Куманово
                           
214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

IZDAVA SE STAN

Se izdava STAN na Oktomvrisku karsi gratsku pekaru na prv sprat stan ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 18:18Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1350 e...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.250 €
Куманово

Станови

Вчера 14:27se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


52.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 14:142 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 14:13Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 12:34Se prodava stan na Oktomvriska revolucija od 62m2

Se prodava stan od 62m2 podrumska prostorija od 5m2.


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:48Se izdavaat stanovi nameneti za kancelarii

-centar na Kumanovo -nova gradba 2022 -povekje stanovi, kvadratura ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:34Prodavam stan VO STROG CENTAR

Stanot e na prv kat, vo odlicna sostojba, iako e vo centar, poradi po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 окт 20:31Се продава стан

Се продава стан на улица Иво Лола Рибар бр 112 во зграда на Сетек. Дн...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 окт 12:15Нов стан од 35 м2 во центар - ВЕДНАШ ВСЕЛИВ!!

Се продава веднаш вселив нов стан од 35 м2 во центарот на Куманово (д...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 окт 11:18Se izdava stan

Se izdava stan vo centar na gradot ul.Oktomvriska Revolucija karshi B...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

01 окт 22:54Стан

Станот се наоѓа во центарот на Куманово над градската библиотека во К...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 окт 20:36Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 окт 20:11STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
135.000 €
Куманово

Станови

01 окт 10:35Se prodava Stan

Se prodava Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kruzniot te...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 окт 08:33Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 сеп 19:20Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 сеп 19:20Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

30 сеп 15:30Се продава стан позади монопол

Се продава стан позади монопол ,прв спрат јужна страна ,станот има 60...


53.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 18:04SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 12:21SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Се изнајмува нов луксузно наместен стан за краток престој од неколку ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 12:21SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 12:21BARAM STAN DO 65m2!!

Ponudete stan do 65 m2 kumanovo so realna cena


3 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 01:49Se izdava celosno renoviran

.. SE PRODAVA... Stanot e celisno renoviran. Se naogja na prv sprat n...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 сеп 10:46Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 сеп 08:56Se prodava nov stan

Stanot e vo izgradba i e vnesen vo katasrat so predbeleska na moe ime...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 сеп 13:00Се продава плац за изградба на зграда позади МОНОПОЛ

Се продава плац во идеален дел на градот. Локација: зад МОНОПОЛ. Идеа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 20:36Дуплекси во изградба

Се продаваат луксузни дуплекси (penthouse) во изградба! Достапна ква...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 11:58Станови Archome Куманово

Се продаваат станови во изградба на ул. 3МУБ до Макпетрол ( Кумано...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 11:58STAN VO STROG CENTAR

Se prodava stan od 59m2 vo strog centar na gradot so sopstven podrum ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

25 сеп 11:30IZDAVA SE STAN

Izdava se stan na Oktomvrisku revoluciju karsi gradsku pekaru na prv ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

24 сеп 15:01Se prodava stan vo Divo Naselje

Se prodava stan vo Divo Naselje Vo zgrada na Keleshov. Info na 0722...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

23 сеп 19:59Se izdrava stan vo zgrada Piano Prestige

Se izdava stan 55m2 za domuvanje ili biznis (kancelarija ili sl.) St...


320 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 сеп 13:00Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran


950 €
или предлог цена
Куманово

Станови

21 сеп 16:38СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!

Се продава празен стан 64м² на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 ка...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 сеп 19:24Se prodava stan

Se prodava stan vo odlicna sostojba skoro nov tel za informacii:071/2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 сеп 17:40KUPUVAM STAN VO KUMANOVO

Kupuvam stan vo Kumanovo, lokacija Oktomvriska, III MUB... ili slicno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 сеп 08:27Трособни станови Куманово

Се продаваат трособни станови во изградба, веднаш до Макпетрол на бул...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 сеп 09:09PRODAVAM STAN

Prodavam stan vo Garnizon vo Kumanovi tel.za inforacj 071 363 240


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

15 сеп 17:35Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo

Se Prodava Stan vo centar na Kumanovo nad Viktor iLi porane$en SuperM...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

13 сеп 23:55Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам