Тетово
                   
978 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Kia Sorento

- Се продава Kia Sorento 2005год. - Full Oprema - Одлична состов...


5.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

27 јан 17:46Промовирано

Mitsubishi pajero 2.5td

mitsubishi pajero 2.5td 1996 pali vozi bez nikakvo defekt info 00 389...


8 €
или предлог цена
- 91 % Попуст
94 €
Тетово

Автомобили

Вчера 13:00Промовирано

BMW 325D 3000 Kubika-2009 FACELIFT

BMW 325DD 3.0L 2009 Facelift ------------------------- VIDEO: https...


8.100 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
8.300 €
Тетово

Автомобили

26 јан 07:11Промовирано

Ford Galaxy 1.9 TDI 116 KS 6 Brzini 7 Sed.2002

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba so pominati 220.000 km i e so komp...


3.150 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:45  НОВ ОГЛАС

GOLF 6 1.4 TSI

GOLF 6 1.4 tsi 80 k.s..2009 GOD VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SE...


6.700 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:40GOLF 6 2.0 TDI 2010 GOD

GOLF 6 2.0 TDI 2009 GOD.VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SEGA E DON...


7.300 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:40GOLF 6 1.6 TDI

GOLF 6 1.6 TDI 2011 GOD VOZILOTO E VO BESPREKORNA SOSTOJBA SERVISIRAN...


7.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:40Audi A4 3.0 TDI quattro od CH so 177 iljadi km so Regis

Audi A4 3.0 TDI quattro b8 176 kw - 240 ps Manuel 6 brzini. Godina...


13.400 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:13Ford fokus moze zamena tng

Vo odlicna sostojba ful oprema reg cela godina 4 letni 4 zimski gumi ...


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:07VOLKSWAGEN Golf 2.0 SDI / Full Oprema / 070-838-127

INFO NA TEL 070 838 127 Ljupco INFO NA TEL 070 838 127 Ljupco INFO ...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:05FIAT DOBLO 1.3 m-jet 2012

Se prodava Fiat Doblo 1.3 multijet Godina 2012 Registrirano do 06.20...


4.950 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 12:03HITNOOOOOOOOOOO Alfa Romeo 1.9JTD Registriranooo...

HITNOOOOOOOOOOOOOOOOO Alfa Romeo 1.9 JTD Gof.2001 Reg do 08.2023 ...


850 €
или предлог цена
- 11 % Попуст
950 €
Тетово

Автомобили

Денес 11:59VW GOLF 7.5 GTD 2.0 TDI 184 PS DSG 2017

𝗩𝗪 𝗚𝗢𝗟𝗙 𝟳.𝟱𝗚𝗧𝗗 𝟮.𝟬 𝟭𝟴𝟰𝗣𝘀 𝗗𝗦𝗚 -𝟮𝟬𝟭𝟳 🏳️25.5...


25.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:55BMW E46 320D 150KS 2004/3 TOP SOSTOJBA

Se prodava BMW 320D 110KW 150KS 2003 DOBRO SOCUVANO VNATRE I NADVOR ...


3.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 11:18Ww Turan 1.9 Tdi 6 Berzini Higline

Registriran 1 God Novi Zimski Gumi,Ubav Enterier, Servisiran Proverka...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:49Peugeot 206 1.4 HDI 2005 god perfektna sostojba

Se prodava Info 070 640 777 Peugeot 206 1.4 hdi 50 kw 2005. /2...


2.450 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:35Opel corsa 1.2 i 1996 god perfektna sostojba

Se prodava İnfo 070 640 777 Opel corsa 1.2 i 8 v naj donriot moto...


1.050 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.150 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:35Toyota aygo citroen c1 peugeot 107

Ubavi mali kolicinja -Site se so 4 vrati -Klima -centralno zaklucu...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:33  НОВ ОГЛАС

VW Passat B5.5,1.9TDI 2003-2

Se prodava Passat B5.5 1.9 TDI 131ks so edna godina registracia. (079...


2.999 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
3.150 €
Тетово

Автомобили

Денес 10:27Opel Corsa 1.3 CDTI 75 KS Full 2007

Voziloto e vo mnogu dobra sostojba so pominati 192.000 km i e so komp...


3.850 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 10:12  НОВ ОГЛАС

Ww TOURAN 19 TDi GOD 2005 Ekstra 7 Sedishte

Vozilloto je vo solidna sostojba ot oprema ima:Abs .Esm.Servo.Bort ko...


4.250 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:58Reno Clio

Prodavam Reno Clio 1.9 DTI RT Turbo 2001 godina. Odliçen. Registriran...


1.400 €
или предлог цена
- 7 % Попуст
1.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:29OPELL COMBO 1.3 Cdti 2006

Se prodava Opell combo 1.3 cdti God2006 Reg do 4 mesec 2023 ...


1.550 €
или предлог цена
- 9 % Попуст
1.700 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:23POLO 1.2 TDI

POLO 1.2 TDI


5.750 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
5.950 €
Тетово

Автомобили

Денес 09:14Opel Astra H GTC benzin plin

Prodavam Opel Astra H GTC, 2008 godina, 1.4 benzin/plin 66kw so lance...


3.900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:10Odlicen Opel Antara 2.0 CDTI Registriran Servisiran Garazira

075-351-351 075-351-351 ✅ Odlicen Opel Antara 2.0 CDTI Registrir...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:09Odlicen Golf 2 1.6 TD 1988 Registriran Cela Godina Servisira

Odlicen Golf 2 1.6 TD 1988 God Reg Cela Gos Servisran Perfekten Motor...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:09Odlicen Mercedes B180 Cdi 2007 Godina Registiran Cela Godina

Moze Zamena 077-97-00-55 077-97-00-55 077-97-00-55 Prekrasen ...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:09Staklo Mercedes A170 CDI 2001 Godina Registiran Cela Godina

077-97-00-55 Infooo Infoo 077-97-00-55 infoooo samoo Odlicen Merc...


По Договор
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 09:09VW GOLF 6 2.0 TDI 110 PS HIGHLINE 2009

CENA:8700€ Se Prodava Golf 6 2.0 Tdi 110 Ps HIGHLINE 2009 U Kniska S...


8.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:47VW GOLF 7 1.6 TDI 110 PS HIGHLINE 2015

CENA:13.500€ Se Prodava Golf 7 1.6 TDI 110 PS BLUEMOTION TECHNOLOGY ...


13.500 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:47Fiat siecento sporting 1.2 benz

Fiat siecento sporting 1.1 Benzin +plin atest Pominata reg INF mob...


900 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 08:32OPEL CORSA B 1.2

Opel Corsa b 1.2 benzin God proizv 1995 Registrirano do VI-2023 O...


750 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
800 €
Тетово

Автомобили

Денес 08:32Vo odlicna sostojba 076 200 397

So novi gumi servis komplet odlicna sostojba


1.550 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 07:08Ford Mustang 3.7 v6

Ford Mustang 3.7 Benzin/TNG Godina: 2013 305🐎 Registracija: 9mesec 2...


25.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 06:07SEAT LEON 1.6 TDI DSG ITECH 2015

Seat Leon ITECH -posebna oprema Godina: 2015 servisna kniska-real...


11.199 €
или предлог цена
- 10 % Попуст
12.500 €
Тетово

Автомобили

Денес 00:27Mercedes A160 AVANTGARDE

Mercedes A160 Avantgarde nivo na oprema. -Zimski gumi -Abs -Esp -...


4.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Денес 00:00Hybdai terrecan so full oprema

Regularno servisirana,klima,kozni sedista so kompletna oprema, i cetr...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 22:29BMW 320 D 184 F30

BMW 320 D SPORT LINE PARK SENZORI F1 SHIFT TEMPOMAT F30 X...


14.800 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:43SEAT LEON FR 184 PS

SEAT LEON 2.0TDI FR 184ps - 2017 FR 184PS AMBIENT LIGHTING SIBER...


15.200 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:43Audi A3 sportback 1.9 UNIKAT

Se prodava Audi a3 so projdeni 201000km kolata ja imam 3 godini i sek...


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:34Mercedes e320cdi evo Avantgarde

Mercedes benz 2006 320.000km Avantgarde


7.000 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 20:06  НОВ ОГЛАС

Bmw F30 320d

Bmw f30 320d G.2014 Avtomatik brzini na volan f1 Xenon bi xenon ...


1 €
или предлог цена
Тетово

Автомобили

Вчера 19:59Страна 1 од 25

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам