Аеродром
                           
4509 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kratok prestoj kaj Zeleznicka 1500 den 4h

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

04 дек 12:11Промовирано

SERVIS NA PVC PROZORI I VRATI (SARKI, MEHANIZMI, RACKI ...)

🎈 Zamena na mehanizmi i delovi za PVC vrati i prozori, 🎈 Steluva...


990 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

20 јан 17:39Промовирано

Iznajmuvam stan za kratok i dolg smestaj

Stanot e potpolno nov se naoga vo naselba Micurin kaj disko Despina (...


1.500 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

26 сеп 19:09Промовирано

Станови во градба во Кисела Вода - спроти Веро

Станови во градба во Кисела Вода - наспроти Веро Се продаваат стано...


1.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 17:13Apartman za kratok i podolg prestoj

MODEREN APARTMAN ZA KRATOK PRESTOJ ZA VASITE GOSTI I DELOVNI PARTNERI...


25 €
или предлог цена
- 17 % Попуст
30 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:41СЕ ИЗДАВА СТАН ВО АЕРОДРОМ

Се издава реновиран наместен стан во населба Аеродром на ул. Владим...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:22Luxury Apartment for rent in Cevahir Sky City, 100 sqm

Се издава/For Rent Се издава нов стан од 100m2, во населба Аеродром,...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.200 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 16:11Се изнајмува нов двособен стан во Аеродром

Се изнајмува нов двособен стан до Поликлиника Јане Сандански, целосно...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:24Dvosoben 57m2 stan vo Aerodrom kaj Palma

Agencija Casa prodava dvosoben stan vo Aerodrom 57m2 + 10m2 podrum (k...


77.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 15:08IZDAVAМ UBAVO NAMESTEN STAN VO NOVO LISICE FON I MERCEDES

IZDAVAM NOV DVOSOBEN STAN 50M2 KAJ SALONOT MERCEDES I FAKULTETOT FON!...


300 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:42izdavam apartman 43 m2 aerodrom posle tabako 2

ZA KRATOK I PODOLG PRESTOJ, MOZE I MESECNO, STAR AERODROM POSLE ZELEZ...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
320 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:13Apartman za kratok prestoj Nala Apartment

STAR AERODROM POSLE ZELEZNICKA .Se iznajmuva apartman nala za kratok...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:12Stan za Kratok prestoj, Aerodrom.

Stan za kratok prestoj. nov namesten, parno, kabelska, smart tv, opti...


1 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 14:00Stan 100m2 duplex mičurin 1300eu.cdi bmw audi jeep dzip

077 905 596 moze zamena za kola i doplata Se prodava prazen stan dupl...


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
130.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:59stan dzevahir 67 m2 so dve spalni

se prodava namesten stan od 67 m2 so odlicen raspored 071200384


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:53Se izdava stan 39m2 vo Micurin blizu Zeleznicka

s 6055 Se izdava stan 39m2, so 1 spalna soba.Na 3 kat so lift.Gree...


200 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:41PRODAVAME STAN VO URBAN GARDEN AERODROM 39M2

Prodavame namesten stan vo Urban Garden. Stanot se naoga na 5ti kat ...


69.000 €
или предлог цена
- 1 % Попуст
70.000 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:41Se prodava nov stan 44m2 vo Aerodrom kaj Poliklinika

s 794 Se prodava nov,nevselen stan 44m2, so 1 spalna soba. Na 9 ka...


1.650 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:38SE PRODAVA STAN 50M2 VO AERODROM VO URBAN GARDEN

Se prodava nov nevseluvan stan vo Urban Garden . Stanot se naoga na ...


1.600 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:37СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЏЕВАХИР

Се продава стан во Џевахир Станот се наоѓа во Кула А, станот е на 22...


96.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:34  НОВ ОГЛАС

Izdavame prazen stan nas. Aerodrom.

-Stanot e so povrsina od 74m2 so dve spalni sobi na 6kat so lift i ce...


230 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:01Се продава четирисобен стан во Ново Лисиче / Novo Lisice

Се продава четирисобен стан (95м2 - 3 спални соби, дневна, кујна, 2 б...


1.150 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се продава стан во Ново Лисиче

Се продава стан, 59 квадрати и 8 квадрати подрум. Станот се наоѓа во ...


73.100 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
75.600 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам стан во стар Аеродром

Продавам стан во стар Аеродром, позади тобако 2 во високите кули. 12...


1.300 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.400 €
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Продавам опремен 94м2 стан во Аеродром - Воен Базен

Продавам целосно опремен стан од 94м2 во Аеродром до воен базен близу...


160.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Се изнајмува стан во нас.Аеродром

Се изнајмува празен стан од 80 м2 во нас.Аеродром на Тобако 2 спроти ...


250 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00STAN VO CHEVAHIR KULA B

Se prodava trosoben stan vo chevahir kula B na 4ti kat. 071318685 0...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00Se prodava stan vo Aerodrom, vo kompleksot "Kosmos"

Se prodava stan vo izgradba vo Aerodrom, vo kompleksot "Kosmos" vo bl...


97.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 13:00  НОВ ОГЛАС

СЕ ПРОДАВА СТАН ВО ЏЕВАХИР

Се продава стан во Џевахир Станот е 101м2, се продава комплетно наме...


135.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:59  НОВ ОГЛАС

СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ-119М2

СЕ ИЗНАЈМУВА НАМЕСТЕН СТАН ВО АЕРОДРОМ СО КВАДРАТУРА ОД 119М2,СО ТРИ ...


1 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:59KOMPLETNO OPREMEN 3 SOBEN STAN TOBAKO 2 AERODROM

Сити Партнер Агенција издава комплетно опремен стан во Аеродром во но...


380 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:59  НОВ ОГЛАС

Apartman za nokevanje i kratok prestoj-Aerodrom

Luxory Apartment 🏪 Izdavam Excluziven i moderen apartman za nokevan...


40 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:53Apartmani za kratok prestoj

Изнајмувам нов наместен апартман за краток престој, дневно, неделно, ...


1.000 МКД
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:52SE PRODAVA STAN 39M2 AERODROM KAJ AFRODITA S

Se prodava stan vo Aerodrom vo zgradata kaj Afrodita S. Stanot ima 39...


60.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50СЕ ПРОДАВА СТАН ПОЗАДИ БИСЕР ВО АЕРОДРОМ 2 СПАЛНИ 71м2

Се продава стан со површина од 71м2, со 2 спални, 2 тераси, 1 тоалет....


96.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50ПРОДАВАМЕ СТАН КАЈ АВИОНЧЕТО ВО НОВО ЛИЦИЧЕ 2 СПАЛНИ 72М2

Се продава стан во Ново лисиче кај авиончето. Станот е со површина од...


75.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ АЕРОДРОМ,ЏЕВАХИР 64м2

Се продава стан со површина од 64м2, 2 спални соби, 22 кат со лифт, 1...


118.400 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50PREKRASEN RENOVIRAN NAMESTEN STAN 2 SPALNI AERODROM KAPITOL

Se prodava prekrasen namesten stan vo Aerodrom pozadi Kapitol. Stanot...


140.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50SE PRODAVA RENOVIRAN STAN SO 3 SPALNI AERODROM - LJUBEN LAPE

Se prodava renoviran stan so 3 spalni vo Aerodrom kaj OU Ljuben Lape....


105.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50ПРОДАВАМЕ НАМЕСТЕНА ГАРСОЊЕРА АЕРОДРОМ ХОТЕЛ РУСИЈА 41м2

Се продава стан со површина од 41м2, поделена мала просторија за спал...


60.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50ПРОДАВАМЕ СТАН 2 СПАЛНИ НОВО ЛИСИЧЕ КАЈ АВИОНЧЕТО 75м2

Се продава стан со површина од 75м2, 2 спални соби, 6 кат со лифт, 2 ...


90.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50СЕ ПРОДАВА НАМЕСТЕН СТАН 2 СПАЛНИ КАЈ КАПИТОЛ АЕРОДРОМ 72м2

Се продава стан со површина од 72м2, 2 спални соби, 3 кат без лифт, 1...


86.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50ПРОДАВАМЕ НОВ СТАН 2 СПАЛНИ ВОЕН БАЗЕН АЕРОДРОМ 71м2

ШИФРА 1362П Продаваме нов стан во Аеродром кај воен базен. Станот ...


98.000 €
или предлог цена
Аеродром / Скопје

Станови

Денес 12:50Страна 1 од 113

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам