000 €
Гостивар

Автомобили

Денес 08:39Вршиме ископ со 4тонски багер

Вршиме ископи со мал и голем багер за канализација, темели, канали, ...


Денес 07:19Pezo 1007 .1,4 hdi

Odlicna sostojba,full oprema, registrirano cela godina mnogu ekonomic...


2.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 02:30Opel astra bertone 2.2 benzin 2003 CH Kola

Se prodava opel astra bertone 2.2 2003 kolata e vo perfektna sostojba...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
3.500 €
Гостивар

Автомобили

Денес 01:01MERCEDES A 170 I BlueEFFICIENCY UVOZ OD SVAJCARIA

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


5.700 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:17  НОВ ОГЛАС

SUZUKI SX4 1.6I 4WD UVOZ OD SVAJCARIA EXTRA SACUVANO

UVEZENO OD SVAJCARIA PLATENI SE SITE DAVACKI DO REGISTRACIA NA MK T...


5.750 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Денес 00:00  НОВ ОГЛАС

Golf 6 - Automatic 2011

Se prodava Golf VI 1.6 TDI so edno crveno. Automatic so Dsg Menjac, V...


По Договор
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 23:07Range Rover HSE hybrid 3.0D 2017

Full (ama stvarno) oprema 3.0 Diesel Hybrid HSE oprema, 117000 km Po...


52.000 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:59Seat Ibiza 1.4 tdi 2011ta

Se prodava seat ibiza 1.4 tdi 85 ks racen menjac 5 vrati Klima E...


5.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 22:58VOLKSWAGEN POLO 1.4 TDI 2006 GODINA

Prodavam Volkswagen Polo 2006 Godina 1.4 TDI 51KW-69ks Mnogu Ekonomic...


3.800 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:57VW GOLF 5 1.9TDI 105KS 6BRZINI KLIMATRONIK NEUVEZUVAN

VW GOLF 5 1.9 TDI 77kw-105ks 2004 Godina NEUVEZUVAN KUPEN VO PORSCHE...


4.300 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 21:57Prekrasen suzuki intruder

Se prodava Suzuki intruder 2007god. vo prekrasna sostojba bez vloz...


6.500 €
или предлог цена
- 13 % Попуст
7.500 €
Вчера 20:43Daihatsu Sirion 1.3 Benzin (Toyota Motor)

Se prods a ili menuva Sirion 2007 god kompletno servisiran novi gumi ...


3.650 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
3.700 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 19:45Branik za audi a4 b8

Branik za audi a4 b8 komplet so maska i reshetki za maglenki


130 €
или предлог цена
Вчера 18:10bmw 7 215.55.18

ne se vareni ne se farbani so gumi continental 2019 god izvadeni od b...


Вчера 17:55  НОВ ОГЛАС

Kupuvam avtomatik menuvac za Passat 2002 god.

Kupuvam avtomatik menuvac za Passat 1.9 tdi 96KW od 2002 god.


150 €
или предлог цена
Вчера 17:43Peugeot 106

Peugeot 106 1.4 Benzin 1200€


1.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 15:04Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw

Se prodava Audi a3 2008g.1.9tdi 77kw socuvano komplet navremeno servi...


6.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
6.200 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 14:22Puz za e46 vo ispravna sostojba

So garancija deka e ispravna sostojba


99 €
или предлог цена
Вчера 13:36Puz za golf5 turan passat

Puzot e vo ispravna sostojba so garancija


100 €
или предлог цена
Вчера 13:36225 40 18/ 4 letni gumi

Gumite se samo edna sezona vozeni. Rezervna 135/80/14-30e Rezervna ...


50 €
или предлог цена
Вчера 13:36Smax 18d mozna I zamena

Smax 18d kolata e sve ok registrirana samo sofersajbna e puknata


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:36Renaul Megane 2008 Extra

Se prodava mnogu socuvano vozilo,poseduva dizel motor 1.5,mnogu mala ...


11 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:32GRANDE PUNTO 1.9 JTD KRCKA

Se prodava grande punto vo odlicna sostojba,domakjinski odrzuvano. te...


3.399 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:24Santa Fe so 130.000km realni

Se prodava Hyundai Santa Fe 2003 god. 2WD (pogon napred,patnichki dji...


3.999 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:24**** NOVO **** LandRover Range Rover Sport

Se prodava vozilo vo perfektna sostojba kupeno i odrzavano vo ovlaste...


80.500 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
81.000 €
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Mercedes E250 Coupe

Mercedes E250 CDİ Coupe. AMG Paket Panorama. 2009Godina. 250.000Klm....


11.500 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin

Se prodava Volkswagen Polo 1.2 Benzin -Kupena od Porsche Makedonija...


5.200 €
или предлог цена
Гостивар

Автомобили

Вчера 13:00Страна 1 од 57

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам