Тетово
                   
1046 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

SEAT IBIZA 1.4 TDI SO KLIMA SUPER SOSTOJBA

SEAT IBIZA 1.4 TDI 2002 VO MNOGU DOBRA SOSTOJBA PODVOZJE I MOTOR S...


2 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

25 мар 08:29Промовирано

Se prodavat mali gradski koli kako za pocetnik

Se prodavat mali gradski koli kako za pocetnik uvezeni od svcaria Si...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:34НОВ ОГЛАС
Промовирано

Top MAZDA 6 2.0 DIESEL

MAZDA 6 2.0 DIZEL VO TOP SOSTOJBA EXTRA SOCUVANA ▶️REG. 03/2024 ▶...


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Тетово

Автомобили

Вчера 08:51Промовирано

GOLF 6 1.6 TDI 2009 GOD

GOLF 6 1.6 TDI 77KW 105 k.s 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJ...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:41Renault clio 1.5 dci

Renault clio 1.5 dizel 2013 god voziloto e vo besprekorna sostojba se...


7.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:41BMW X3 2.0d 4x4 Full oprema

BMW X3 , 2.0d 4x4 avtomatik so 8 Brzini, registracija so zelen karton...


16.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 03:17ALFA ROMEO 147 1.9JTDm 120ks ODLICNA

Prodavam Alfa Romeo 147 1.9 jtdm 120ks so pominato 269.000 km vo perf...


2.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:11Bmw e46 320d stage 1 230hp - 01 god

Bmw e46 Nema nikakvi problemi Servisirano Full oprema Stage 1 ...


3.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:34ford focus 2007 karavan

avtomobilot e vo odlocna sostojba stotuku registriran.napraven celose...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 21:27Mercedes-Benz C-250

C 250 god 2009 2.2 CDI 150kw 204ks full oprema (Avantgarde) . Kupen o...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:59Se prodavat mali gradski koli kako za pocetnik

Se prodavat mali gradski koli kako za pocetnik uvezeni od svcaria Si...


3.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 18:34  НОВ ОГЛАС

Alfa Romeo 159jtdm 1.9

Alfa Romeo 159jtdm 1.9 150 ps quadrifoglio 252.000km 6 speed Parking ...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 16:30Ford Focus 2007 god, 1.6 dizel

Ford Focus, vo odlicna sostojba. Registriran. Servisiran


3.000 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
3.100 €
Тетово

Автомобили

Вчера 16:14AUDI A8 3.0 TDI 171KW 233KS -2010- QUATTRO

✅171KW/233KS ✅2 ZONSKA KLIMA ✅QUATTRO ✅TEMPOMAT ✅AIR SUSPENSION...


14.990 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:58BMW 320D 120KW 163KS -2010- *AVTOMATIK*

BMW 320 d дизел 2005 година Зафатнина 2.000 ccm Сила на мотор 163 k...


6.600 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
7.000 €
Тетово

Автомобили

Вчера 15:58SEAT ALTEA 1.9 TDI 105KS -2006-


 ✅SEAT ALTEA 1.9 TDI 105KS 2006 ✅

 ✅REGISTRIRANO 25.01.2024 GOD...


4.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:58Seat Alhamabra 1.9 Tdi

Seat Alhamabra 1.9 Tdi 116 ...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 15:55Se zamenuva so golf bmw dizel

Saab 9-3 2.2tdi 2003 Reg 10 2023 Full


2.999 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:53Alfa 159 2.4 jtdm 200KS AVTOMATIC TOP

ODLICNA SOSTOJBA MOTOR BRZ, MENUVAC ODLICEN ODLICNO SOCUVANO VNATRE I...


4 €
или предлог цена
- 92 % Попуст
49 €
Тетово

Автомобили

Вчера 14:14Peugeot 107 CH Reg cella godina...

Peugeot 107 1.0 Benzin God.2012 Reg cella godina Abs Airbag El ...


3.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 14:07Audi A4 3.0 TDI quattro od CH so 177 iljadi km so Regis

Audi A4 3.0 TDI quattro b8 176 kw - 240 ps Manuel 6 brzini. Godina...


13.250 €
или предлог цена
- 0 % Попуст
13.300 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:40VW Golf 6 1.6TDI 2012 registriran full service,Android 10inč

VW Golf VI 1.6 TDI 105 ps 2012- 2011 sobraķajna 181110 km realna. ...


8.250 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
8.300 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:38BMW 123 Bi Turbo 204Ps

Se prodava Bmw 123 Bi turbo 204 Ps God:2008 Sega uvoz 🇨🇭🇨�...


8.100 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
8.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:33Audi A3 sportback 1.9 UNIKAT

Se prodava Audi a3 so projdeni 201000km kolata ja imam 3 godini i sek...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:20Golf 19 Tdi 105 ks full got 2007 Full

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ima:Abs.Esp.Servo.Tempomat...


123 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:01VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009

- VW Golf VI 2.0 TDI 81kw 110ks 2009 - KOLATA E REDOVNO SERVISIRANA ...


7.000 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
7.500 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00CITROEN C3

citroen c3 1.5 diezel 6 berzini 4 ltni gumi 4 zimski gumi prv sopst...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Се продава Golf 5 2.0 FSI со вграден плински уред

Од опрема поседува: *Кожен ентериер *Греачи на седишта *Темпомат ...


5.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:41Bmw E90 320 D 163ks

Bmw 320 Prva Registracia vo mk Motor menuvac perfekten Zacuvan...


4.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 12:08OPEL CORSA D 1.3 MULTIJET FUL ODLICNA

Corsata e vo dobra sostojba kako novoresno vnstresno motir podvozje I...


3.650 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:54KIA RIO 1.5 CRDI FUL KAKO NOVO

Kiata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.450 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.550 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:54RENAULT MEGANE 1.9 DCI FUL TOP SOSTOJBA

Meganot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozj...


1.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:54OPEL ZAFIRA A 20 DIZEL FUL ODLICNA

Zafirata e vo odlicna sistojba kako nadvoresno vnatresno motor podovz...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:54OPEL VECTRA 2.2 BENZIN PLIN ODLICNA

Vectrata e vo odlicna sostojba kako nadvoresno taka i vnatresno.Ima f...


1.150 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
1.250 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:53RENAULT KOLEOS 20DCI 4X4 150KS KAKO NOV

Koleosot e vo odlicna sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvoz...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:53OPEL CORSA 1.7 CDTI FUL 2005/04G.

Corsata e vo dobra sostojba kako nadvoresno vnatresno motor podvozje ...


2.250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
2.350 €
Тетово

Автомобили

Вчера 11:53BMW X3

Se prodava dobro socuvan BMW X3 3.0D Xdrive manuel bez nikakov proble...


7.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:42PEUGEOT 207 2006

Се продава PEUGEOT 207. Произведено 2006 година. Редовно сервисирано....


2.600 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:35AVTO PLAC >>> AVTOCENTAR <<< TETOVO

- UVOZ NA VOZILA - PRODAZBA - ZAMENA - ODKUP - Moznost za rati ...


777 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:33LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw 2014god. "AVTOCENTAR"

LANCIA THEMA 3.0 CRD 176kw ( MERCEDES MOTOR i MENJAC ) Proizveden...


21.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:33BMW F30 320D 120kw AVTOMATIK 8G 2014god. "AVTOCENTAR"

BMW F30 320D 120kw AVTOMATIK 8G 2014 / 2013god. Vo ekstra sostojba...


15.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:33VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw 2016god. "AVTOCENTAR"

VW GOLF 7 1.6 TDI 77kw Blue motion 2016 / 2015god. Maksimalno socuv...


12.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32MERCEDES C320 CDI 165kw AVTOMATIK 2008g. "AVTOCENTAR"

MERCEDES C320 CDI 165kw AVTOMATIK 2008 / 2007god. Maksimalno so...


12.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 11:32Страна 1 од 27

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам