Струмица
                           
631 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

НОВ стан од 55м2 во зграда на Жикол нас.Карпош-Струмица

НОВ стан од 55м2/57м2 во зграда на Жикол нас.Карпош - Струмица Стано...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Промовирано

НОВ стан од 137м2 во зграда на Жикол во нас. Карпош-Струмица

НОВ луксузен стан од 137м2 во зграда на Жикол во нас. Карпош - Струми...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Промовирано

KANCELARIJA ZA 12.000 EUR

Se prodava dukan(KANCELARIJA) od 10m2 na atraktivna lokacija, vednash...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Промовирано

kukja

kukjata e vo odlicna sostojba pogodna za ziveenje na tri familii,so t...


111 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 15:42НОВ стан од 55м2 во зграда на Жикол нас.Карпош-Струмица

НОВ стан од 55м2/57м2 во зграда на Жикол нас.Карпош - Струмица Стано...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00НОВ стан од 137м2 во зграда на Жикол во нас. Карпош-Струмица

НОВ луксузен стан од 137м2 во зграда на Жикол во нас. Карпош - Струми...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Se izdava namesten stan

Broj za kontakt 078214963 150m2 4 soben Dupleks 3 terasi Golema ...


380 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Нов стан во градба до 2025год

Стан во градба од 48м2 во зграда на Елком на ул Кирил Динков - Струм...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Стан во градба до 2025год

Стан во градба од 72м2 во зграда на Елком на ул Кирил Динков - Струми...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00KANCELARIJA ZA 12.000 EUR

Se prodava dukan(KANCELARIJA) od 10m2 na atraktivna lokacija, vednash...


12.000 €
или предлог цена
Денес 13:00Нов стан во градба до 2025год

Стан во градба од 119м2 во зграда на Елком на ул Кирил Динков - Струм...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00Стан во градба до 2025год

Стан во градба од 84м2 во зграда на Елком на ул Кирил Динков - Струми...


800 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 13:00SE IZDAVA DUKAN KAJ GLOBAL

SE IZDAVA DUKAN SPROTI GLOBAL. POTOCNO SPROTI MESARNICA LEBED. JAVI S...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 12:55Плац во елитна населба,ексклузивна позиција на две улици

Се продава урбанизирано градежно земјиште 600 m2 во елитната населба...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 09:45Плац во центар

Инвеститорска понуда: продажба на градежен плац 400 м2 со cтара куќа...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 09:45Стан во Центар на Ленинова

Станот е на најубавата локација.Ориентација исток-југ-запад.Информаци...


1 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 09:45Атрактивен плац во центар

Понуда инвестиција плац , со маркица 12х14.Плацот е 400 м2.Маркицата ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 09:44Dukan na atraktivna lokacija 400 kvadrati

Dukanot se naoga na 20 m pred bolnica i na 30 m od skolo .Dukanot e n...


10 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Денес 07:31Stanovi do nova bolnica za izdavanje

Stanovite se nova gradba so komplet kujna i kupatilo a drugo po zelba...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Станови

Денес 07:31SE PRODAVA stara kukja na super lokacija

Kukjata uste ne e prodadena! Se raboti za stara kukja vo Strumica po...


49.900 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Денес 03:40Prodavam plac za gradba od 1075m2 vo Strumica

Prodavam plac za gradba vo Strumica vo tivka zona Sofilar na 500 m od...


33.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Денес 02:02Se iznajmuva kompletno opremen stan

Se izdava nov i kompletno opremen stan na dobra lokacija nasproti res...


250 €
или предлог цена
Струмица

Станови

Вчера 18:31Деловен простор

Се издава деловен простор 135м2, на ул. Климент Охридски 248 (до Елит...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

Вчера 16:17Se prodava vikendica

Se prodava vikendica so dve sobi, bazen i dvorna povrsina so ovostarn...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

Вчера 13:00Niva-plac vo sufilari strumica

Se prodava plac vo oblasta sufilar vo strumica od 3000 m2 Lice za k...


По Договор
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

Вчера 11:59SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR

Se prodava dukan od 10m2 na atraktivna lokacija, vednash do gradska ...


12.000 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
14.500 €
Вчера 09:21Namesten stan vo centar

Se izdava namesten stan vo centarot na Strumica,potocno bul.Leninova ...


230 €
или предлог цена
Струмица

Станови

03 фев 21:54Се издава деловен простор со летна тераса

Се издава деловен простор со летна тераса,во централното градско подр...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

03 фев 19:24НИВА-ОВОШТАРНИК

Се продават 2 ниви овоштарници (2 декари и 3 декари) заградени со бет...


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

03 фев 14:29Se izdava

Se izdava deloven prostor od 50 m2 na bulevar ,,Balkanska,,od 01-03-2...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

03 фев 13:45СЕ ПРОДАВА СТАН 100м2

Се продава стан во Карпош Струмица 100 м2 трособен со две спални со...


79.000 €
или предлог цена
Струмица

Станови

03 фев 08:32Kukja vo Dobrejci - Strumica

Се продава куќа во Ново Добрејци Струмица. Куќата е во карабина фаза...


22.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

03 фев 07:54Се продава куќа во Струмица (веднаш до градската болница)

Куќата има корисна стамбена површина од 380 М2 и се наоѓа на убава ло...


180.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

02 фев 18:30Се продава куќа во Струмица (чифлик - стар дел на градот)

Куќата има корисна стамбена површина од 108 М2 и се наоѓа на прекрасн...


68.000 €
или предлог цена
Струмица

Куќи / Вили

02 фев 18:30DUKAN VO CENTAR

Objektot se naoga vo centarot na gradot vednas sproti opstinskata zgr...


15 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

02 фев 15:38Se prodava niva/plac

Se prodava gradezen plac/parcela, vo atarot na s.Kuklis, potocno na s...


9 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

02 фев 15:17Plac/Parcela/Плац/Парцела

Се продава градежна парцела КП број:3123/2, во стариот дел на градот,...


30.000 €
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

02 фев 15:17SE IZDAVA NAMESTEN STAN DO MUZICKO UCILISTE

SOLIDNO NAMESTEN SE IZDAVA ZA PODOLG VREMENSKI PERIOD


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Станови

02 фев 12:45Se Izdava Magacinski prostor

Magacinski prostor so povrsina od 700 m2, od koi ima kancelariski pro...


1 €
или предлог цена
Струмица

Магацини

02 фев 11:04Plac Zona Sever

Se Prodava Plac vo Zona Sever so povrsina od 2872 m2 za koj ima izvad...


2.300 МКД
или предлог цена
Струмица

Плацеви и Ниви

02 фев 11:02Kuka vo Strumica Top lokacija

Se prodava kuka vo Strumica Kukata e celosno renovirana na mn ubava ...


237.990 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
250.000 €
Струмица

Куќи / Вили

02 фев 02:40Се издава Деловен Објект во Струмица

Се издава Деловен Објект 150m2 во Струмица во првата зграда на Жикол ...


1 €
или предлог цена
Струмица

Дуќани

01 фев 17:41Барам трособен стан

Барам трособен стан, во стара зграда во Струмица.


1 МКД
или предлог цена
Струмица

Станови

01 фев 14:59Страна 1 од 16

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам