Битола
                           
893 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Naumovski Stan

SE IZNAJMUVA


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

12 мар 21:34Промовирано

СЕ ИЗДАВА СТАН ЗА СТРАНЦИ ЦЕНТАР БИТОЛА

Сe издава стан на 2 кат nasproti centralniot pazar do apteka zegin р...


450 €
или предлог цена
Битола

Станови

30 мај 09:55Промовирано

izdavam luksuzno namesten stan pod kirija

Izdavam luksuzno namesten stan pod kirija za stranci tel 075451625


3 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:16SE IZDAVA NOV LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR

***SAMO ZA SERIOZNA KLIENTELA**** APARTMANOT NE SE IZDAVA NA SEMEJST...


123 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:10LUKSUZEN STAN VO STROG CENTAR BITOLA

Se izdava stan so edna spalna so lift vo zgrada SEXERZADA so prekras...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 13:10izdavam stan vo pelagonka 2

izdavam namesten stan (ZA STRANCI) so klima, internet,lift ,opremen...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:20Izdavam stan za stranci vo centarot na gradot

IZDAVAM STAN ZA STRANCI VO CENTAROT NA GRADOT PELAGONKA 2


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:18  НОВ ОГЛАС

Продажба на Станови во Изградба

*Во Изградба* *Моментално објектот е до втора плоча* * Завршен рок...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 10:16Се издава Нов Опремен стан

Станот поседува целосно опремена кујна со трпезарија,дневна со SmartT...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 09:39Stanben prostor

Se prodava stanben(Eden stan na 2 sprata) prostor vo novo izgradena s...


879 €
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 04:18Iznajmuvam apartman

Se iznajmuva apartman za stranci nov i kompletno namesten. Apartmano...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Денес 00:20  НОВ ОГЛАС

SE IZNAJMUVA MODERNO UREDEN STAN CENTAR NA BITOLA

Stanot e moderno ureden Stanot se naoga na samo 5 minuti od centarot...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 22:38SE IZDAVA KOMPLETNO NAMESTEN STAN

Se izdava kompletno novo namesten stan!! Vednas vseliv! Stanot ra...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 21:54Se prodava trosoben stan

Se prodava trosoben stan 80 m2 vo centarot


68.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 20:51STAN VO KOMPLEKS SIMPO

Stanot se naoga na ul.Sever Jug br.1/16 vo kompleks Simpo vo Bitola, ...


59.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 19:24IZDAVAM STAN ZA STRANCI

IZDAVAM STAN ZA STRANCI LUKSUZNO OPREMEN STANOT IMA UBAVA DETSKA SOBA...


300 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 18:45ZAMENUVAM NOV STAN ZA KUKA SO MOJA DOPLATA

Zamenuvam nov stan vo centralno gratsko podracje za kuka ili ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 15:42Se prodavat novi stanovi vo Bitola po ekstra cena

Se prodavat novi stanovi pod KEOPS vo Bitola direktno od investitor...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 13:58Se izdava стан

Se izdava na period podolg od 6 meseci . Klima.Sloboden od 1 juli.


9.000 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:57Se izdava stan стан kaj BP Wings Bitoil

Се наоѓа во подрумски простории, целосно опремена дневна,кујна,wc...


4.900 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 10:01Апартман за Странци

Се изнајмува спрат од куќа во централно градско подрачје АТ-ПАЗАР , К...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 09:48Stan za stranci 75 m2 стан namesten

ОРИОН стамбен комплекс (нова зграда JUMBO маркет) апартман бр.3 2...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:40Se iznajmuva nov stan Centar

Se iznajmuva nov stan za stranci


7 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 08:30Se izdava ekskluziven nov stan strog centar/New exclusive

Viber (00 389 75 234 388) //////////////////////// .Se izdava N...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 07:41Stan za stranci 75 m2 kaj pazarot

Se iznajmuva stan za stranci 75 m2 + 230 m2 dvorno mesto so parking v...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

Вчера 06:46СЕ ИЗДАВА НАМЕСТЕН СТАН ЗА СТРАНЦИ

НАМЕСТЕН СТАН ЗА СТРАНЦИ ВО СТРОГИОТ ЦЕНТАР НА ГРАДОТ ВО ПАЗАРОТ ВО З...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 21:44СЕ ИЗДАВА НОВ СТАН ВО СТРОГ ЦЕНТАР

Се издава нов трособен стан во зграда Грозд, комплетно опремен, 68м2,...


1 МКД
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 19:29Izdavam stan za stranci

Se izdava dvosoben stan vo mnogu dobra sostojba,opremen so site apara...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 18:22Stan vo Sopotnica - Demir Hisar

Prodavam stan vo Sopotnica od 58m2. Korisna povrsina -53m2 i dve tera...


9.500 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
10.000 €
Битола

Станови

02 јун 17:36SE IZDAVA GARSONJERA VO CENTAROT NA BITOLA

Se izdava kompletno opremena garsonjera vo strogiot centar na Bitola,...


150 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 14:21Se prodava renoviran stan

Se iznajmuva stan za stranci Slobodan od 9juni do 9juli I od 13avg...


300 €
или предлог цена
- 99 % Попуст
38.000 €
Битола

Станови

02 јун 13:00Dvosoben komplet namesten

Se izdava kompletno moderno opremen dvosoben stan nasproti bolnica so...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 12:29STAN NA PARTIZANSKA BITOLA

54 kvadrati, 2 balkuni,sever jug,vizba 7 kvadrati partizanska bitola ...


34.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 10:34Kupuvam stan do 45 - 50 kvadrati

kupuvam stan okolu 45 kvadrati ponudete so realna cena da ne e na p...


30 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 09:38Се издава комплетно реновиран стан

Станот е комплетно реновиран со нов мебел, тоалет, плочки и санитариј...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 09:15Se iznajmuva garsonjera stan kaj kamenmost sirok sokak

Garsonjerata e luksuzno opremena. So poseben vlez Lokacijata e odli...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

02 јун 08:10Moderen stan za izdavanje Apartment for rent

### Слободен за изнајмување од 03.04.2023 ### Се издава неодамна р...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јун 22:54Се издава стан кај новиот пазар

##### Слободен од 1 Јуни 2023 до 10 Јули 2023 и од 15.09 натаму ###...


1 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јун 22:54SE IZDAVA APARTMAN 900 den.

Се издава апртман за ноќевање.(Во склопот на Соби за ноќевање “Петрог...


900 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јун 19:48Се издава реновиран двособен стан

Се издава реновиран двособен стан кај Бела чешма. Станот е со кујна,д...


400 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јун 19:08Se izdava nov apartman vo centar, od 15 septemvri

АПАРТМАНОТ Е СЛОБОДЕН: од 15 септември ... Се издава нов апартман ...


По Договор
или предлог цена
Битола

Станови

01 јун 18:312-1520, Centar, se prodava renoviran stan so 1 spalna

2-1520, ЦЕНТАР, СЕ ПРОДАВА СТАН СО КОРИСНА ПОВРШИНА ОД 50М2 , БaЛКОН ...


62.000 €
или предлог цена
Битола

Станови

01 јун 17:49Страна 1 од 23

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам