Скопје Центар
                           
14123 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

СТАН ВО ЦЕНТАР 65М2 ЗА ДЕЛОВЕН ПРОСТОР/КАНЦЕЛАРИЈА

Се изнајмува стан со површина од 65 м2 во постар објект во Центар на ...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

22 мар 09:13Промовирано

KUKJA VO HROM

Se prodava ili izdava kukja vo naselba hrom, Odlicna lokacija blisku ...


63.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

20 мар 15:21Промовирано

IZDAVAM STAN VO CENTAR - BUNAKOVEC

stanotena vtori kat vo individualna kuca kompletno namesten { masina ...


650 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

07 мар 13:00Промовирано

Продавам станови во центар

Продавам станови во центар на мирна локација, ул. 20 Октомври бр.39A ...


1.450 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
1.700 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:31стан за изнајмување со две спални соби

ШИФРА 5984 Импулс недвижности ви нуди за изнајмување стан со две спа...


500 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
600 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:30IZDAVAM DELOVEN PROSTOR 63m2, KLINICKI CENTAR, VODNJANSKA

IZDAVAM DELOVEN PROSTOR POLU SUTEREN 63m2 VO KRUGOT NA KLINICKI CENTA...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:28IZDAVAM - PRODAVAM STAN 128m2 KLINICKI CENTAR VODNJANSKA

IZDAVAM - PRODAVAM STAN VO CENTAR NA VODNJANSKA 128m2. STANOT E NA 3 ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:28Nov cetvorosoben vo Centar Juzen Bulevar

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Centar 90m2 (Juzen Bulevar) 3 spa...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:20Trosoben stan vo Debar Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Debar Maalo 65m2 (blizu ...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:20Nov dvosoben lux opremen vo D.Maalo

Agencija Casa iznajmuva nov stan vo Debar Maalo 55m2 (Orce Nikolov) d...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:19Nov dvosoben stan vo Centar

Agencija Casa iznajmuva nov dvosoben stan vo Centar 55m2 (kaj Katolic...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:19Nov dvosoben 49m2 stan na Vodno

Agencija Casa prodava nov stan na Vodno 49m2 (Complex Panorama Reside...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:19Nova namestena garsonjera vo Centar kaj Katolicka

Agencija Casa iznajmuva nova garsonjera vo Centar 30m2 (kaj Katolicka...


230 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:19Nov dvosoben vo Debar Maalo pozadi Broz cafe

Agencija Casa iznajmuva dvosoben stan vo Debar Maalo 60m2 (pozadi Bro...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:19Nov trosoben vo Kapistec sproti Zebra

Agencija Casa iznajmuva nov trosoben stan vo Kapistec 75m2 (sproti Ze...


350 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:19  НОВ ОГЛАС

Kancelarii vo strog centar Gradski Zid

Agencija Casa iznajmuva kompletno renoviran deloven prostor na mezani...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 11:18  НОВ ОГЛАС

SE IZDAVA DUKAN VO KAPISTET

Se izdava dukan no n.Kapictec so pogled na glavna ulica


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 11:14Se prodava stan vo Hotel Park

Se prodava stan vo kompeks Hotel Park vo gradski park Dnevna so trep...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:04Се издава луксузно наместен, невселуван стан

Бел Камен 3, 4кат од 6 Станот е 74 метри квадратни, дневна со трпезар...


По Договор
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:02BARAM STAN,GARSONJERA POD KIRIJA

BARAM STAN POD KIRIJA NAMESTEN,I DA IMA SVOJ PARKING PROSTOR. DA IM...


150 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 11:02СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ-60М2

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЦЕНТАР ВО БЛИЗИНА НА ГТЦ,СО ВНАТРЕШНА ПОВРШИНА ОД ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:56EKSKLUZIVEN DEELOVEN PROSTOR VO CENTAR KAJ KALA

ID 260682 - Agencija Domik izdava deloven prostor 200 m2 vo Debar Maa...


1.800 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:45Izdavam dvosoben namesten stan pozadi univerzalna sala

Komplet namesten, dnevna, spalna, kujna, kupatilo i terasa. Jugozapad...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:38NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR, GRCKA AMBASADA

ШИФРА- 1068 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува деловен прос...


3.600 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:36SE IZNAJMUVA NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

ШИФРА- 1290 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности изнајмува наместен дел...


1.500 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:36SE PRODAVA NAMESTEN DELOVEN PROSTOR VO CENTAR

ШИФРА- 1288 „ДЕЛТА“ Агенција за недвижности продава деловен просто...


380.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:36SE PRODAVA DUKAN 51 m2 VO CENTAR

ДЕЛОВЕН ПРОСТОР (ДУЌАН ВО ЦЕНТАР) ЛОКАЦИЈА: ДУЌАН ВО ЦЕНТАР НА Бул. ...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 10:28Izdavam deloven prostor vo t.c. Beverli

Se izdava deloven prostor vo t.c. Beverli vo Kapishtec. Lokalot e pra...


135 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 10:26Дуќан во ГТЦ

Се продава издава дуќан на 1ви кат 23м2 во ГТЦ Скопје Дуќанот е насп...


1 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 10:18Се издава стан на приземје во Дебар Маало

Се издава реновиран, наместен стан на приземје во Дебар Маало, до паз...


300 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 10:04SE IZDAVA PRAZEN STAN VO CENTAR

Se izdava prazen stan od 55 m2 na Vodno sproti drzavna bolnica, na mi...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:59Се продава дуќан во Центар - Скопје

Се продава дуќан во Центар блиску до сообраќајна полиција или Гимнази...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 09:58Vodno Водно ponov 91 m2

Na 1 kat i so preubav pogled kon Skopje Se prodava stan na Vodno 2 ...


1.700 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:36ИЗРАБОТКА НА МОНТАЖНИ КУЌИ

𝙀𝘾𝙊 𝙒𝙀𝙀𝙆𝙀𝙉𝘿 𝙃𝙊𝙐𝙎𝙀 - 𝙈𝙊𝘿𝙐𝙇𝘼𝙍 𝘿𝙀𝙎𝙄𝙂𝙉 𝘼𝙍𝘾...


1 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Викенд куќи

Денес 09:27АПАРТМАНИ ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ КАЈ ДРЖАВНА БОЛНИЦА 1200енари

Чувствувајте се како во своја куќа и уживајте во aпартманите на VILLA...


1.200 МКД
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:27Se izdava lokal 28m2

Se izdava lokal 28m2 vo Centar pozadi Univerzalna sala do Vucko, pogo...


1 €
или предлог цена
- 90 % Попуст
10 €
Скопје Центар / Скопје

Дуќани

Денес 09:21PRODAVAM KUKA NA BULEVAROT PRED EAST GATE MALL

PRODAVA KUKA NA BIT PAZAR POD AMBULANTATA NA BULEVAROT SPREMA EAST GA...


450.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:18SE PRODAVA DELOVEN PROSTOR KANCELARIJA VO MAVROVKA

Сити Партнер Агенција продава наместена канцеларија од 18м2 во деловн...


16.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:17DELOVEN PROSTOR KANCELARIJA NA ADVOKATSKA ULICA

Сити Партнер Агенција издава деловен простор канцеларија во нова згра...


250 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 09:17OPREMEN 3 SOBEN STAN VO STROG CENTAR

Сити Партнер Агенција издава опремен стан од 90м2 на одлична локација...


250 €
или предлог цена
- 4 % Попуст
260 €
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:15NAMESTEN STAN VO CENTAR NA LENINOVA

Сити Партнер Агенција продава комплетно наместен стан на атрактивна л...


100.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:15SE PRODAVA DUPLEX SO ROOFTOP NA VODNO

Сити Партнер Агенција продава стан дуплекс од 206м2 на одлична локаци...


250.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Станови

Денес 09:15СЕ ПРОДАВА КУЌА НАД ДРЖАВНА БОЛНИЦА

Се продава куќа над Државна Болница од 162м2, плацот е 127м2 изграде...


210.000 €
или предлог цена
Скопје Центар / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:13Страна 1 од 354

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам