Кавадарци
Подкатегорија:
                   
50 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdava magacinski prostor

Se izdava magacinski prostor od 100m2. 0d 600m2 Poveke info na 07020...


1 МКД
или предлог цена
Вчера 07:23Se izdava Dukan 120 m2

Se izdava dukan 120m2. na ulica bulevar Makedonija Dukan+Kancelarij...


5 €
или предлог цена
28 ное 10:28Se izdava prostor od 90m2

Se izdava prostor od 90m2 kaj katnata garaza nad policijata. Prostoro...


По Договор
или предлог цена
24 ное 16:01Се изнајмува

Се изнајмува Деловен простор Канцеларија , Дуќан


7.000 МКД
или предлог цена
16 ное 21:10се продава или изнајмува хала

se izdava i prodava hala dve ladnjaci odvoeni 500 m2 viljuskar na ...


111 €
или предлог цена
12 ное 07:58Се издава дуќан во нов центар

Се издава дуќан наменет за канцеларија лоциран позади рестораните Киц...


1 МКД
или предлог цена
07 ное 13:00Се издава дуќан под ќирија

Се издава дуќан под ќирија се наоѓа на пиринска број 39 контакт за д...


1 €
или предлог цена
03 ное 13:59ИЗНАЈМУВАЊЕ НА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР

КАРАКТЕРИСТИКИ ЗА ДЕЛОВНИОТ ПРОСТОР: • Корисна површина 150 м2 • Ло...


5 €
или предлог цена
31 окт 13:00SE IZDAVA DELOVEN PROSTOR

Se izdava deloven prostor na 6ti sprat Spratot moze dase podele i na ...


По Договор
или предлог цена
23 окт 08:35SE IZDAVAT POVECENAMENSKI OBJEKTI

Objekt A- 1294 m2 B- 643 m2 C- 916 m2 Kontakt Tihomir 072250883


По Договор
или предлог цена
23 окт 08:35СЕ ИЗДАВА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР ВО ЦЕНТРАЛНО ПОДРАЧЈЕ НА ГРАД КАВА

Се издава деловен простор во централно подрачје на град Кавадарци, го...


По Договор
или предлог цена
19 окт 13:00Se prodava deloven objekt

Se prodava deloven objekt vo s sopot Kavadarci. Objektot e so povrsin...


130.000 €
или предлог цена
16 окт 10:33Се изнајмува деловен простор

Се изнајмува деловен простор со површина од 12м2 во близина на првиот...


По Договор
или предлог цена
13 окт 18:53DELOVNI OBJEKTI - HALI - MAGACINSKI PROSTOR

се продаваат деловни објекти во с сопот. 1. 2x730 m2 2. 410 m2 3....


1 €
или предлог цена
13 окт 18:30Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini vo Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
03 окт 15:08Se izdavaat Hali/Hala Magacin/Magacini Kavadarci

Se izdavaat 3 hali vo Avtoremont Glisic pod benzinska pumpa Gala na 5...


По Договор
или предлог цена
03 окт 15:08Се издава/продава деловен простор во Кавадарци

Се издава/продава деловен простор во Кавадарци, во новиот центар, кај...


По Договор
или предлог цена
02 окт 23:39Se izdava/prodava deloven prostor ...

Se izdava/prodava deloven prostor od 112m kvadratni, pogoden za kafic...


По Договор
или предлог цена
27 сеп 13:00Se izdava deloven prostor

Delovniot prostor e 125m2 vo Kavadarci na ul. Mosa pijade bb. Prosto...


По Договор
или предлог цена
20 јул 14:23Се издава деловен простор 110м2 -Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 120m2 Деловниот простор се...


По Договор
или предлог цена
12 јул 15:37Се продава деловен простор во Кичево

Се продава деловен простор со површина од 276 м2 на ул. 11 Септември ...


5.330.786 €
или предлог цена
04 јул 07:34Deloven objekt-VATASA 217m2

Se prodava deloven objekt vo Vatasa na glavna i mnogu frekfrentna uli...


1 €
или предлог цена
19 јун 16:25Se izdava hala vo demir kapija 820 m2

Se izdava/prodava hala vo demir kapija. Prethodno koristena kako konf...


1 €
или предлог цена
11 јун 11:16Се издава деловен простор во центарот Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 42м2 во центарот на Кавадар...


По Договор
или предлог цена
07 апр 15:38Се издаваат ладилници - Кавадарци

Се издаваат 5 ладилници (посебно) со вкупна површина од 1090м2 на ул...


По Договор
или предлог цена
29 мар 11:34Се издава деловен простор - Кавадарци

Се издава деловен простор со површина од 130м2 на улица Западен Булев...


По Договор
или предлог цена
29 мар 11:24Се продава/издава деловен простор 32m2

Се продава/издава деловен простор-дуќан од 32m2 . Се наоѓа на улица ...


1 МКД
или предлог цена
18 мар 13:57Се изнајмува деловен простор - стара Шпаркасе Банка

Се издава деловен простор на одлична локација во Кавадарци. Слободен...


1 €
или предлог цена
08 фев 20:02ДЕЛОВЕН ПРОСТОР со квадратура од 40м3

Имотен лист бр.11931 Кавадарци


30.000 €
или предлог цена
08 фев 13:27Magacin i administrativni prostorii (kancelarii)

КО Глишиќ, Кавадарци Имотен лист 1575 Магацин - приземје 144м2 Кан...


85.000 €
или предлог цена
08 фев 08:42Se izdava deloven prostor

...


По Договор
или предлог цена
03 јан 15:39Se izdava deloven prostor na patot Kavadarci-Negotino

Шифра:PP1029 Се издава нов деловен простор на одлична локација н...


2 €
или предлог цена
28 окт 10:47Се издава деловен простор во Кавадарци спроти River Soft

Се издава деловен простор во Кавадарци наспроти продавницата River So...


По Договор
или предлог цена
02 сеп 13:42Се издава магацински простор

Се издава магацински простор со површина од 80м2 во индустриска зона ...


По Договор
или предлог цена
05 апр 23:02Dukan Дуќан Deloven objekt Деловен објект

Dukan Дуќан Deloven objekt Деловен објект 15м2 Улица Егејска 16 Цен...


5.000 МКД
или предлог цена
31 мар 18:28Se izdava rabotilnica/ magacin

Se izdava rabotilnica/ magacin vo starata fabrika Taska od povrsina 2...


По Договор
или предлог цена
20 мар 12:23SE IZDAVA HALA OD 500m2

se izdava hala od 500m2


1 €
или предлог цена
08 јан 17:44Се издава деловен простор

Се издава деловен простор на ул. Страшо Пинџур бр.59/б- Кавадарци Пов...


100 €
или предлог цена
23 ное 21:28Se prodava shtala/kukja/се продава штала и куќа

700 m2 Struja Voda-priroden izvor Podrum Pogodna infrastruktura-...


1 €
или предлог цена
23 ное 14:23Deloven prostor 90m2

Se izdava deloven prostor. Se naoga odma pod F1 sistemi (noviot cent...


1 €
или предлог цена
14 ное 21:35Страна 1 од 2

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам