4366 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

Yamaha XJ6

Godina na proizvodstvo 2012. Kupen od Moto Azzurro vo 2013. Servisi...


5.290 €
или предлог цена
06 мар 09:44Промовирано

C220 CDI FACELIFT-2005 AUTOMATIC

Mercedesot e uvezen od Berlin so celosna servisna istorija vo Daimler...


6.200 €
или предлог цена
Вчера 09:22Промовирано

AUDI A5 2.7TDI AUTOMATIC F1

Avtomatik so F1 shifteri, raboti perfektno! Servisirana pred 100km! ...


9.000 €
или предлог цена
- 15 % Попуст
10.600 €
Вчера 20:55Промовирано

CITROEN C2 1.4 DIZEL 50 KW 2006 KLIMA.SERVO TOP

.


2.350 €
или предлог цена
- 8 % Попуст
2.550 €
Денес 14:37FORD KA 1.3 EFI KLIMA SERVI REG CELA G 4 NOVI GUMI

.


1.050 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
1.100 €
Денес 14:37Honda Civic

Prodazba na polovni delovi za Honda Civic Acord 2.2 1.8....


По Договор
или предлог цена
Денес 14:32Ford Transit patnicko

Se prodava Ford Transit 2.2 103kw-140hp 6 brzini,godina na proizvodst...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Денес 14:12Mercedes Sprinter 516

Se prodava Mercedes sprinter 516 godina na proizvodstvo 2012 so naj f...


По Договор
или предлог цена
Велес

Автобуси

Денес 14:12Se prodava Audi A4

Se prodava Audi A4 b7 2.0d 140ks kolata e staklo registrirana i servi...


5.750 €
или предлог цена
Денес 14:08VW POLO 1.4 16V

Kolata e maksimalno sochuvana,napravena golem i mal servis ,registrir...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:59ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 13:46Prodavam ALUMINIUMSKI BANDAZI SO DOBRI GUMI

ITNO!!!Prodavam odlicno zacuvani Alumuniumski bandazi so dobri letni ...


Денес 13:32Seat i ibiza 1.2 benzin-plin

Se prodava seat ibiza 1.2 benzin-plin, kolata e domakinski vozena i o...


2.450 €
или предлог цена
Денес 13:15FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS.66KW.Euro-5**2010g.

💥FORD FOCUS 1.6 TDCI 90KS.66KW. EURO 5‼ 👉NAJDOBRIOT I NAJDOKAZAN M...


4.499 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
4.599 €
Денес 13:04Audi Q3 Quattro 2.0TDI - 2016

Перфектна состојба, колата има поминато 225 000км. Редовно сервисира...


20.999 €
или предлог цена
Денес 13:00Golf 7 variant 2.0 TDI 150 ks

Продавам голф 7 2.0 TDI 150 ks караван во одлична состојба. Направен...


13.200 €
или предлог цена
Денес 13:00Derbi Gpr125cc

Se prodava derbi gpr 125cc vo odlichna sostojba. Registrirano osigur...


1.900 €
или предлог цена
Денес 13:00Fiat Doblo Cargo MAXI 1.3 Multijet

Се продава Цена по договор


По Договор
или предлог цена
Денес 13:00Gumi Traktorski 11.2-28

Se prodavaat dve traktorski gumi 11.2-28 Cena 9000 Den


150 €
или предлог цена
Денес 13:00MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 G.UVOZ OD SVAJCARIJA

MITSUBISHI OUTLANDER 2.0 DID 4X4 2008 GODINA UVEZEN OD 🇨🇭 PLATEN...


7.500 €
или предлог цена
Денес 13:00Chevrolet Captiva ,Неувезувана, Прв сопственик

Возилото има прва регистрација на 15,12,2006 год купено од салон, Прв...


6.700 €
или предлог цена
Денес 13:00Audi A6 3.0tdi Quattro

Audi A6 3.0tdi quattro Servis na menjac 2022 septemvri Ulje ...


5.300 €
или предлог цена
Денес 12:53GOLF 3 1.9TD 1996GOD DOBRA SOSTOJBA SAMO KESH 999€ 077626766

SE PRODAVA VW GOLF 3 1.9TD DIZEL REGISTRIRAN CELA GODINA. MOTOR,M...


1.000 €
или предлог цена
Денес 12:44SEAT IBIZA 1.9SDI DIZEL 1996GODINA DOBRA SOSTOJBA SAMO KES

SE PRODAVA SEAT IBIZA 1.9SDI 1996GOD MOTOR,MENJAC I PREDNICA DOBR...


650 €
или предлог цена
Денес 12:44VW GOLF 4 1.6SR PLIN ATEST 74KW REG CELA GOD

VW GOLF 4 1.6SR BENZ/PLIN ATEST 1998GOD REGISTRIRAN DO 02.2024 KON...


1.650 €
или предлог цена
Денес 12:44Kupuvam ford fiesta,stranska,zaribana havarisana

Kupuvam ford fiesta,udrena,zapalena,stranska,bez dokumenti.. 0776984...


123 МКД
или предлог цена
Денес 12:1313ki bandasi za matiz

Prodavam bandasi za matiz


6.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:12Bandasi za ford fiesta 15ki

Bandasi 15ki 4×108 od ford fiesta


8.000 МКД
или предлог цена
Денес 12:12Bandasi so gumi za ford 15ki

Prodavam bandasi ,zdravi,pravi,za ford fiesta,fokus..


Денес 12:12Lancia Delta 1,6jtdm 120ks 2011g

Ланчиа Делта 1,6јтдм 120кс Еуро5 2011год Регистрирана до 12.2023 ...


4.800 €
или предлог цена
- 6 % Попуст
5.100 €
Денес 12:09Polo karavan na delovi

Se prodava na delovi


2 €
или предлог цена
Денес 12:06Ауди а4 1.9тди 116кс на делови

Делови за ауди а4


2 €
или предлог цена
Денес 12:06KUPUVAM EG HATCHBACK

Kupuvam civic eg hatcback (5ta generacija 91-95)


По Договор
или предлог цена
- 100 % Попуст
2.000 €
Денес 12:01  НОВ ОГЛАС

BMW X3 3.0 D 204KS 2004EURO 3 NE MOZE DA SE CARINI

BMW X3 3.0D 204KS 2004 EURO 3 BG NE MOZE DA SE CARINI 3000E


3.000 €
или предлог цена
Денес 12:00BMW X5 M SPORT 3.0SD (286) ANGLISKI TABLI

BMW X5 E70 3.0SD (3.5) 286KS M SPORT ANGLISKI TABLI 7000E


7.000 €
или предлог цена
Денес 12:00Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM 170KS TCT automatic

Се продава Alfa Romeo Giulietta 2.0 JTDM Distinctive 170KS TCT automa...


8.800 €
или предлог цена
Денес 11:58Peugeot 306 HDI 2.0 so klima

pezo 306. HDI 2.0dizel 90 ks servisna kniska poseduva 3 kluca cetral...


1.900 €
или предлог цена
- 5 % Попуст
2.000 €
Денес 11:47Mercedes CLA 220

Se prodava Mercedes CLA 220 2015 god Kozen enterier Kozen volan K...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:42BMW F30 2013 - Automatic

Registrirana do 10ti mesec so zelen karton 2 klucha Celosno servisi...


По Договор
или предлог цена
Денес 11:03Honda jazz 1.2 2007g uvoz.CH reg do 03.24g.

Kolata e vo odlicna sostojba kako od fabrika 1.2 motor na lance kli...


3.700 €
или предлог цена
Денес 10:56Gumi 205/60/16 Michelin

Michelin 205/60/16 Cena: 4000denari Moze isporaka po kargo


4.000 МКД
или предлог цена
Денес 10:33  НОВ ОГЛАС

ГОЛЕМ ИЗБОР НА НОВИ МОДЕЛИ БАНДАЖИ

Голем избор на нови модели бандажи за сите видови возила, Ви нудиме Е...


По Договор
или предлог цена
Денес 10:28Opel zafira 1.9cdti

Manuel so 6 brzini 6+1 74kw Smenti zadni diskovi plocki novi so ...


3.800 €
или предлог цена
Денес 10:22Страна 1 од 110

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам