Кавадарци
                           
607 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Се продава куќа

Куќата е со приземје, спрат и подрум. Исто така има двор и гаража. Ку...


105.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

14 ное 16:42Промовирано

Се издава Гарсоњера

Се издава Гарсоњера во Силекс Зградите


9.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 дек 23:00Промовирано

Купувам куќа

Купувам куќа во кавадарци. да има услови за живењее... Тел: 078 237 ...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
60.000 €
Кавадарци

Куќи / Вили

Денес 00:10Lozje/Plac

Za poveke info: ☎️ 075537015 / ILIJA


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 18:02SE IZDAVA NOV DELOVNO/STANBEN PROSTOR

Stanot se naogja na ulica zelen pazar, strog centar sproti gradski ze...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 17:49Se prodava niva vo indusriskata zona

Se prodava niva vo industriskata zona vo kavadarci vesnash nad carins...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 16:38IZDAVAM PRAZEN STAN.

SE IZDAVA PRAZEN STAN VO BLIZINA NA SKOLOTO GOCE DELCEV, POTOCNO VO...


8.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 15:46  НОВ ОГЛАС

Tikvesko Ezero- BRUSANI Lozje

Prodavam lozje na Tikvesko ezero 1 ha zasadeno so 3600 pracki vran...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 14:33Се продава лозје

Се продава лозје наспроти ДРЕКСЛМАЈЕР позади плацот на ОРКАН ИМПЕКС в...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 14:29  НОВ ОГЛАС

Се продава куќа

Се продава куќа на ул.Словенска бр.28 во Кавадарци лепенка со стар и ...


120.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 14:26  НОВ ОГЛАС

Lozje

Se prodava lozje 8 dekari vo blizina na gradot,od levata strana na pa...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 14:16Se prodava nova kuka na dobra lokacija

Se prodava kuka vo Kavadarci, ne opremena na ekskluzivna lokacija na ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

Вчера 14:02Se prodava smederevka i vranec

Se prodava 5 dekara smederevka


3.200 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:30Се продава нива од 7 декари

Се продава нива од 7 декари под вода во близина на винарија Мовино па...


6.150 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:25Се продава лозје сорта вранец

Се продава лозје сорта вранец до самиот пункт над село паликура со по...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 13:25СЕ ИЗДАВА ДУЌАН, СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава дуќан 21 м2 во строгиот центар. Реновиран, со тоалет, зашти...


13.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 12:49СЕ ИЗДАВА ЗА ПОДОЛГ И КРАТОК ПРЕСТОЈ - ЦЕНТАР

Се издава за подолг и краток престој ,стан во строг центар -плоштад ,...


1.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

Вчера 11:26Дуќан Нов Центар Кавадарци

Се издава дуќан во новиот центар во Кавадарци. Погоден е за секаква ...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

Вчера 11:17Лозје на Копачот кај Кавадарци

Се продава лозје во место викано Копачот (парцела бр. 9108), на патот...


7 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 09:46Земјиште на Копачот

Се продава земјиште (старо лозје) во место викано Копачот (парцела бр...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 09:46Земјиште спроти Хотел „Фени“ во Кавадарци

Се продава земјиште (парцела бр. 10032/1) веднаш спроти Хотел „Фени“ ...


50 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
60 €
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 09:46Urbanizirani gradezni placevi vo Kavadarci

Se prodavaat urbanizirani gradezni placevi na odlicna lokacija nad st...


37 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 08:11Градежен плац на Дисанска

Се продава урбанизиран градежен плац,со чист имотен лист и со Геодетѕ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

Вчера 04:40Се издава Гарсоњера

Се издава Гарсоњера во Силекс Зградите


9.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 дек 23:00MOKLISTE NIVA ZA PLACEVI NAD BRANATA

NIVATA E NA 120 METRA NAD BRANATA SE PRODAVA CELA BEZ DELENJE CIST ...


20 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 21:40Се продава плац во с.Конопиште

Се продава плац во с. Конопиште на излезот према с.Бошава со површин...


6 €
или предлог цена
Кавадарци

Викенд куќи

08 дек 21:33Се продава нива/ градежно земјиште за плацеви или панели

Се продава нива/неизградено земјиште со површина од 4644 м2 во меснос...


5 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 20:57Se prodava plac za kukja

Се продава плац од 470м2 над новата болница улица 25 мај,урбанизирано...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 20:34Gradezno zemjiste Plac

Se prodava gradezno urbanizirano zemjiste nad gradskiot stadion vo Ka...


14 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 20:06Se izdava dukjan na Ul Resavska br 11

Dukjan od 90m2 se izdava Segasen dneven centar za decinja I privatn...


1 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

08 дек 19:38Продажба на 6 плаца од 500м2

Се продаваат плацеви за индивидуално домување со квадратура од 500м2 ...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 19:38Продавам земјоделско земјиште на поволна локација

Се продава нива 8000м2 по должината на патниот правец Кавадарци- Воз...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 19:38Се продава стан во Кавадарци

Се продава стан во Кавадарци во близина на градскиот парк комплетно н...


По Договор
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 дек 18:53Prodavam niva vo atarot Belgrad ovcka reka.

Se prodava niva vo atarot Belgrad ovcka reka so imoten list 4200m2 po...


1.300 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 18:34Prodavam niva vo atarot Anzovec Resavsko.

Nivata e 5800m2 so imoten list vo Anzovec resavsko pogodna za lozov n...


1.400 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 18:34zemja za fotovoltaicni paneli

Се продава/издава атрактивно земјиште од 7 декари (7000м2) за поставу...


10 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 17:03Se prodava stara kukja vo s.Vozarci

Stara kukja so voda, struja, kanalizacija,industriska voda


13 €
или предлог цена
Кавадарци

Куќи / Вили

08 дек 16:51СЕ ИЗДАВА СПРАТ ОД КУЌА 80М2/SE IZDAVA SPRAT OD KUKA 80 М2

Издавам спрат од куќа од 80/м2 за домување или деловен простор во бли...


350 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 дек 15:15Se prodava lozje (лозје)

Se prodava lozje vo s.Dabniste so povrsina od 8dekari. 4dekara smede...


1 €
или предлог цена
Кавадарци

Плацеви и Ниви

08 дек 13:06KUPUVAM STAN

KUPUVAM STAN VO NOVIOT CENTAR NA KAVADARCI SO CENA OD OKOLU 42 000 E...


42.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 дек 13:04Se prodava dukan na gradski zelen pazar

Se prodava dukan na gradski zelen pazar Info /070 628 082


80.000 €
или предлог цена
Кавадарци

Дуќани

08 дек 12:33Se izdava sprat od kuka

Se izdava namesten sprat so dnevna kujna spalna detska soba kupatilo...


15.000 МКД
или предлог цена
Кавадарци

Станови

08 дек 12:33Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам