Куманово
                           
214 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Se izdavaat stanovi nameneti za kancelarii

-centar na Kumanovo -nova gradba 2022 -povekje stanovi, kvadratura ...


200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 17:59PRODAVAM STAN

Prodavam stan vo Garnizon vo Kumanovi tel.za inforacj 071 363 240


40.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:39Se prodava stan na Oktomvriska revolucija od 62m2

Se prodava stan od 62m2 podrumska prostorija od 5m2.


55.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

Вчера 11:20Se iznajmuva stan nad Persin

Se iznajmuva stan od 74 m2 na prv sprat vo strog centar na gradot, po...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

04 окт 21:56IZDAVA SE STAN

Se izdava STAN na Oktomvrisku karsi gratsku pekaru na prv sprat stan ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

04 окт 18:57Se prodava Stan

Se prodava Stan vo strog centar na ulica Done Bozinov nad kruzniot te...


1.200 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 окт 13:10Se prodava Stan

Se prodava kompletno renoviran


950 €
или предлог цена
Куманово

Станови

04 окт 07:28Sky City-Prodazba na stanovi

Prodavam celosno opremeni stanovi od: 53 mkv so edna spalna, 1350 e...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.250 €
Куманово

Станови

03 окт 14:27se prodava nov namesten stan od 43m2

Se prodava kompletno namesten nov stan od 43m2 na ul.Mosa Pijade, na ...


52.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 окт 14:142 STANA KAJ DR KELESOV

Се продаваат 2 стана на ул,Ж.Јовановиќ-Шпанац 5/24 и 23 еден до друг ...


80.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 окт 14:13Hitno se prodava stan

Se prodava stan na ul. Z.j. spanac vo blizina na dr kelesov za poveke...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

03 окт 12:34Prodavam stan VO STROG CENTAR

Stanot e na prv kat, vo odlicna sostojba, iako e vo centar, poradi po...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 окт 20:31Се продава стан

Се продава стан на улица Иво Лола Рибар бр 112 во зграда на Сетек. Дн...


1.100 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 окт 12:15Нов стан од 35 м2 во центар - ВЕДНАШ ВСЕЛИВ!!

Се продава веднаш вселив нов стан од 35 м2 во центарот на Куманово (д...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

02 окт 11:18Se izdava stan

Se izdava stan vo centar na gradot ul.Oktomvriska Revolucija karshi B...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

01 окт 22:54Стан

Станот се наоѓа во центарот на Куманово над градската библиотека во К...


45.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 окт 20:36Стан во централно градско подрачје !!

Се продава стан на 3 МУБ 67 во одлична состојба ! Стан 62м² + 5м² те...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

01 окт 20:11STAN DUPLEX VO CENTAR ZAMENA ZA KUCA

Stanot se naogja vo centralno gradsko podracje potocno pozadi gimnazi...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
135.000 €
Куманово

Станови

01 окт 10:35Se izdava kompletno namesten stan

Se izdava namesten stan .Stanot e opremen kompletno so se sto e potre...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 сеп 19:20Se izdava trosoben stan

Se izdava namesten stan .Stanot e kompletno opremen so nov mebel i p...


500 €
или предлог цена
Куманово

Станови

30 сеп 19:20Iznajmuvam 2 apartmani vo centarot na Kumanovo

Se izdavaat 2 apartmani vo centarot na gradot, na plostadot vo zgrada...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

30 сеп 15:30Се продава стан позади монопол

Се продава стан позади монопол ,прв спрат јужна страна ,станот има 60...


53.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 18:04SE IZDAVA STAN VO CENTAR ZA KRATOK PRESTOJ

Се издава луксузно наместен стан за краток престој од неколу дена или...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 12:21SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Се изнајмува нов луксузно наместен стан за краток престој од неколку ...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 12:21SE IZDAVA STAN ZA KRATOK PRESTOJ

Se izdava celosno opremen luksuzen stan za kratok prestoj . Se izda...


25 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 12:21BARAM STAN DO 65m2!!

Ponudete stan do 65 m2 kumanovo so realna cena


3 €
или предлог цена
Куманово

Станови

29 сеп 01:49Se izdava celosno renoviran

.. SE PRODAVA... Stanot e celisno renoviran. Se naogja na prv sprat n...


300 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 сеп 10:46Козјак продава станови во градба на нова локација СТ2

КОЗЈАК АД Куманово започна со изградба и продажба на станови, во стан...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

28 сеп 08:56Se prodava nov stan

Stanot e vo izgradba i e vnesen vo katasrat so predbeleska na moe ime...


51.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

27 сеп 13:00Се продава плац за изградба на зграда позади МОНОПОЛ

Се продава плац во идеален дел на градот. Локација: зад МОНОПОЛ. Идеа...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 20:36Дуплекси во изградба

Се продаваат луксузни дуплекси (penthouse) во изградба! Достапна ква...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 11:58Станови Archome Куманово

Се продаваат станови во изградба на ул. 3МУБ до Макпетрол ( Кумано...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

26 сеп 11:58STAN VO STROG CENTAR

Se prodava stan od 59m2 vo strog centar na gradot so sopstven podrum ...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

25 сеп 11:30IZDAVA SE STAN

Izdava se stan na Oktomvrisku revoluciju karsi gradsku pekaru na prv ...


15.000 МКД
или предлог цена
Куманово

Станови

24 сеп 15:01Se prodava stan vo Divo Naselje

Se prodava stan vo Divo Naselje Vo zgrada na Keleshov. Info na 0722...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

23 сеп 19:59Se izdrava stan vo zgrada Piano Prestige

Se izdava stan 55m2 za domuvanje ili biznis (kancelarija ili sl.) St...


320 €
или предлог цена
Куманово

Станови

22 сеп 13:00СТАН НА ДОБРА ЛОКАЦИЈА!!!

Се продава празен стан 64м² на бул.,,Октомвриска Револуција"1/1-17 ка...


60.000 €
или предлог цена
Куманово

Станови

20 сеп 19:24Se prodava stan

Se prodava stan vo odlicna sostojba skoro nov tel za informacii:071/2...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

18 сеп 17:40KUPUVAM STAN VO KUMANOVO

Kupuvam stan vo Kumanovo, lokacija Oktomvriska, III MUB... ili slicno...


1 €
или предлог цена
Куманово

Станови

17 сеп 08:27Трособни станови Куманово

Се продаваат трособни станови во изградба, веднаш до Макпетрол на бул...


По Договор
или предлог цена
Куманово

Станови

16 сеп 09:09Страна 1 од 6

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам