Гази Баба
                           
1383 Огласи Приватно лице Претпријатие Зачувај го ова пребарување

NOV STAN VO EAST GATE LIVING - 53 M2

Се продава стан во комплекс East Gate Living со вкупна површина од 53...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.490 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Промовирано

КРАТОК ПРЕСТОЈ ЛУКСУЗЕН АПАРТМАН

СЕ ИЗДАВА ЛУКСУЗЕН АПАРТМАН ЗА КРАТОК ПРЕСТОЈ... АПАРТМАНОТ Е ЦЕЛОСН...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

25 ное 20:11Промовирано

Baraka vo Zelezara slepa ulica

Se prodava baraka vo naselba zelezara slepa mirna ulica zenicka 23B B...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:38Промовирано

ЕКСТРА

Продавам Барака и Доградба во Железара,има и маркица. Тел.078/450566


140.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 17:08PLAC ZA GRADBA VO GAZI BABA - A2

Se prodava plac za gradba vo Gazi Baba so kategorizacija A2 na atrakt...


955.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:09PLAC KAJ KVANTASKI

Se prodava plac kaj Kvantaski na atraktivna lokacija vo blizina na Me...


100 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:09PLAC KAJ KVANTASKI

Se prodava plac kaj Kvantaski vo gradezen reon od 8000 m2 vo neposred...


60 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:09PLAC VO INDUSTRISKA ZONA IDRIZOVO

Se prodava plac na odlicna lokacija vo industriska zona Idrizovo vo p...


55.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 16:08Niva Brnjarci

СЕ ПРОДАВА НИВА МЕЃУ СТАЈКОВЦИ И БРЊАРЦИ НА МЕСТО ВИКАНО КРИВА КРУША,...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 15:59Laminat parket

Montaza na laminat parket struganje montaza na lajsni


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Останато

Денес 14:17Se izdava stan vo nas. Zelezara

Se izdava stan od 70m2 vo naselba Zelezara na podolg vremenski period...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:45KATLANOVO PLAC

Prodavam plac za vikendica na najubavo mesto vo katlanovo mnogu povol...


15 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 13:27Stanovi na kejot na rekata Vardar

Продажба на станови од 41м2 до 92м2 со 1, 2 и 3 спални соби на одличн...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00DELOVEN PROSTOR 130m2

Iznajmuvam deloven prostor ,vo Cento na glavna ulica 5Eur/m2 128m2 ...


5 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Денес 13:00NOV STAN VO EAST GATE LIVING - 53 M2

Се продава стан во комплекс East Gate Living со вкупна површина од 53...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
1.490 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Нови станови на продажба (нова градба)

Нови станови на продажба (нова градба) На Бул. Интернационални бригад...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 13:00Prodavam kuka vo nas Goce Delcev

Se prodava kuka vo nas Goce Delcev na samo12 km od centarot na gragot...


60.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 12:52prodavam dukan vo mavrovka 40m2

prodavam dukan vo mavrovka 40m2 vo suteren centralen hodnik so wc i ...


44.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 11:25Се продава плац во Ергеле

Се продава плац во Ергеле позади фудбалското игралиште. КП 39/2 htt...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:37Gorno lisice plac niva

Se prodava plac niva vo gorno lisice karsi ribnikot na sam pat 2364m2...


35 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:28Plac Jurumleri

Se prodava plac vo naselba Goce Delcev cena 31 evra kvadrat...


31 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Денес 10:12Baraka vo Zelezara slepa ulica

Se prodava baraka vo naselba zelezara slepa mirna ulica zenicka 23B B...


По Договор
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Денес 09:38Dukjan vo Тrgovski centar во Hipodrom / Дуќан во ТЦ Хиподром

Се продава дуќан во трговски центар во Хиподром 24м2, 1 кат, чист им...


30.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Дуќани

Денес 08:28Trosoben stan vo zelezara

Prodavam stan vo naselba zelezara na posledna 16ka vo najmirniot i na...


70.000 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Денес 08:04Se prodava deloven prostor

Se prodava deloven prostor od 760M2 vo Centarot na Prilep cena po dog...


1 МКД
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Останато

Денес 00:01стан во Ченто

Продавам стан во Ченто 88,5 квадрати полунаместен со сопствено парно ...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 23:52Kupuvam stan vo Mađari-Hipodrom

Kupuvam stan vo Mađari ili hipodrom od 40-60 kv moze i opremen, pomoz...


1 €
или предлог цена
- 100 % Попуст
850 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 21:45Exstra kukja vo Taftalidje

Exstra...!!!! Se prodava ili moze I za izdavanje ....!!!!


3 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 21:03Prodavam niva vo Gorno Konjari 10.000m²

Prodavam niva vo Gorno Konjari 10.000 m² .so dimenzii 200m x50 m. ...


6 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Плацеви и Ниви

Вчера 18:49Prodavame ednosoben stan vo Keramidnica

Prodavame 44m2 so edna spalna soba na 4kat so lift i parno vo Gradba ...


57.200 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 15:35Се продава куќа во Ќерамидница

Се продава куќа во Ќерамидница 55м² во имотен лист, со проширено купа...


78.000 €
или предлог цена
- 2 % Попуст
80.000 €
Гази Баба / Скопје

Куќи / Вили

Вчера 13:56Se prodava stan 41m2 vo Zelezara 900e/m2

Se prodava stan vo Zelezara vo kulite na D.Taskovik 41 m2 renovirano ...


900 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:45СЕ ИЗНАЈМУВА НОВ ДЕЛОВЕН ПРОСТОР-550М2

се изнајмува деловен простор и паркиг места во автокоманда од 544м2 к...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:36СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗЕН СТАН ВО БЛИЗИНА НА РЕМЕДИКА-102М2

СЕ ИЗНАЈМУВА ЛУКСУЗНО НАМЕСТЕН СТАН И 2- ПАРКИНГ МЕСТА ВО БЛИЗИНА НА...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:36Artis Apartments (31m2 - 93m2)

Објектот Артис лоциран во општина Гази Баба представува објект кој ну...


1.400 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 13:00ZOARA BUSINESS CENTER

Се изнајмува деловен простор во непосредна близина на EAST GATE MALL....


11 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 13:00Канцеларии+изложбен простор во кругот на МЗТ фабриката

Деловен простор по високи станарди на ПРВА КАПИЈА спроти КИА и ЕЛЕКТР...


1 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Деловен простор / Канцеларија

Вчера 12:15Стан во градба од 51 м2 кај ФОН

Контакт телефон 071/276-644 Пон-пет 09-17ч/Сабота 10-15ч. Се прода...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 12:02Се продава стан кај ФОН Универзитетот во градба од 36м2

Контакт телефон 071/276-644 Пон-пет 09-17ч/Сабота 10-15ч. Се про...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 12:02Се продава стан кај ФОН Универзитетот во градба од 59м2

Контакт телефон 071/276-644 Пон-пет 09-17ч/Сабота 10-15ч. Се про...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 12:02Се продава стан кај ФОН Универзитетот во градба од 82м2

Контакт телефон 071/276-644 Пон-пет 09-17ч/Сабота 10-15ч. Се про...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 12:02Се продава стан кај ФОН Универзитетот во градба од 90м2

Контакт телефон 071/276-644 Пон-пет 09-17ч/Сабота 10-15ч. Се про...


1.250 €
или предлог цена
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 12:02SE PRODAVA DVOSOBEN STAN 55m2 KAJ FON

Se prodava stan od 55m2, so edna spalna soba, dnevna so trpezarija i ...


1.120 €
или предлог цена
- 3 % Попуст
1.150 €
Гази Баба / Скопје

Станови

Вчера 11:34Страна 1 од 35

Добредојдовте на Reklama5.mk

Со цел да ја направиме Реклама5 полесна и подостапна за употреба, ние користиме cookies на нашата веб страница. Со сурфање на reklama5.mk се согласувате да користите колачиња. Детални информации можете да најдете на Политика за колачиња

Се согласувам